PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142402}

Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter and the Half-Blood Prince
7,5 316 952
oceny
7,5 10 1 316952
5,9 22
oceny krytyków
Harry Potter i Książę Półkrwi
powrót do forum filmu Harry Potter i Książę Półkrwi

http :// www. youtube. com/ watch?v=ntivOta1x90


nie wiem jak można było usunąć te sceny jak je oglądałem, to stwierdziłem że poprawiły by klimacik filmu

ps. usuńcie spacje

ocenił(a) film na 7
Fan_Harry_Potter

Obejrzałem scenę z chórem, szkoda że się nie zachowała w ostatecznej wersji filmu. Już nie mówić jak bardzo by go poprawiła, po tym całym zanudzaniu miłosnym.

ocenił(a) film na 5
qnebra

Zgadzam się, również rozmowa Harry'ego Hermiony i Rona też klimatyczna, oj poprawiło by to film chociaż troszkę.

ocenił(a) film na 7
Fan_Harry_Potter

Powiem ci tak, że obejrzałem ten film bez znajomości książek i jest dobry. Sprawnie zrealizowana opowieść posiadająca fantastyczny klimat. Powolna, wręcz niespieszna w swym działaniu, pięknie nakręcona z bardzo ładną muzyką.

ocenił(a) film na 10
Fan_Harry_Potter

Jak można było usunąć takie dobre sceny! Chociażby:
- scenę chóru z Flitwickiem i jak Ron i Hermiona patrzyli w okno jak była burza i jak pokazali twarz Snape' a który wiedział już, że zaraz będzie musiał zabić Dumbledore' a.
- mogli też wstawić, jak Dumbledore w Jaskini Horkruksa mówił, jak młody Voldemort był na wycieczce z sierocińca.

ocenił(a) film na 9
Fan_Harry_Potter

Scena z chórem. Coś cudownego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones