PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 324
oceny
6,8 10 1 149324
6,9 40
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Zwiastun

ocenił(a) film na 9

https://www.youtube.com/watch?v=Q0CbN8sfihY

Zwiastun oczywiście cudowny jak można było się spodziewać. Na gorąco ciężko napisać coś więcej. Jest bardzo, bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 6
WielkiMou

Leia ginie, Rey przechodzi na ciemną stronę mocy, a całość wygląda identycznie jak Imperium kontratakuje ... oni robią plagiat całej trylogii!! o my god! pewno padnie tekst ... im your father!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
mieszkoxxx

Leia na 100% nie umrze. Miała się pojawić w IX, a nic nie zmieniano w jej roli.

ocenił(a) film na 8
Mania_X26

ale na 100% nie pojawi się w 9 części więc raczej zginie

ocenił(a) film na 10
Redthinline

Teraz zobaczyłam to. Rian mówił, że nic nie zmienił w jej roli, a miała być w IX. Więc jak Rian nic nie zmieniał, to musi przeżyć, a Abrams będzie miał problem.

ocenił(a) film na 6
Mania_X26

Chyba, że to zmyłka, by widzowie byli zaskoczeni podczas seansu...

ocenił(a) film na 10
sundayborn

Ja wierzę Rianowi. Jak dla mnie Leia przeżyje TLJ.

ocenił(a) film na 6
Mania_X26

Tylko jak wtedy wytłumaczą jej brak w kolejnym epizodzie? Uśmiercą w napisach początkowych lub na początku seansu np. w wybuchu statku, którym podróżowałaby? Hmmm. Sam nie wiem co lepsze/gorsze.

ocenił(a) film na 6
WielkiMou

Tak... Żeby tylko cały film trzymał taki poziom i nie zepsuli go na koniec... To będę miał wiele więcej, niż mógłbym oczekiwać od zwykłego filmu...

ocenił(a) film na 6
elrond123

elrond jak idziesz do kina to lubisz poznawać klisze z fabuły? i wiedzieć jak film się skończy? bo tak się skłąda że ja nie lubie jak mnie ktoś okłamuje, jakby Disney powiedział do FANÓW- LUDZIE robimy REMAKE całej starej trylogii, to by było uczciwe bo by fani myśleli, dobra ciekawe jak to wyjdzie ... A oni mało tego zę nie powiedzieli to dali te numerki EP7-8!!! a to jest oszustwo, chodzi oto żeby nabrać starych fanów i przyciągnąć ich portfele do kina, bo gimbaza nie zna starej fabuły pierwszych epizodów, nie wiedzą że starzy fani widzieli to w młodości x razy. A poza tym ten trailer spoileruje całą fabułę, pokazali wszystko :D ... hahah

ocenił(a) film na 6
mieszkoxxx

No właśnie... Wiedziałem, że nie będę musiał długo czekać na durniów, którzy tylko próbują wszcząć awanturę, bo coś im się nie podoba. Doprawdy, nie mam pojęcia, gdzie widzisz w tym zwiastunie jakieś rażące podobieństwa do "Imperium kontratakuje". I jakim cudem wiesz jak film się skończy? Chyba każdy fan wymyślał po premierze "Przebudzenia Mocy" wiele różnych teorii, ale już po tym zwiastunie widać, że w znacznej mierze się nie sprawdzą. Ale nie mam zamiaru tego dłużej ciągnąć. Wy zawsze będziecie próbowali znaleźć jakieś złe strony tych filmów, których inni nie widzą albo odbierają je pozytywnie. Jak ci szkoda pieniędzy, to nie idź do kina. Przecież to widać z daleka, że wyjdziesz z kina z ogromnym bólem dupy i wyzywał ten film od plagiatów, gdzie tylko się da.

ocenił(a) film na 6
elrond123

sam jesteś durniem jak nie widzisz plagiatu, kroczące maszyny AT AT i śnieżna bitwa, w 1:30 jest grota która przypomina tą z Imperium która okazała się potem paszczą jakiegoś stwora, Rey która dowiaduje się że Luke to jest ojciec, ... chłopie nawet muzyka jest plagiatem muzyki z starych SW!!

ocenił(a) film na 6
mieszkoxxx

w Imperium Luka trenował Yoda, tutaj Luke trenuje Rey ... i ta na końcu będzie kuszona przez tego dzwonnika z notre dame żeby przejść na ciemną stronę. Disney robi kopie całej trylogii Lucasa.

ocenił(a) film na 9
mieszkoxxx

Jakbyś nie zauważył... Luke ma w dupie trenowanie Rey. A raczej się tego boi, dlatego ona będzie musiała jakoś się sprzymierzyć z Kylo. A skoro nie pasują Ci ataty na pustynnej planecie, to dlaczego nie narzekasz na AT-TE w Ataku Klonów. Też masz jednostajny krajobraz i bitwę z użyciem maszyn kroczących.

A poza tym... O nie! Jest grota! W ilu filmach jeszcze widziałeś groty? Nosz to straszny plagiat doprawdy. Aha i no i jeszcze dam Ci mały spoiler LUKE NIE JEST OJCEM REY.

Jeszcze fakt że w OT był to Vader czyli główny złol a tu Twoim zdaniem miałaby to być główna dobra postać? Gdzie ta kopia stary? Hejtowanie Disneya tak weszło Ci w krew że nie widzisz żadnych fajnych wątków? Jeszcze hejtowanie za uśmiercenie postaci, dlatego że aktorka zmarła? Dziwi Cię to? Czy może wolałbyś aby wbrew woli rodziny Disney użył komputerowo generowanej postaci?

Gościu nie wiem kim jesteś ale za takich jak Ty fandom GW w Polsce może się tylko wstydzić.

użytkownik usunięty
wifi_wifi

Jeżeli nie dostrzegasz że star wars 8 będzie kopią części v ,to nie ma ratunku dla ciebie .

Liczyłem na to że Disney zrobi nową kompletnie fabułę , w TFA cieszyłem się, jak dziecko myśląc ze będzie dobrze . Ale okazało sie ; Badziewie 2015 i najgorsza część . Kopia Nowej Nadziei ,zero pomysłów i żadnych oryginalności . Nie godny tytułu Gwiezdny Wojny film .Spartaczone do granic

Star wars 8 wcale nie lepiej się zapowiada . SW poszło na straty od dnia kiedy Disney położył na nim swe brudne ręce . I nie jest tak jak ujołeś ; Luke ma w dupie trenowanie Rey. A raczej się tego boi, dlatego ona będzie musiała jakoś się sprzymierzyć z Kylo . Luk ma leńk przed treningiem Rey . Co do At - Te w ataku klonów to było mistrzowskie . Przeciwnicy prequeli powinni sobie z sw dać spokój a nie wymagać, by kolejne części były jak starsze .

ocenił(a) film na 9

Wiesz dla kogo nie ma ratunku? Dla Ciebie i Tobie podobnych. Bo cokolwiek byś nie robił Disney i tak będzie robił swoje filmy po swojemu, a płacz tych paru procent fanów raczej nie zmusi ich do zmian. I jeżeli ktoś powinien dać sobie spokój to znowu... jesteś to Ty. Po co pisać w kółko jeden i ten sam komentarz jaki to Disney jest nie dobry i zły, skoro każdy kolejny film jaki Disney zrobi nadal będziesz obwiniał o to samo (nawet przed premierą bo "star wars X wcale nie lepiej się zapowiada"). Znajdź sobie życie, skup się na czymś na co nie będziesz musiał tracić czasu codziennie i wylewać wiadra hejtu na ludzi którym podoba się coś, co Tobie akurat nie. Np nie wiem na Żółwiach Ninja czy coś.

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

Użytkownik z którym rozmawiasz zgłosił Cię do bana, ponieważ masz inne zdanie na temat "Przebudzenia Mocy"

http://www.filmweb.pl/user/Oro/blog/560386-MODERACJA?commentsPage=157#komentarze

Dokąd ten świat zmierza?

ocenił(a) film na 9
matysek150

Pewnie zresztą nie po raz pierwszy. Z panem Az mamy dość długą historię rozmów na temat Przebudzenia Mocy, a mimo to nie zaproponował mi ani jednego argumentu który potwierdzałby zawierane zwykle w jego komentarzach tezy. Za każdym razem po takiej dyskusji po prostu odfollowołuję sobie forum na parę godzin, ale jak widać dopadł mnie na kolejnym. Dzięki Bogu że na facebooku jest zamknięta grupa o sw bez osobników jego pokroju bo już bym się dawno z fandomu wypisał.

I naprawdę ja nie chcę go obrażać, ale proszę tylko o normalną, cywilizowaną dyskusję. Gość po prostu swoimi odpowiada za każdym razem w ten sam sposób, ja zawsze w ten sam sposób mu się sprzeciwiam. Nie pozwałem go jeszcze ani razu do admina, bo to chyba nic by nie dało. Za ten rodzaj stanu umysłu nie dają chyba bana.

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

Na cywilizowaną dyskusję na tym forum nie masz co liczyć. Pełno tu prowokatorów i hejterów z którymi musisz się zgodzić, bo w przeciwnym razie wjadą na Twoją inteligencję. Ale to jeszcze nic, dochodzi nawet do tego, że jeśli nie przyjmiesz ich punktu widzenia to nie będziesz nazywany mężczyzną! Wjeżdżanie na czyjąś męskość tylko dlatego, że ma się inne zdanie jest już ostrym przegięciem i takich prowokatorów powinno się od razu banować!

PS Nie znam dokładnie regulaminu, ale chyba tacy użytkownicy maja jakieś specjalne względy, także takie zgłoszenie chyba nic by nie dało.

użytkownik usunięty
matysek150

Wybacz ale ; nie moge sie z tobą zgodzić, w sensie

'' Na cywilizowaną dyskusję na tym forum nie masz co liczyć. Pełno tu prowokatorów i hejterów z którymi musisz się zgodzić, bo w przeciwnym razie wjadą na Twoją inteligencję. ''

Wszystko zależy z jakim użytkownikiem ma się do czynienia . Według ciebie prequele są do bani ,i masz prawo do tego mi sie one podobają . Jednak o sw mam coraz gorsze przeczucia i nie będzie już to moje ulubione uniwersum jak kiedyś . Pozostane fanem sześciu wcześniejszych części SW , ale trylogii Disneya nie uznaje . .

Wole od SW dragon balla

użytkownik usunięty
wifi_wifi

Jeśli się spodziewasz że skoro TFA ma część zadowolonych fanów ,sprawi że my przeciwnicy Disneya będziemy siedzieć cicho i nie narzekać Disneya to się rozczarujesz . To się NIGDY nie skończy ,Disney nie zyska sympatii nas przeciwników TFA .Hejt na nich będzie trwał i NIC tego nie zmieni .

ocenił(a) film na 9
mieszkoxxx

Jeszcze tylko dodam małą pastę:
>film rozgałęzia się na 2 główne wątki fabularne
>R2-D2 towarzyszy głównej postaci
>główny zły jest bardzo starym użytkownikiem Mocy
>główna postać spotyka się z antagonistą
>maszyny kroczące biorące udział w bitwie
>ogromna bitwa lądowa z udziałem jednostek powietrznych
>mistrz jest strasznie zniecierpliwiony zachowaniem ucznia
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
>miej tytuł - "Atak Klonów"
ZA LUCASA BYŁO LEPIEJ

użytkownik usunięty
wifi_wifi

Dokładnie, o czym mają być w końcu Gwiezdne Wojny? Poza tym, nie widzę podobieństw między nową a jedną starą częścią, według mnie trylogia sequeli czerpie ze wzzystkich epizodów. Poza tym, tworząc VIII mieli brać pod uwagę rzeczy, których nigdy nie było w tej serii, czego oczywiście nie zdradzą w zwiastunie, bo to nie twórcy Genisys ani nowegoo Bonda.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
WielkiMou

Coś niesamowitego !! Pamiętam jak wyszedłem z kina z Przebudzenia Mocy i byłem w szoku, że w dzisiejszych czasach można nakręcić film tak pięknie ukazujący klimat starej trylogii, oddający ducha i ukłon temu co najlepsze. Teraz galaktyka znowu w wirze walki, zwiastun mroczny, przepięknie zmontowany i muzycznie reprezentujący najlepsze motywy z PM. Oglądam jeszcze raz! Warto było czekać! Odległa Galaktyko, przybywam w grudniu !! Bilety już zarezerwowane. CUDO!!

ocenił(a) film na 6
Nevarius

super wzruszyłem się twoim szczęściem dla mnie to jest podróba, 4 miesiące temu jeden z fanów przeanalizował pierwszy trailer i zrobił to, a dzsiaj będzie pewno wrzawa w sieci bo wychodzi że nawet Benicio del Toro będzie grał DJ który będzie odpowiednikiem Lando - a ten szturmowiec w zbroi świecącej to ma być podróba Boba Feta ... https://www.youtube.com/watch?v=ChlKboRcPko

ocenił(a) film na 10
mieszkoxxx

No i widzisz, i masz własne zdanie !! Takie rzeczy się cenią !! Ja oczywiście zdanie szanuję, rozumiem punkt widzenia, ale się z nim nie zgadzam.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Nevarius

sam zobacz twój kolega Yoda zgredek jest przekonany,że miałem bana dzięki sirkrisowi . Do niego nic a nic nie dociera

ocenił(a) film na 10

Dlaczego mój kolega? Rozmawiałem z nim tylko raz, w dodatku upominałem go.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Masz na myśli siebie? To ty tutaj wyzywasz każdego, jedziesz po ich matkach, używasz wulgaryzmów, w dodatku jesteś nadpobudliwy.

użytkownik usunięty
Nevarius

Jest on twym kolegą ponieważ w kumplach go masz

ocenił(a) film na 10

Bo nie wiedzialem ze jest takim szczylem. A nie wiem jak usuwac znajomych

użytkownik usunięty
Nevarius

wchodzisz w zakładkę zarządzaj i ,tam wybierasz kogo chcesz usunąć, naciskając na x .

Pojawi ci się pytanie

Czy na pewno chcesz usunąć ze znajomych ?? I klikasz na tak . I pózniej wybrany przez ciebie typek jest ununięty ze znajomych

ocenił(a) film na 10

Dzięki, zrobione

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Jak tam hasło? Odzyskałeś? Co zamierzasz?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Wiem jak się czujesz, mnie też kiedyś autobus ochlapał.

Pokaż więc, że jesteś lepszy i nie wyzywaj nikogo. Wyzywają Ciebie? NIe odpowiadaj. Chłopie jesteś w internecie, nikt Ci tu nikt nie zrobi, mamy 21 wiek i 2017, aż przykro patrzeć, że w dobie tej technologii nadal kogoś ruszają prowokacje i trollerstwo.

użytkownik usunięty
Nevarius

tylko że ja nie jestem typem człowieka który łatwo odpuszcza ci dwaj pokazali klasę chamstwa. I niestety nie odpuścili... dalej brną w to i twierdzą że są bez winy

ocenił(a) film na 10

A słyszałeś o czymś takim jak inteligentna riposta albo sarkazm? Ironia? To są piękne sposoby na radzenie sobie z chamstwem. Inteligentnie i z klasą. A mosiek i tak nie skuma, więc masz wewnętrzną satysfakcję ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Nevarius

No właśnie problem w tym, że mnie nie ruszają i to go tak wkurza ;) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Ryloth

największy kłamca tego portalu

Ryloth

Żryj gruz

Marvel_studio_2

Pobawisz się ze mną?

Marvel_studio_2

Obsmarowac ci pałe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones