PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782044}

Huragan

The Hurricane Heist
4,9 5 278
ocen
4,9 10 1 5278
4,4 5
ocen krytyków
Huragan
powrót do forum filmu Huragan

Spodziewałem się czegos gorszego na ekranie. Po recenzjach miałem powiedzieć NIE. Sam fakt, że film zrobiony w 2016 roku i teraz jest na ekranach. Chyba nikt tego dzieła nie chciał rozprowadzać. Przy napisach końcowych jeszcze w życiu nie widziałem tylu producentów wykonawczych.
Sam film jeszcze jakoś ujdzie i da się oglądać. Jest jednak wiele dziur. Typowa produkcja a'la Sharknado. W kinie 6 osób na sali. Nie mówię że film jest tragiczny, ale tego typu produkcje powinny być przeznaczone bezpośrednio na dvd lub do kablówek. Film wyleci z kin po kilku dniach robiąc śmieszne pieniądze. Nie pomogą znane nazwiska aktorów, a film zniknie w kilka dni jak huragan. Oglądacie i wydajecie kasę na własną odpowiedzialność.
Jednak polecam zobaczcie sami i napiszcie ocenę.
Ocena 4 ****

ocenił(a) film na 6
ksdiamante

w gruncie rzeczy się zgadzam. Dałam 6 za aktorkę, super trailer i tematykę, ale naciągane mocno. Pewnie jutro po przemyśleniu mi się zmieni na 5 -.-

Najgorsze jest to, że po obejrzeniu trailera podekscytowałam się niesamowicie - wiedziałam, że co jak co, ale na to pójdę do kina. Jak weszło, to jakoś z automatu najpierw zaliczyłam inne filmy, bo wydawało mi się, że ten jeszcze długo będzie wyświetlany. Nagle chcę kupić, a tu nie ma! A nie minęły chyba dwa tygodnie. Zapytałam w kasie czy jeszcze go wyświetlą i wreszcie wiem, dlaczego koleś z tak pobłażliwym uśmiechem powiedział, że "niestety, ale nie".

Wszystko co najlepsze było w trailerze. Aktorzy raczej spoko, no ale nie sądzę, żeby komukolwiek udało się podnieść taki film. A szkoda, miałam nadzieję że to będzie jedna z perełek.

mashe

Niestety ale ostatnio filmy o huraganach wypadają bardzo słabo. Into the Storm z 2014 też jakoś dupki nie urwało, a wcale tego filmu bym nie obstawił wiele wyżej od Huraganu. Chyba jedynie klasyczny Twister miło się ogląda, bo na swoje lata miał naprawdę świetne efekty i był to swojego rodzaju taki prekursor w tym gatunku jeżeli chodzi o huragany. Potem kolejne filmy nie robiły już takiego WOW jak Twister.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones