PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781068}

I tak cię kocham

The Big Sick
6,7 31 025
ocen
6,7 10 1 31025
6,9 29
ocen krytyków
I tak cię kocham
powrót do forum filmu I tak cię kocham

Daleko jej do „topowych” polskich komedii romantycznych czy amerykanskich „szlagierow” na jedno kopyto! Kto liczy na podobny reperuar, niech odpusci. To film o relacjach, o uczuciach, o zwiazkach. Nie tylko pomiedzy glownymi bohaterami ale tez ich z rodzinami, ich rodzich, przyjaciol. To film o zyciu, o zachowaniach ludzkich, o nadziei, o emocjach. To niezwykly film o zwyklych ludziach. I choc jest happy end (cale szczescie) to taki naturalny, nie oczywisty, bez fajerwerkow. To dobry film, warto mu podarowac swoj czas.

ocenił(a) film na 7
adziaaa81

Mam 15 lat i ten film podoba mi się bardziej niż amerykańskie "szlagiery"

ocenił(a) film na 8
adziaaa81

To nie jest komedia dla nastolatkow? Wow, jak dobrze że dzisiejsi PRAWDZIWI kinomani są tacy dojrzali!

ocenił(a) film na 8
adziaaa81

adziaaa81 - tyś taka wyjątkowa... nie to co przeciętny nastolatek, który lubi tylko transformersów i avengers. Ty jesteś prawdziwą kinomanką, która potrafi dostrzec wspaniały film.

ocenił(a) film na 6
adziaaa81

Zgadzam się,Ja osobiście nawet nie zaliczyłbym go do gatunku komedii,raczej czysty dramat z odrobiną humoru.

adziaaa81

chyba temat pierwszego wpisu wyczerpany nie ma co dobijać leżących więc tylko nieśmiało zapytam. czym są topowe polskie komedie romantyczne bo nigdy nie słyszałem o żadnej która warto raz obejrzeć a jakikolwiek filmy z naszego kraju do których warto wrócić mogę policzyć na palcach jednej ręki + ewentualnie druga ręka na "klasyki" żeby się fani jakichś karguli i innych kogli mogli nie obrazili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones