PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 320
ocen
7,4 10 1 75320
7,2 30
ocen krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Jeżeli Kora nie zdubbinguje ponownie Edny ten film na start będzie miał u mnie wielki minus. Jej głos u tej postaci to już klasyk :D

Solllaris

Dokładnie. W ogóle powinni zachować jak najwięcej z oryginalnej obsady dubbingu z 2004 roku, oczywiście w miarę możliwości, bo jeśli głos np. Maxa podkładał wtedy nastolatek (Filip Radkiewicz), to teraz będzie brzmiał zupełnie inaczej i może nie pasować do postaci. Nie wiadomo co z Karoliną Gruszką (filmowa Wiola), czy dałaby radę mieć podobny głos do tego sprzed 14 lat.

ocenił(a) film na 9
Solllaris

Pierwsze o czym sam pomyślałem xD

Solllaris

W zupełności się zgadzam, dodam od siebie jeszcze że wg mnie powinni zrobić wszystko, by z powrotem ściągnąć Gąsowskiego (filmowy Mrożon). U nas czasem niemrawo bywa z podkładaniem głosu pod czarnoskóre postaci, a moim zdaniem Gąsowski w tej roli był świetny. :)

ocenił(a) film na 9
KiepsKi93

W zwiastunie słychać, że właściwie wszyscy aktorzy z pierwszej części powrócili z sequelu. Nawet głos Maxa brzmi identycznie, nie jestem tylko pewien kto podkłada głos Ednie

Solllaris

Jest już potwierdzenie. Kora (oficjalnie!) zdubbinguje Ednę. I gitara! ;D

ocenił(a) film na 7
davis3

Hej, mógłbyś podać, źródło informacji

kuba_km

Na Dubbingpedia.pl

davis3

Ale w zwiastunie to nie jest Kora. Przekłamanie, szkoda :(

ocenił(a) film na 10
Solllaris

I jest Edną. Właśnie widziałem polską wersję. Na przedpremierowym seansie.

ocenił(a) film na 8
Solllaris

Bez obaw - Kora powróciła i jest tak samo zjawiskowa jak w pierwszej części.

ocenił(a) film na 8
Solllaris

Nie przesadzaj

ocenił(a) film na 6
Solllaris

Po 14 latach trudno jest przywrócić oryginalną obsadę, głos jednak również nam się z wiekiem zmienia. xD Nie mnie jednak chamsko i bestialsko zapraszam na swoją recenzję : https://www.youtube.com/watch?v=QgwrbCJNBWc :D

Solllaris

Ups xD

ocenił(a) film na 8
Solllaris

Właśnie wczoraj Kora zmarła... Ogromny żal bo to była wielka Artystka, ale zostanie nam jej twórczość!

ocenił(a) film na 7
Smuka_filmaniak

No, smutno. Dobrze że chociaż zdążyła nagrać dubbing do tego filmu.

ocenił(a) film na 7
Solllaris

Też byłem ciekawy czy Kora miała siły na nagranie. Taki miks uczuć miałem gdy Edna przemówiła pierwszy raz w drugim filmie- uśmiech, ale i smutek. Fajnie że się udało. Z Fronczewskim też nie najlepiej ostatnio i można było się zastanawiać czy Go usłyszymy jako Bob'a.

ocenił(a) film na 7
Solllaris

W trójce już nie da rady

ocenił(a) film na 9
Solllaris

pod Ednę głos podkłada reżyser lol

painmaker83

W oryginalnej wersji, w polskiej w obu częściach wystąpiła Kora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones