PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 925
ocen
7,4 10 1 244925
6,6 26
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Iron Man 4

ocenił(a) film na 8

Zdaje sprawę sobie że pewnie powstało wiele takich tematów ale Czy powstanie Iron Man 4?

ocenił(a) film na 8
MrMiodek

Nic nie wiadomo, aczkolwiek każdy wątpi, żeby zabili złotą kaczkę :) Tylko Paltrow kontrakt kończy się po Avengers 2, a ona sama chyba niechętnie się odnosiła do ponownego grania Pepper. Z drugiej strony, to tylko kwestia pieniedzy ;) Jak jej zagwarantują niezłą sumkę, to pewnie będzie grać.

Osobiście uważam, że to zwieńczenie trylogii, więc głupio by było robić kolejną część. Z drugiej strony, skoro Iron Man ma być jeszcze w Avengersach... no cóż, średnio to widzę.

ocenił(a) film na 8
claires

Aha, to teraz czekam na Avengers 2 :P

MrMiodek

Narazie informacja dotycząca IM 4 nie jest potwierdzona,ale plotki jak to plotko zawsze są.

ocenił(a) film na 9
hunters217

Jak dla mnie powinni zacząć na świeżo, nadal filmy łączone w awengersów ale to co chce zobaczyć to trylogia o PRAWDZIWYM mandarynie, zbieranie pierścieni, walki, w ostatniej części porządna efektowna walka z mocną puentą i całość utrzymana w klimacie jedynki i dwójki, ale to tylko moje chęci i raczej się nie doczekam.

ocenił(a) film na 7
MrMiodek

Robert ma kontrakt do Avengers 2 i z tego co wiem był zadowolony że wreszcie kończy z Iron Manem, ale jak znam życie Marvel zrobi wszystko (włącznie ze zmianą aktora) by nagrać Iron Man 4(po napisach był napis Tony Stark powróci). Dodam że ponoć Marvel nie płaci porządnej kasy aktorom i twierdzi że jego filmy nie przynoszą wystarczających dochodów, dlatego te same postacie mogą być grane przez innych aktorów np. Terrence Howard i Don Cheadle w roli Pułkownik James Rhodes lub Eric Bana, Edward Norton i Mark Ruffalo w roli Hulka. Jeśli Jr się nie zgodzi jest prawdopodobieństwo że znajdą kogoś innego na jego miejsce :(

ocenił(a) film na 9
MrMiodek

Z tego co się dowiedziałem że robert chce iron mana 4

ocenił(a) film na 9
Koval_4

Bo jak gdyby tak to powinni dać prawdziwego mandarina( bo w hail of kong był tam wspomniany) i możliwe że powinien być Temughin, ale też bym widział chińskiego aktora co grał tego fałszywego Ra"s al ghula w Batmanie początek, w godzilli i w ostatnim samuraju. I mam taka propozycję że mandarin porwie iron mana ale na razie nie będzie go zabijał gdyż go potrzebuje do zniszczenia istoty której tony stark stworzył ( ultrona pewnie mowa ale chodzi mi o inną istotę) Ultimo, Czy też wirusa Technovore i w tym filmie będzie pokazane jak bohater współpracuje z największym wrogiem by zniszczyć potwora

ocenił(a) film na 6
MrMiodek

Tak, Spider-Man: Homecoming

ocenił(a) film na 3
MrMiodek

to moze byc
SPOJLER więc uwaga
Czytałem rozmowę z bracmi Russo gdzie powiedzieli, że Avengers 4 najprawdopodobniej będzie zakończeniem serii filmów.
Według mnie dużo pokaże film C Marvel, bo jeśli tam nie pokaże sie Galactus albo ktoś mocniejszy od Thanosa to raczej nie będzie z kim walczyć :P

DeathDesire

Coś Ci się kolego pomyliło, nie było słowa o końcu serii, jedynie o tym że najprawdopodobniej to ostatni film braci Russo dla MCU. A i Galactus nie jest mocniejszy od Thanosa z Rękawicą Nieskończoności ;)

MrMiodek

już wiadomo na 100prc, że nie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones