PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 342 563
oceny
8,0 10 1 342563
7,6 38
ocen krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

Leoś o wiele bardziej zasługiwał na Oscara niż za "Zjawę"... Baaardzo ciekawy film, wiadomo, że kilka niespodzianek musiało być, ale naprawdę mnie one zaskoczyły, bo bardziej obstawiałam Baldwina jako drugiego szczura ;-). Dobra muzyka, bardzo dobrze poprowadzona akcja, szybkie tempo z zaledwie kilkoma momentami refleksji (które na szczęście były dobrze wgrane i idealnie pasowały do całości). Bardzo dobre aktorstwo, naprawdę nikt tu nie zawiódł :-). Autentycznie kibicowałam Leosiowi. Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 1
KrecikJ23

Film marny. Wszystko wymuszone, na czele z wulgaryzmami. Polecam pierwotną wersję, bo to gówno było robione na szybko na licencji :D.

ocenił(a) film na 8
DzakDzionslo

Pierwowzór jest lepszy, też tak uważam. Ale nie powiem, że ta wersja jest marna. Jest niezła, jak dla mnie oczywiście.

ocenił(a) film na 8
DzakDzionslo

Dla mnie oryginał był robiony na szybko, tutaj zdecydowanie bardziej to rozwinęli i klimat amerykański bardziej mi w tym przypadku przypasował, jak i sam nicholson zdecydowanie lepiej zagrał tytułowego złoczyńce niż w azjatyckiej wersji aktor który go tam grał.

ocenił(a) film na 7
KrecikJ23

Leonardo i Jack Nicolson- najlepsze kreacje w tym filmie.

KrecikJ23

Mozna wiedzieć na jakiej podstawie uznałaś i postawiłaś na drugiego szczura? Dla mnie było to zaskoczenie. Być może nie wychwyciłem momentu w filmie, który by na to wskazywał.

ocenił(a) film na 8
desperados96

Obawiam się, że aby Ci odpowiedzieć musiałabym obejrzeć film ponownie... Nie pamiętam w tym momencie aż tak dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones