PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 435 975
ocen
7,5 10 1 435975
6,6 29
ocen krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Tak sobie myślę, kurna gdyby Harry Potter kupił sobie klamkę, normalnego mugolskiego Glocka 9mm to by miał ogromną przewagę.

Wyobrażacie to sobie? Potter dobądź różdżki i stań do walki, myślisz że zdołasz mnie skrzywdzić tym mugolskim...
BAM
i gościa nie ma.

Nie spotkałem się jeszcze z przeciw-zaklęciami dotyczącymi broni palnej, a nawet jeśli to nie urodził się jeszcze taki co byłby szybszy od kuli. Niby wielki wybraniec ale pomysłami to on nie grzeszył. Co o tym sądzicie?

budyn_120

myślałam o tym przez cały czas od czwartej części

ocenił(a) film na 8
budyn_120

W Hogwarcie wiele tych mugolskich zabawek nie miało racji bytu, ale teraz nie pamiętam, czy to chodziło tylko o elektronikę, czy o wszystko prawie. Poza tym Potter nie użył by w walce takiego czegoś, bo jednak był honorowy, a śmierciożercom nawet nie przyszłoby do głowy używać mugolskich rzeczy, chociaż z tymi plugawcami to nigdy nie wiadomo. Za to mogłaby powstać jakaś czarodziejska tego typu wersja, chociaż na nią pewnie znalazłaby się jakaś inna ( coś jak te kapelusze wyposażone w zaklęcie tarczy ) i hajs by się kręcił. Tak, czy siak ciekawe spostrzeżenie. W ogóle ten świat magii jest tak szeroki, że sama Rowling to końca nad nim nie panowała się zdaje.

ocenił(a) film na 8
budyn_120

Niby masz rację, ale Voldemorta i tak by nie zabił skoro on miał swoje horkruksy.

ocenił(a) film na 6
budyn_120

"to nie urodził się jeszcze taki co byłby szybszy od kuli"--Ależ tak urodził się ma na imię Neo, a poza tym jak superharry zdołał by wytrzasnąć pozwolenie na broń?? zameldował by na posterunku że jest zagrożony przez Voldemorta??.

filmoborix

Ale urodził się "Człowiek który się kulom nie kłaniał" czyli generał Karol Świerczewski WALTER - walczący w wojnie domowej w Hiszpani , dowodzący polską armią w czasie II wojny światowej. Zamordowany skrytobójczo przez Ukrainców w 1947 roku w Bieszczadach

filmoborix

Ale urodził się "Człowiek który się kulom nie kłaniał" - czyli generał Karol Świerczewski WALTER - walczący w czasie wojny domowej w Hiszpani przeciwko reźimowi generała Franco i dowodzący polską armią w czasie II wojny światowej. WALTER został zamordowany skrytobójczo przez Ukrainców w Bieszczadach w 1947 roku.

ocenił(a) film na 10
filmoborix

Jaki Neo?

ocenił(a) film na 7
budyn_120

https://www.youtube.com/watch?v=YsYWT5Q_R_w

ocenił(a) film na 10
martadrw

KOCHAM TO ;D ;D
Jak to oglądałam pierwszy raz to tak się śmiałam (zwłaszcza z tego anty jadu z borsuka!!) że aż się popłakałam ;D ;D

ocenił(a) film na 8
budyn_120

Też o tym myślałem , tylko że Voldemort czasami zamieniał się w dym i fruwał sobie tu i ówdzie:-) :-) :-) Kula by chyba przeleciała przez niego. Tak jak i przez śmierciożerców.....Ale mała " atomówka" pewnie rozwiązała by problem z nietrafionym moim zdaniem Ralfem Finnesem jako Voldemortem

Jaberwoocky1

O tak, Voldemort vel "stand-up comedian" nie był przerażający, lecz żałosny i przekoloryzowany.

ocenił(a) film na 8
budyn_120

Zaklecie tarczy raczej zatrzymałoby kulę, zresztą więcej na ten temat powinniśmy się dowiedzieć w filmie Fantastyczne zwierzęta

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Pytanie tylko czy by zdążył wyczarować tarczę nim by go trafiło

ocenił(a) film na 9
Ludi_filmaniak

zaklęcia tarczy można używać jako stałej ochrony. dodatkowo wymyślenie prostego zaklęcia zatrzymującego kulę nie było by dużym problemem

Niepoprawnynick_filmweb

Ten czar musiałby działać nonstop, inaczej bezsensu ten czar.

ocenił(a) film na 8
budyn_120

Mugolski Glock! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones