PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 322 603
oceny
7,4 10 1 322603
6,8 28
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry potter

ocenił(a) film na 10

1 i 2 część są spoko reszta to kiszka a juz szczególnie słaba czara ognia/

Komnata tajemnic najlepsza

ocenił(a) film na 10
konrii_2

zgadzam się choć według mnie czara miała jeszcze dobry klimat najbardziej to spaprali zakon feniksa i książę półkrwi a twoje zdanie szanuje :)

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Moim zdaniem najgorsze sa Insygnia Smierci cz.1, nie kompletny film, Insygnia 2 tez nie kompletne, ale przynajmniej cos sie dzieje, tak, czesc 1 ma duzo atmosfery, ale jest to ogolnie tylko buildup, a 2 to zakonczenie.

użytkownik usunięty
Whovian666

Co??? Insygnia śmierci część 1 ma najlepszy klimat po trzech pierwszych częściach. Nic się nie dzieje? A co by miało się dziać skoro to wstęp do wielkiego finału. A dzieje się dużo.

Przenosiny Harry'ego do Nory
śmierciożercy atakują na weselu
bitwa w Ministerstwie.
Walka z wężem w Dolinie Godryka
atak śmierciożerców u Lovegooda
walka ze szmalcownikami
bitwa na dworze Malfoy'ów

pierwsza połowa książki to też wstęp do tej drugiej połowy. Najgorszy to książę półkrwi z powodu fatalnego scenariusza i makabrycznych odstępstw od książki. A wiem co mówię bo jestem Potterhead od 7 roku życia i wiem kiedy magia pięknej książki została zniszczona przez łysego pana.

użytkownik usunięty
konrii_2

zgadzam się w 100%

użytkownik usunięty
konrii_2

Ja również się zgadzam, pierwsze dwie części są ze wszystkich najlepsze jak dla mnie ;)

użytkownik usunięty
konrii_2

Zgadzam się w 100% to najlepsza część :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
konrii_2

Z całym szacunkiem ale, ,,Komnata Tajemnic,, wydaje się filmem wręcz genialnym, cóż ludzie mają różne poglądy. Według mnie nie chodzi w filmie tylko o to jaka jest muzyka czy jak są ubrane dane postacie, osobiście uważam że aktorzy nie popisali się w tej części, nic nie powaliło mnie na kolana, o dubbingu to ja już nie wspomnę.

ocenił(a) film na 10
konrii_2

Właśnie chciałem się zapytać czemu spośród wszystkich filmów tej sagi Komnata Tajemnic ma najniższą ocenę skoro jako jedyna jest IDEALNIE odwzorowana na podstawie książki. Arcydzieło pod każdym względem kompletna. Można się doczepić o to że po eliksirze wielosokowym głosy się nie zmieniły ( w książce sie zmieniły) ale myślę że reszta jest idealną kopią. Zdecydowanie najlepsza część, nie rozumiem czemu ma najsłabszą ocenę...

ocenił(a) film na 10
konrii_2

Powinni nakręcić serial ,, Harry Potter i czara ognia".
No cóż, niewykluczone że tylko wtedy pomieściliby fabułę.
To samo oczywiście ,,Zakonu Feniksa" dotyczy

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Ktoś tu chyba zapomniał o obiektywnie najlepiej nakręconym Więźniu Azkabanu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones