PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 945
ocen
6,7 10 1 77945
6,1 35
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

WTTW_FILM

Zgadzam się, treść fabuły może być tak samo oczywista jak najnowsza część Disneya... kolejna gwiazda do zniszczenia.... kolejny robot niosący plany... i kolejna osoba która jest nikim by zarazem po niewielkim okresie czasu była tak potężna aby pokonać kogoś kto trenuje całe życie. Tutaj historia będzie równie oczywista, ucieczki podczas szmuglowania towaru dla odległych systemów zwieńczone ciętymi komentarzami nowego "Hana Solo" eh... jedyne co mogło by mnie zainteresować to sytuacja w jakiej Han poznał Chewie, Choć i tak skoro już chcą tworzyć tysiące nowych sag aby wycisnąć jak najwięcej pieniędzy to wolałbym historie Młodego Yody.

ocenił(a) film na 6
efreee

Co do przebudzenia się nie zgodzę ale nie ma co się kłócić, każdy ma inny gust a mowa o innym filmie. Nieeeee tylko nie Yoda, on jest tajemniczy i taki może zostać, nawet Lucas tego nie zepsuł, Disney też tego nie zrobi. Ja to bym chciał coś nowego, może po epizodzie IX odległa przyszłość? Nowa akademia gdzie Luke jest objęty czcią z nowym zagrożeniem. Albo jak pisałem odległa przeszłość, Stara Republika albo powstanie zakonu Jedi i pierwsi Sithowie, to było by coś, wielkie epickie bitwy, dużo potężnych mistrzów Jedi i Mrocznych Lordów Sithów.

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Ja tam bym chciał zobaczyć dalsze losy Obi-Wana po tym jak pokonał Anakina i przed tym jak poznał Luke'a

ocenił(a) film na 6
mmurzyn17

Ja nie rozumiem po co kręcić filmy o postaciach które i tak wiemy że zginą? A co tam ciekawego było, siedział na zadupiu i pilnował Luka czy nim się Vader nie interesuje. Takie coś to by kanoniczna książka mogła wyjść.

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Jakoś nie wieże że przez te kilkanaście lat siedział w jaskini i zbierał złom. Moim zdaniem postać Obi-Wana to najmocniejszy element drugiej trylogii, a jego historię będzie łatwiej przedstawić niż historię Hana lub Boba Fetta bo te postacie spodobały się ludziom przez to kim obecnie byli a grzebanie w ich przeszłości mogłoby popsuć całą wizję.

ocenił(a) film na 6
mmurzyn17

Akurat o Fettcie bym chciał film, ale powinni to tak rozwiązać: Powinna być scena jak on uwalnia się z tego czegoś na pustyni a potem cofnięcie i pokazana przeszłość.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Jeżeli film o hanie solo gwiezdne wojny historie sie przyjmie , to wzrosną szanse na film o Fettcie i o obiwanie , więc tak NIE dramatyzuj

WTTW_FILM

Widać że twój temat zamienił sie w spam ,od kiedy wylałeś swe żale na film o solo na długo przed premierą .

I to było słuszne jak najbardziej ,ale i tak nie błysnąłeś inteligencją pisząc z Gokussb . On robił jak najbardziej słusznie ,pisząc w twym temacie swe posty .

Zarzucając mu nękanie zachowałeś ,sie jakbyś był na poziomie przedszkola . Podobno jesteś dorosły ja także polubiłem forda ,ale NIE na tyle by sobie nie wyobrażać nikogo po za nim w roli Hana Solo .

Jeśli chcesz kontrargumentować, to zaczynajmy .

ocenił(a) film na 7
mmurzyn17

No to w końcu gdzie siedział? W wieży, czy w jaskini?

ocenił(a) film na 5
rolnik

Yoda przecież ma bogatą historię, począwszy od tego jak wylądował z przyjacielem i wziął ich pod skrzydła czterorękiego mistrza (nie pamiętam jak się nazywał xD), po różne ważne bitwy...

A MOŻE JAR JAR BINKS XDDD

ocenił(a) film na 10
mmurzyn17

czas filmu o solo
http://pl.ign.com/han-sol-gwiezdne-wojny-historie/16070/news/han-solo-gwiezdne-w ojny-poznalismy-oficjalny-czas-trwania-fi

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Obi Wan nie tylko pilnował Luke'a.Film o Obi Wanie mógłby np obejmować również Wielką Czystkę Jedi i można by w to wpleść Obiego i oczywiście Dartha Vadera.

a_kwitek

Myślę, że nawet samo osadzenie akcji na Tatooine mogłoby się udać, przecież to, że Obi-Wan tam siedział cały ten czas nie oznacza, że kilka razy nie udał się do jakiegoś pobliskiego systemu. Mogłyby spotkać go jakieś demony przeszłości w postaci wspomnień, rozmów z mistrzem przez moc czy osób.

użytkownik usunięty
a_kwitek

Ponadto ukrywał się i czekał na okazję do powrotu.

WTTW_FILM

"Ja nie rozumiem po co kręcić filmy o postaciach które i tak wiemy że zginą?"

Takie podejście eliminuje 99% filmów, wiesz o tym? Zostają tylko filmy o bogach i robotach.

ocenił(a) film na 6
Witek_13

Doyebałeś XD

Nawet nie wiem jak to skomentować, wiadome że wszyscy umrzemy ale tu chodzi o to że o Hanie Solo kurde wiemy wszystko, co powinniśmy wiedzieć dodatkowo uśmiercenie postaci żeby zaraz zrobić film o tej postaci jest bez sensu. Już lepiej było by Forda przekonać żeby został albo zostawienie tego wątku w spokoju. BO SIĘ ZAKOŃCZYŁ dlatego robienie filmy "postaciach które i tak wiemy że zginą" Jest bez sensu, szczególnie że ta postać miała 4 filmy (Tak Solo to jeden z głównych bohaterów jakbyś nie wiedział.

A z twojej wypowiedzi wynika że 99% filmów to Prequele o postaciach których wątki zakończyły się ich śmiercią XD

WTTW_FILM

Jest kawał życia Hana Solo, o którym nic nie wiadomo (patrząc tylko na filmy, bo o nich mowa). Nie wiadomo dlaczego został przemytnikiem, dlaczego nie lubi Imperium, jak poznał Chewbaccę, jak podpadł Jabbie, czy to on poprzerabiał Sokoła Milenium, ani jak wyglądał jego słynny rekordowy przelot. Już o samej historii poznania Chewbacci, który był przecież kimś ważnym w społeczności Wookich, można zrobić ciekawy film, a wątków jest więcej. A mówię tylko o wydarzeniach przed IV częścią, a między VI i VII też jest dużo białych plam.

Tu jest zdecydowanie więcej do dopowiedzenia niż w przypadku "Rogue One", więc czemu nie? Nikt nie twierdził, że "Przygody młodego Indiany Jonesa" są bezsensowne, a tam było mniej materiału niż w przypadku Hana.

ocenił(a) film na 6
Witek_13

"Nie wiadomo dlaczego został przemytnikiem," - zapewne z chęci zarobku. W sumie nie zapewne tylko na pewno.

"dlaczego nie lubi Imperium," - bo był przemytnikiem? Dziecinnie prosta odpowiedź.


"jak poznał Chewbaccę," - Zapewne Wookie też został przemytnikiem i poznali się w jakieś przemytniczej robocie.

"jak podpadł Jabbie, " - Pewnie jego działania zaszkodziły interesom Jabby, ewentualnie spartolił robote.

"czy to on poprzerabiał Sokoła Milenium, ani jak wyglądał jego słynny rekordowy przelot." - I to ma być wg ciebie materiał na osobny film? Film o rekordowym przelocie? O rzeczy wspomnianej od tek żeby nadać charakteru postaci?

Czy naprawdę jeśli w jakimś starym filmie pojawi się jedna, nawet malutka możliwość, nawet możliwość wyciągnięta z jednej kwestii dialogowej na prequel o jakieś postaci, to już trzeba zrobić o tym film? Osobny film o tej postaci nawet jak to jest bez sensu?

Czy nie mogli by zrobić np. filmu/serialu, stworzyć nowych bohaterów, od zera a wątek Solo gdzieś by się tam przewijał? Coś jak Chewbacca w 3 części.

"A mówię tylko o wydarzeniach przed IV częścią," Każda wspomniana przez ciebie rzecz to materiał nie na cały film tylko na 10 minut podczas "zapychacza" w innym filmie.

" a między VI i VII też jest dużo białych plam." - Racja ale to albo wytłumaczą w 8 i 9 części, w sumie do tego dążą, albo po 9 zrobią jakiś Interquel, w co wątpię. (patrzcie wgl jaki TP nawet trylogia się nie skończyłą a on już o białych plamach między 6 i 7 gad jprld).

"Tu jest zdecydowanie więcej do dopowiedzenia niż w przypadku "Rogue One"" - porównaj sobie "Naładowana akcją i wojnami opowieść o wykradaniu planów Gwiazdy Śmierci" a "Naładowana akcją (?) opowieść o.... poznaniu Chewbacci....rekordowym przelocie Hana Solo...." weź kurde wgl jak to brzmi XD.


"Nikt nie twierdził, że "Przygody młodego Indiany Jonesa" są bezsensowne, a tam było mniej materiału niż w przypadku Hana."

Wcale mniej materiału, tu są takie różnice że:
1.Wątek Solo się domkną, Indiany nie koniecznie.
2.Indiana może szukać przez 30 filmów skarbów na różne sposoby, Solo może strzelać do szturmowców i uciekać imperium jak w 4 innych filmach z jego udziałem.
3.Indiana jest głównym bohaterem, historia toczy się wokół niego, Solo jest jednym z głównych bohaterów którego historia toczy się wokół Skywalkerów, jest powiedzmy to elementem którym miał określoną rolę w całej historii.


W sumie mogę tak wyliczać. To co zkontrargumentowałem CAŁĄ twoją wypowiedź i było to... łatwe.

WTTW_FILM

"W sumie mogę tak wyliczać. To co zkontrargumentowałem CAŁĄ twoją wypowiedź i było to... łatwe. "

Nie. Łatwe było podbudowanie przez Ciebie swojego ego, nic więcej. Praktycznie dużo gdybasz i nic więcej. Takimi śmiesznymi skrótami można podważyć sens wszystkiego, lecz nie chodzi o to co się opowiada, ale jak. Może kiedyś zrozumiesz.

Witek_13

Zostałeś zaorany. Posyp głowę popiołem i oddaj hołd WTTW_FILM

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

popatrz tu
http://pl.ign.com/han-sol-gwiezdne-wojny-historie/16070/news/han-solo-gwiezdne-w ojny-poznalismy-oficjalny-czas-trwania-fi

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

czemu mnie z kumpli wywaliłeś ??

Gokussb

bo mnie wkurzały twoje oceny

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

do jakich filmów cie me oceny wkurzały ??

Gokussb

nie pamietam, pamietam powod. po prostu mamy rozne gusta i tyle. to nie jest tinder ze trzeba trzymac w 'znajomych'

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

ok kumam

ocenił(a) film na 8
Witek_13

Nie sądzę :) Dzieciak ma mleko pod nosem i niestety nic nie rozumie :) Żyje w bajce ;)

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Chewbackę uwolnił z transportu niewolników, przynajmniej wg. kanonu.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

czarnowidztwo snujesz . Ten twój post to stęk kłamstw

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Czy naprawdę jeśli w jakimś starym filmie pojawi się jedna, nawet malutka możliwość, nawet możliwość wyciągnięta z jednej kwestii dialogowej na prequel o jakieś postaci, to już trzeba zrobić o tym film? Osobny film o tej postaci nawet jak to jest bez sensu?

Będzie tu potenciał gdyż to uzupełni luke z przeszłości Hana Solo

''nie mogli by zrobić np. filmu/serialu, stworzyć nowych bohaterów, od zera a wątek Solo gdzieś by się tam przewijał? Coś jak Chewbacca w 3 części. ''

Jak chcesz śledzić nowych bohaterów to obejrzyj TFA i tlj , tam jest brak potencjału itp .

Zapewne Wookie też został przemytnikiem i poznali się w jakieś przemytniczej robocie.

Wcale do tego NIE doszło a dolo uwolnił go z imperialnego pierdla
''Pewnie jego działania zaszkodziły interesom Jabby, ewentualnie spartolił robote ''
On nie sparpolił roboty a wyrzucił ładujek za bude , nie chcą by imperialni go dorwali .

Nikt t nie twierdził, że "Przygody młodego Indiany Jonesa" są bezsensowne, a tam było mniej materiału niż w przypadku Hana."

Porównujesz Indiany Jonesa dpo sw ?? Przecież to sie ewidentnie kupy nie trzyma .

''Wcale mniej materiału, tu są takie różnice że:
1.Wątek Solo się domkną, ''

Niby gdzie sie domknął wątek solo ?? Bo jeżeli masz na myśli to mierne TFA to sie nie trzyma racji bytu

''2.Indiana może szukać przez 30 filmów skarbów na różne sposoby, Solo może strzelać do szturmowców i uciekać imperium jak w 4 innych filmach z jego udziałem.
3.Indiana jest głównym bohaterem, historia toczy się wokół niego, Solo jest jednym z głównych bohaterów którego historia toczy się wokół Skywalkerów, jest powiedzmy to elementem którym miał określoną rolę w całej historii. ''

To oglądaj sobie Indiana Jonesa" do woli jeżeli , twierdzisz że tam jest więcej nowości i potencjał .

''Naładowana akcją i wojnami opowieść o wykradaniu planów Gwiazdy Śmierci" a "Naładowana akcją (?) opowieść o.... poznaniu Chewbacci....rekordowym przelocie Hana Solo...." weź kurde wgl jak to brzmi XD. ''


Nie snuj swych czarnych terorii ok ? Już jeden typek tak robi ma on nick Machu_filmweb


Udaj sie na seans do kina i po seansie zdecyduj czy będziesz nadal negatywnie spoglądał , a nie teraz .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Próbujesz kontrargumentować i to bardzo ci nie wychodzi ;)


"Jak chcesz śledzić nowych bohaterów to obejrzyj TFA i tlj , tam jest brak potencjału itp . "

Czyli nie warto robić filmów o nowych bohaterach bo twoim zdaniem TFA nie wyszło i bohaterowie są nie ciekawi, lepiej wałkować jedno i to samo setki razy.


"Wcale do tego NIE doszło a dolo uwolnił go z imperialnego pierdla
''Pewnie jego działania zaszkodziły interesom Jabby, ewentualnie spartolił robote ''
On nie sparpolił roboty a wyrzucił ładujek za bude , nie chcą by imperialni go dorwali . "

No to skoro wiesz jak się poznali to po kij cały film o tym XD Wyrzucił czyli spartolił robotę.

"Niby gdzie sie domknął wątek solo ?? Bo jeżeli masz na myśli to mierne TFA to sie nie trzyma racji bytu "

Tak bucu, domknął się w TFA ŚMIERCIĄ CHOLERNEGO BOHATERA.




ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Próbujesz kontrargumentować i to bardzo ci nie wychodzi ;)

Próbować warto

''No to skoro wiesz jak się poznali to po kij cały film o tym XD Wyrzucił czyli spartolił robotę. ''

Uzupełni to luke w historii Hana Solo i w tym ja dostrzegam potencjał .

''Tak bucu, domknął się w TFA ŚMIERCIĄ CHOLERNEGO BOHATERA. ''

Ja TFA wogóle nie uznaje i nie ma szans bym sie z czasem przekonał do tego filmu .

''bo twoim zdaniem TFA nie wyszło i bohaterowie są nie ciekawi, lepiej wałkować jedno i to samo setki razy. ''

Bo wogóle TFA NIE wyszło i wogóle nie powinno światła dziennego ujrzeć .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

"Uzupełni to luke w historii Hana Solo i w tym ja dostrzegam potencjał ."

Jak uzupełni lukę skoro już to wiadomo, czyli nie ma takiej luki.

"Ja TFA wogóle nie uznaje i nie ma szans bym sie z czasem przekonał do tego filmu . "

I nikogo to nie obchodzi, szczególnie wytwórni filmowej. TFA jest w kanonie i nie masz nic do gadania.

"Bo wogóle TFA NIE wyszło i wogóle nie powinno światła dziennego ujrzeć "

Szanuję twoją opinię, lecz zauważam że ty naszej o sensie robienia filmu o Solo nie szanujesz ;)

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Szanuję twoją opinię, lecz zauważam że ty naszej o sensie robienia filmu o Solo nie szanujesz ;) ''

Jak dla mnie poprostu ta krytyka jest przedwczesna . Po premierze tego filmu to rozumiałbym , te krytykę . Ale teraz jaki ma to sens by krytykować ??

''I nikogo to nie obchodzi, szczególnie wytwórni filmowej. TFA jest w kanonie i nie masz nic do gadania.''

TFA obejrzałem tylko dwa razy raz na seansie w kinie i za drugim razem na DVD by sprawdzić czy film jest dobrze nagrany . I od tamtej pory stoi na półce

''Jak uzupełni lukę skoro już to wiadomo, czyli nie ma takiej luki.''

Czyli dla ciebie jedyne przygody młodego hana solo , to tylko starsza trylogia sw ??

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego ''

To nie przejdzie wogóle gdyż te tematy należały do starego kanonu , którego Disney unieważnił .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

"To nie przejdzie wogóle gdyż te tematy należały do starego kanonu , którego Disney unieważnił ."

Do starego kanonu należały także historia solo, jak widać zrobili nową. Poza tym nie umiesz czytać? "nawet nie na podstawie"
Przeczysz samemu sobie a ja mogę ci tak wytykać w nieskończoność aż skończy się ci cokolwiek do cytowania.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Do starego kanonu należały także historia solo, jak widać zrobili nową. Poza tym nie umiesz czytać? ''

wiem że należał do starego kanonu Han Solo ,ale zauważ że historia jego z przeszłości wkrótce ujrzy światło dzienne . I odnośnie twego pytania Tak .

''przeczysz samemu sobie a ja mogę ci tak wytykać w nieskończoność aż skończy się ci cokolwiek do cytowania.''

Ja przeciwieństwie do ciebie jestem realistą ty czarnowidzem .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Przeczyć sam sobie potrafisz mówić że historię o starej republice nie można nakręcić bo disney odciął się od starego.kanonu ale czekasz na przygody solo które właśnie są z strego knonu

Machu_filmweb

Nie jest ci WSTYD że masowo płakałeś na forum o solo i to na długo przed premierą ?? . Uważałeś że Gokussb pisał irytujące posty i nie przyjmował negatywnych opinii .

logika na poziomie dziecka ...

ocenił(a) film na 1
Mishoor

Gokus ty kłamczuszku

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Dla Disneya ze starego kanonu liczą sie tylko bohaterowie np Han Solo .I będą robić solowe filmy z ich udziałem w roli głównej i ci bohaterowie począwszy od Hana Solo mają w sobie potencjał .

Natomiast jeśli chodzi o te tematy np o starej republice nie liczy sie to dla nich

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Pracujesz już w Disney że wiesz jakie postaci się dla nich liczą xd?

"Hana Solo mają w sobie potencjał."

Powiedział ten co narzekał na nic nowego w EP7


ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Pracujesz już w Disney że wiesz jakie postaci się dla nich liczą xd? ''

Mam znajomych którzy pracują w Disneyu


''Powiedział ten co narzekał na nic nowego w EP7''
Rola tamtejsza hana solo to masakra

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

mam znajomych w Disneyu to raz a dwa panuj nad sobą , i nie używaj cenzury .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Ja tak jestem tym nic wartym TFA zawiedziony że mam ochotę oddać płytę DVD i to samo z tlj .

WTTW_FILM

''Próbujesz kontrargumentować i to bardzo ci nie wychodzi ;) ''
Wychodziło mu tylko nie traktowałeś jego postów na serio .

''Czyli nie warto robić filmów o nowych bohaterach bo twoim zdaniem TFA nie wyszło i bohaterowie są nie ciekawi, lepiej wałkować jedno i to samo setki razy. ''

TFA powinno mieć finansową klapę a nie sukces pieniężny . I co ty takiego fajnego dostrzegasz w Rey i Kylo Ren ?? przecież te postacie pojawiły sie niczym król z kapelusza i nie wiadomo nic o ich przeszłości .

''No to skoro wiesz jak się poznali to po kij cały film o tym XD Wyrzucił czyli spartolił robotę. ''
W czarnych kolorach tak nie patrz tylko spójrz na to obiektywnie , są fani którym film o solo podobał sie znaczmnie niż TFA i TLJ .

''Tak bucu, domknął się w TFA ŚMIERCIĄ CHOLERNEGO BOHATERA. ''
Dla kogo sie domknął wątek Hana Solo dla tego sie domknął i tyle .

ocenił(a) film na 6
Mishoor

"Wychodziło mu tylko nie traktowałeś jego postów na serio . "
Ciężko traktować posty kogoś kto uważa że Box Office to ustawione cyferki przez Disneya a Han zarobił więcej niż jest to podane do wiadomości publicznej, tak Disney zaniża zarobki własnego filmu, gdzie tu powaga?

"TFA powinno mieć finansową klapę a nie sukces pieniężny . I co ty takiego fajnego dostrzegasz w Rey i Kylo Ren ?? przecież te postacie pojawiły sie niczym król z kapelusza i nie wiadomo nic o ich przeszłości . "

Dlaczego powinno mieć klapę? No fakt genialne nie było, kopiowało co się dało ale czy wy nie rozumiecie co to wynik finansowy? Box Office nie równa się temu czy film jest dobry czy zły, po prostu jest odzwierciedleniem tego co ludzie chcą oglądać i co jest na fali. TFA jako pierwszy epizod Gwiezdnych wojen od 2005 roku i za razem kontynuacja kultowej starej trylogii nie miało szans być klapą finansową ponieważ hype na ten film był ogromny.

Co widzę w Postaciach Rey i Kylo? O ile Rey po prostu "jest" o tyle Kylo jest ciekawy, rozdarty między stronami mocy chłopak o wielkiej mocy. Do tego nic nie wiadomo o ich przeszłości? Rey faktycznie potraktowana po macoszemu przez twórców bo wyjaśnieniem jest "twoi starzy to zachlani złomiarze co cie opchnęli na pustyni elo" o tyle Kyleo jest wyjaśnione wszytko, jest Synem Lei i Hana, uczył się na Jedi ale ostatecznie przeszedł na stronę Snokea po tym jak Luke chciał go zapić gdy ten spał. Zniszczył w przypływie gniewu nowy zakon Jedi tworzony przez Luka. To chyba więcej info niż twoje 'nic" a wszystko było w filmach, wystarczyło oglądać uważniej...

Pojawiły się z kapelusza? Akcja TFA dzieje się 30 lat (chyba tyle jak się myle to mnie popraw) po zakończeniu szóstej części, wolałbyś oglądać ich losy od chwili narodzin żeby nie były z kapelusza XDDD??

"W czarnych kolorach tak nie patrz tylko spójrz na to obiektywnie , są fani którym film o solo podobał sie znaczmnie niż TFA i TLJ . "

Nie piszę że film mi się nie podobał, był ok, piszę że był klapą, bawiłem się dobrze ale nic nowego z niego nie wyniosłem, jedynie pojawienie się Maula podniosło ocenę z 6 na 7, to bło fajne. Reszta? takie uzupełnienie historii, nic szczególnego.

"Dla kogo sie domknął wątek Hana Solo dla tego sie domknął i tyle ."

Nie rozumiem? Czyli są tacy dla których się nie domknął? Mamy 7 filmów w których się pojawił, jego historia jest opowiedziana od dechy do dechy, chyba że oczekujecie prequela Solo albo kontynuacji osadzonej w przedziale czasowej Epizodów 6-7 co jest bez sensu jak zmartwychwstanie postaci.

WTTW_FILM

Ciężko traktować posty kogoś kto uważa że to ustawione cyferki przez Disneya a Han zarobił więcej niż jest to podane do wiadomości publicznej, tak Disney zaniża zarobki własnego filmu, gdzie tu powaga? ''

To ty nie nauczyłeś sie jeszcze ,że w Box Office nie należy wierzyć ?? Nie ważne jest jaki jest tam stan kasy za dany film,liczy sie to czy fanom sie spodoba czy nie . I jest tu powaga co pisał Gokussb tylko NIE rozumiałeś tego .

''Dlaczego powinno mieć klapę? ''
Bo to Nowa Nadzieja 2.0 i NIE ma nic z nowości .

''No fakt genialne nie było, kopiowało co się dało ale czy wy nie rozumiecie co to wynik finansowy? ''
Wogóle sie dziwie że to uznajesz za dostateczny argument .

''Box Office nie równa się temu czy film jest dobry czy zły, po prostu jest odzwierciedleniem tego co ludzie chcą oglądać i co jest na fali. TFA jako pierwszy epizod Gwiezdnych wojen od 2005 roku i za razem kontynuacja kultowej starej trylogii nie miało szans być klapą finansową ponieważ hype na ten film był ogromny. ''

To NAM fanom ma sie podobać film a nie jaki jest stan kasy na jakiejś tam stronie internetowej .

Pojawiły się z kapelusza? Akcja TFA dzieje się 30 lat ''
To dlaczego to jest powtórka z rozrywki ?? Imperium 2 vs Rebelianci 2 tylko nazwy zmienione,i ponowna zagłada zakonu jedi.... .
''po zakończeniu szóstej części, wolałbyś oglądać ich losy od chwili narodzin żeby nie były z kapelusza XDDD?? ''
Powrót jedi wogóle powinien sw zamknąć .

''Nie piszę że film mi się nie podobał, był ok, piszę że był klapą, ''
Bo tak wywróżyłeś na długo przed premierą filmu o solo ??

''bawiłem się dobrze ale nic nowego z niego nie wyniosłem, ''
Jeśli NIE dostrzegasz nic nowego w solo , to twoja sprawa . Ja natomiast dostrzegam tu wile nowego czego brak w tfa i tlj .

''Nie rozumiem? Czyli są tacy dla których się nie domknął? Mamy 7 filmów w których się pojawił, ''
TFA sie NIE liczy bo to Nowa Nadzieja 2.0 .

'' jego historia jest opowiedziana od dechy do dechy, chyba że oczekujecie prequela Solo albo kontynuacji osadzonej w przedziale czasowej Epizodów 6-7 ''
Że co ?? Nie rozumiesz że tu zostało w solo wiele wyjaśnione ??
''co jest bez sensu jak zmartwychwstanie postaci. ''

Czyli jak TY uznajesz to za bezsens to tak jest ?? O nie . ..

Mam jeszcze bardziej rozbić twoją wypowiedz na czynniki pierwsze ??


WTTW_FILM

''Zniszczył w przypływie gniewu nowy zakon Jedi tworzony przez Luka. To chyba więcej info niż twoje 'nic" a wszystko było w filmach, wystarczyło oglądać uważniej... ''
Aha moje nic . A ty niby z sensem piszesz ?? . Zakon luka powinien przywrócić dawną świetność , jedi który wyginął przez rozkaz 66 który wydał Palpatine . Więc ściemy mi NIE wciskaj by oglądać uważniej ...

ocenił(a) film na 6
Mishoor

"Aha moje nic . A ty niby z sensem piszesz ?? . Zakon luka powinien przywrócić dawną świetność , jedi który wyginął przez rozkaz 66 który wydał Palpatine . Więc ściemy mi NIE wciskaj by oglądać uważniej ..."

No przecież to co napisałeś było w filmie, Luke założył zakon który miał przywrócić dawną świetność Jedi, (tutaj moja wypowiedz się zaczyna) ale mu się to bo: "Kylo zniszczył go w przypływie gniewu po tym jak Luke chciał go zabić"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones