PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780796}

Holmes i Watson

Holmes & Watson
4,5 6 835
ocen
4,5 10 1 6835
Holmes i Watson
powrót do forum filmu Holmes i Watson

Po samym zapoznaniu się z obsadą można stwierdzić, że to będzie jedna wielka klapa. Wydawać by się mogło, że filmów o detektywie z Baker Street nigdy za wiele, ale po tej premierze może okazać się, że powstał o jeden za dużo.

ocenił(a) film na 9
givemename

Bo po co zmieniać Roberta downeya jr? Najlepszy aktor do tej roli

przemekbrzeg18

A może pomyślałbyś zanim w ten sposób zabłyśniesz???
Nikt nikogo nie zmienia, bo to będzie KOMEDIA, która z 2 częściami w których Sherlocka grał Downey nie będzie miała nic wspólnego.

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Ty blyskotka, moze nie zauwazylas ze genialny holms z robem i judem tez jest po czesci komedia? - ten gniot nie jest nam potrzebny tak jak napisal op

MMSnake

Ty cwancykator, na serio uważasz, że Sherlock z Downey'em to ten sam gatunek filmowy co Sherlock z Ferrellem? To gratuluję...

ocenił(a) film na 3
pawelk1504

Wy mysie pysie, a może jednak, warto poczekać z hejtem do premiery? Jak lubię RDjr tak chciałbym przypomnieć, że w rolę Holmesa wcieliło się już kilku innych aktorów, nierzadko z powodzeniem. Może jeszcze raz się uda?

erture

Akurat tutaj, a co widać po trailerze i znając dorobek aktorski Ferrella i Reilly'ego będziemy mieli ewidentnie do czynienia z parodią Sherlocka, to gra tej postaci przez RDjr byłaby niewskazana. Zwłaszcza, że Jude Law ostatnio potwierdził, że zdjęcia do Sherlocka 3 zaczną się w przyszłym roku...

ocenił(a) film na 3
pawelk1504

Oczywiście, pełna zgoda.

givemename

Co do obsady - To uważam że dla samego Ralpha Fiennesa i Hugha Lauriea będzie warto obejrzeć .

givemename

przeciez sama obsada wskazuje na brak zwiazku z innymi seriami
ten duet zapowiada super zabawe

givemename

Jest pierwszy zwiastun...
https://www.youtube.com/watch?v=brjkpRBpFnc
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 6
Falkor1

a ja czekam z niecierpliwością :) Chętnie obejrzę komedię, a nie serial z Cumberbatchem czy akcyjniak z Downeyem. To ma być KOMEDIA i taka też będzie. Btw, nie zdziwię się, gdyby przyćmiła serial i poprzednie filmy^^

givemename

wyciąg.kij.z.dupy.

ocenił(a) film na 5
givemename

we gościu odpuść , duet braci przyrodnich i Sherlock zapowiada się kozacka komedia
więc zluzuj pory :)

paulluck

https://naekranie.pl/aktualnosci/holmes-watson-film-zmiazdzony-przez-krytykow-fa talne-recenzje-3884816

givemename

https://naekranie.pl/aktualnosci/holmes-watson-film-zmiazdzony-przez-krytykow-fa talne-recenzje-3884816

ocenił(a) film na 5
tomeks41_2

nie przekonuje mnie ta recenzja
To film w Willem Ferellem wiec ma być zwariowana komedia a nie coś co udaje komedie.
Bracia Przyrodni byli kozak wiec czekam na to
Komedia ma bawić a nie mieć 4 dno i bóg wie co jeszcze.

paulluck

No i co zabawiłeś się przy tej "zwariowanej komedii"?
Od Braci Przyrodnich ten gniot dzieli lata świetlne.
Zdecydowanie najgorsza w historii kinematografii produkcja o Holmesie i Watsonie.
Ode mnie jedyna słuszna ocena 1/10...

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

1 bez przesady było parę momentów gdy śmiałem się dość mocno,Ale to głównie z mimiki Farella i prześmiewaniu angielskiego klimatu, Dałem 6.Fakt że do braci przyrodnich nie ma podjazdu ale można obejrzeć.

paulluck

Nie pisz o mojej 1, że to przesada, bo ta twoja 6 dla tego gniota bez żadnego pomysłu i przedłużanego na siłę to jest kabaret.
Średnia na imdb - 3.4 przy ponad 9 000 oceniających pokazuje dobitnie, że to jest tragiczny film.
Jeszcze babole w filmie, jak na zbliżeniach, gdy Millie je cebulę, to widać wyraźnie, że jest to jabłko owinięte w łupinę cebuli albo końcówka na Titanicu. Królowa Wiktoria zmarła w 1901, a Titanic zaczęto budować w 1909 :) :) :)

givemename

nooo to chyba miała być komedia co nie skoro to są raczej aktorzy komediowi w obsadzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones