PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525}

Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
8,1 304 395
ocen
8,1 10 1 304395
8,5 35
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

...co tylko dowodzi, że Lucas nie powinien kręcić Gwiezdnych Wojen. Sam pomysł nie wystarczy, żeby być dobrym reżyserem filmów s-f.

użytkownik usunięty
fuckHolywood

infantylna to jest twoja ocena śmierć w wenecji :D

ocenił(a) film na 6

:)

użytkownik usunięty
fuckHolywood

to nie jest powód do radości...

ocenił(a) film na 6

:)

użytkownik usunięty
fuckHolywood

już nie spamuj

ocenił(a) film na 6

:)

ocenił(a) film na 10
fuckHolywood

beka z Ciebie psie że zostały Ci tak gówniarskie próby ośmieszania się po sformułowaniu kretyńśkich tez. Matka na pewno dumna że wychowała idiotę.

ocenił(a) film na 10
fuckHolywood

Nie zauważyłeś jednego. nowa nadzieja to miało być po prostu Star wars. Film fantasy sci-fi, a kolejna część to nowy pomysł coś co dopiero się narodziło w głowie Lucasa po nowej nadziei dlatego jest lepsza bo nie miał być to film fantasy ale coś głębszego. Nie zauważyłeś dlaczego tak mocno się różnią te dwie części omiń tu reżyserie.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
Eastwood_filmweb

Lucas miał napisane wszystkie części przed Nową Nadzieją. Zrealizowana ją dlatego, że najlepiej nadawała się na pojedynczy film. Nie sądzono, że uda się nakręcić całość sagi.

ocenił(a) film na 10
Zielony2009

I dlatego Vader w imperium kontratakuje jest taki przerażający a w nowej nadziei taki "śmieszny"?

ocenił(a) film na 7
Eastwood_filmweb

Tego nie napisałem. Zweryfikowałem tylko Twój pogląd, że kolejne części zrodziły się w głowie Lucasa po Nowej Nadziei.

ocenił(a) film na 10
Zielony2009

Wiem ale chce Ci tylko pokazać tym przykładem, że wiele pomysłów narodziło się po Nowej nadziei a nie były napisane przed nakręceniem jakiejkolwiek części. Gdyby od początku Lucas miał w głowie te wszystkie pomysły, postacie i tak dalej t o w życiu by nie nie zrobił The Star Wars Holiday Special

ocenił(a) film na 7
Eastwood_filmweb

OK, tu się zgadzam.

ocenił(a) film na 8
Eastwood_filmweb

Ja bym raczej powiedział że to przez styl Kershnera Vader zyskał na charakterze. Sam Vadercik nie ma jakichś efektownych zdolności walki mieczem jak Maul, ale jego wypowiedzi, wygląd i zachowanie są świetne.

ocenił(a) film na 10
fuckHolywood

Ta częśc jest lepsza od Nowej Nadziei

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Gokussb

Akurat nie

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Tak to twoim zdaniem wygląda, ale ; Zrozum w końcu że lucas ma swoich zwolenników , i nigdy taki dzień nie nastanie by jego pomysły zostały,całkowicie zapomniane . Disney podzielił fanów robiąc TFA , i ja jestem jednym z przeciwników tej części sw .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Ale ona jest najbardziej podobna do oryginalnej trylogii.... zero logiki

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Ja jakoś nie dostrzegam, podobieństwa , do oryginalnej trylogii . A skoro ja tego NIE dostrzegam oznacza to że, tego nie ma .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Tak, bo wielki fan z Ciebie...

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Żebyś wiedział

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Nie dostrzegasz podobieństwa do OT w TFA? Przecież TFA to bezmyślna kopia Nowej nadziei ;p

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Nie pisałem tego na poważnie tylko dla żartu .Chciałem by ten fantatyk TFA sie o demnie odczepił .

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Masz tu racje w 100 % ,że TFA to bezmyślna kopia Nowej Nadziei . Zobacz na moją ocenę tego niby sw , na mym profilu .

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

skoro TFA ci sie podoba oznacza że ,nie zaliczasz sie do fanów sw .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Hahahha tak dzieciaku xD

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

TFA nie jest i nigdy nie będzie godną kontynuacją sw .

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones