PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757483}

Ignacy Loyola

Ignacio de Loyola
6,5 1 400
ocen
6,5 10 1 1400
Ignacy Loyola
powrót do forum filmu Ignacy Loyola

"Jeśli coś wydaje mi się białe, będę twierdził, że to jest czarne, skoro hierarchia Kościoła tak życzy". Nie mam nic więcej do dodania. Loyola to przecież sługa bestii z morza.

adlerxx

Odkryłeś tekst tajnej przysięgi jezuitów! Zostań gdzie jesteś, ktoś już po ciebie jedzie!

JednoosobowaHorda

Pewno reptalianie.

Korgan_1977

Znaczy reptilianie:)

adlerxx

Co wciągasz?

polibiusz75

Nic nie wciągam :D. Bestia z morza wymieniona w Apokalipsie Jana, to przecież papiestwo i kościół rzymskokatolicki. Nie jestem świadkiem Jehowy, od razu nadmieniam. Jestem agnostykiem.

ocenił(a) film na 8
adlerxx

Jak na agnostyka to zbyt dogmatyczne jest Twoje twierdzenie. A czemuż ta bestia to nie komunizm, faszyzm, liberalizm albo jeszcze jakiś inne licho? A może to być też jakiś przywódca jak np. Stalin czy Mao lub też instytucja jak UE czy państwo jak ZSRR czy imperium mongolskie.

bogusio

Państwo to USA - ale jest określone jako "bestia z ziemi". Ja tylko złośliwie przytaczam tezy głoszone przez protestantów. Księgę objawienia przeczytałem, aktualnie z czystej ciekawości zapoznaję się z komentarzem do niej - "Zrozumieć Apokalipsę" Ranko Stefanovicia. Ja w tej materii nie mam wyrobionego zdania.
A kk swoją drogą, szacunkiem nie darzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones