PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781068}

I tak cię kocham

The Big Sick
6,7 31 046
ocen
6,7 10 1 31046
6,9 33
oceny krytyków
I tak cię kocham
powrót do forum filmu I tak cię kocham

Spodoba Wam się. Możecie Iść. Dialogi są naprawdę dobre. Scena z wzywaniem Ubera, rozmową o 11-09 itd.
Oczywiście to komedia romantyczna, więc wszystko jest przewidywalne, ale właśnie o to chodzi, nieprawdaż

dnoiszewski

Trochę niepokoi fakt, że podajesz jako przykład udanych dialogów dwie sceny, które widziałem już chyba z 10 razy w trailerze puszczanym przed innymi filmami. Mam nadzieję, że jednak jest tam coś więcej! :)

Agarwaen_

Tak, jest więcej dobrych dialogów. Nie wymieniłem sceny z kartkami na obiedzie domowym, ani 2 dobrych scen w szpitalu, czy końcowego stand upu. Do tego łatwo można identyfikować się z postaciami filmowymi. ( jestem w wieku ojca głównej bohaterki i też uważam, że Forrest Gump jest najlepszym filmem w historii kina )
Należy tylko pamiętać, że to komedia romantyczna. Film ma sprawić, że się pośmiejecie przez 1,5h i pomyślicie o ciężkim losie komików, ale nie oczekujcie od tego filmu rozwiązania problemów filozoficznych tego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones