PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 328
ocen
7,4 10 1 75328
7,2 30
ocen krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2
Connor7

Przybyłem tu, aby właśnie to napisać :D

Connor7

Dokładnie! Kiedy byłam na Iniemamocnych miałam 8 lat i byłam zachwycona. Co prawda nie łapałam połowy wątków itd ale z miejsca pokochałam ten film i oglądałam go jakieś tysiąc razy :D
Teraz mam 22 lata i jaram się tak samo, jak nie bardziej :D Nowy trailer wygląda wspaniale! To dziwne że niektóre dzieci, które teraz pójdą na dwójkę, nawet jeszcze nie istniały w czasach kiedy wyszła jedynka xD

WaterbenderGirl

To będzie kolejny przypadek z cyklu: bierzemy dzieciaka do kina jako wymówkę by samemu móc pójść.

WaterbenderGirl

To uczucie gdy zakładasz konto tylko po To żeby polubić ten komentarz ^^ minęło sporo czasu ale mam to gdzieś!! INIEMAMOCNI NADCIAGAM !!

Connor7

Po 14 latach?
Zawsze

ocenił(a) film na 8
Connor7

Będę w tym zacnym gronie. :-) Naprawdę,nie wierzyłem,że 2 wyjdzie,ale wypad do kina OBOWIĄZKOWY! :-D

ocenił(a) film na 10
Connor7

Ja niestety nie oglądałem w kinie :( ale tą część obejrzę koniecznie :D

użytkownik usunięty
Connor7

"Dorośli"

ocenił(a) film na 9
Connor7

będą też dorośli, którzy byli dorośli w czasach jedynki :)

waluga

Chciałam to samo napisać!!!! :D

ocenił(a) film na 10
waluga

Puszczałem jedynkę kilka razy sobie i swoim dzieciom. Dzisiaj oglądam dwójkę i mam nadzieję, że moje dzieci teraz też oglądają.

waluga

Wszedłem tu, żeby to napisać :)
To ulubiony film mój i mojej rodziny. Wybieram się dziś z żoną i dwiema nastoletnimi córkami do kina

waluga

To chyba już dziadkowie w wielu przypadkach. :D

ocenił(a) film na 7
Connor7

Heh, prawda.

ocenił(a) film na 8
Connor7

Lubicie jak się o was tak mówi dzień po 18, co nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katedra

a może być młodzież ?

katedra

Jestem 27 letnią młodzieżą ! Cudownie

ocenił(a) film na 6
katedra

Dobre :)

Connor7

Obejrzałem pierwszy raz tą pierwszą część na Disney Channel, kiedy miałem 13 lat. A teraz mam 24 lata i na ten sequel się na pewno wybiorę do kina. ;)

Connor7

chciałeś napisać młodzież a nie dorośli. Skoro byli dziećmi za czasów części pierwszej to teraz są młodzieżą bez przesady z tymi dorosłymi.

markin

Ludzie po 20-stce to raczej już nie młodzież.

Connor7

Młodzieża jest sie od ok 11-13 do ok 19-21 roku zycia, zalezy od definicji. Czesto jednak sie przyjmuje ze to okres 14-18 lat.
Mialam jakies lat 12 jak wyszli, teraz mam 27, raczej daleko mi do młodzieży

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

Młodzież do tak do 26.

ocenił(a) film na 8
Chocolatey

Dla swoich rodziców do końca pozostaniesz ich dzieckiem..

ocenił(a) film na 8
Connor7

podpisuje się pod tym :)

ocenił(a) film na 5
Connor7

Ależ oczywiście, że tak będzie ;) Obejrzałam ten film pierwszy raz, jak miałam jakieś 6-7 lat, i do tej pory oglądam go kilka razy do roku ku niezadowoleniu mojej zmęczonej rodziny. Wydawało mi się, że jest dosyć niedoceniany, ale mam nadzieję, że na seansie dwójki zobaczę wszystkich wiernych fanów Iniemamocnych :)

ocenił(a) film na 8
Connor7

Ja, miałem 11 o 12 lat

Connor7

ja 22 a teraz też pójdę, Bonusowo zabiorę córkę :D

Darkman666

Mam nadzieję, że jedynke już widziała:D

Connor7

widziała, ale jej nie porwało. Hotel Transylwania czy smoki bardziej podbiły jej serce. Tak czy siak przed 2 trzeba będzie odświeżyć 1 :)

Connor7

Haha slusznie

Connor7

Racja też byłem wtedy dzieckiem i pamiętam, pomyślałem o tym samym co ty.

ocenił(a) film na 8
Connor7

I ja jestem jednym z nich :) Idę do kina by to obejrzeć. MUSZĘ! :P

ocenił(a) film na 8
varcolac

Ja też! Ja też!

Connor7

Ja idę na bank!

ocenił(a) film na 8
Sasayaki

Ja też! Ja też!

użytkownik usunięty
Connor7

Dzisiaj na przedpremierowym było rzeczywiście więcej dorosłych niż dzieci. Dzieciaki kompletnie nie zrozumieją drugiej część. Iniemamocni 2 są ewidentnie zrobieni pod pokolenie, które wychowało się na jedynce. POLECAM BARDZO

Connor7

No cóż ja dzieci nie mam ale na film pujdę na pewno będe jedynym 30 latkilem na seansie

ocenił(a) film na 8
haker007

Nie będziesz - wierz mi.

Connor7

W sumie racja, sama miałam wtedy 11-12 lat. Oby tylko nie była kiepska, jak to często bywa z sequelami :/

ocenił(a) film na 8
Connor7

Bilety już zarezerwowane razem z chłopakiem (25l) idziemy!! :D

Connor7

Właśnie byłem na filmie, połowa ludzi na sali to były dzieci, ale może w późniejszych godzinach będzie mniej dzieci :P

ocenił(a) film na 9
Connor7

Ja też byłem dzisiaj tak w godzinach popołudniowych. Dzieci było sporo, ale nie było tak, że byłem jedynym starszym widzem :D A co do filmu to bawiłem się świetnie. Jak usłyszałem muzykę w intrze to aż łezka w oku mi się zakręciła.

ocenił(a) film na 8
jakubek0206

Tak samo... )-;

ocenił(a) film na 9
Connor7

I ja będę jednym z nich

ocenił(a) film na 9
Connor7

Byłam wczoraj na późnym seansie - prawda , 90% dorosłych i wszyscy się świetni bawili :)

ocenił(a) film na 7
Connor7

Wypraszam sobie, to jest jawna dyskryminacja! A co z tymi co za czasów jedynki byli już dorośli? Właśnie wróciłyśmy z córką z kina, poszła bo jej zagroziłam, że pójdę bez niej i o dziwo bawiła się równie dobrze jak ja.

ocenił(a) film na 8
Connor7

U mnie tak było :-D? Ok 20 osób, jakieś 7 dzieci, reszta w przedziale 15 plus
I wszyscy się doskonale bawili :-)

Connor7

Dokładam swoją cegiełkę. W momencie premiery jedynki miałem 6 lat, teraz 20, ale i tak idę do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones