PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 748
ocen
7,4 10 1 244748
6,6 24
oceny krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Iron Man 3 to moim zdaniem najlepsza część z serii, ciekawa fabuła, świetny Downey Jr., świetna ścieżka dźwiękowa, ale niestety znów humor wciskany na siłę czego w Marvelu nie lubię. Może to kwestia bo bohaterów, bo jednak w Marvelu Iron Man czy Spider-Man to kolorowe postacie lubiące sobie pożartować, ale nie pasuje mi to zupełnie do filmów o superbohaterach. Chyba właśnie dlatego pozostanę wiernym fanem Batmana, czy też Green Arrowa z DC, czyli postaci realistycznych, walczących w konkretnym celu, pozostają oni mroczni i nie zgrywają głupich żartów na każdym kroku. Wiadomo, każdy lubi co innego, ale dla mnie to nie przypadek, że mówi się iż Marvel to raczej dla młodszych, a DC dla starszych fanów. Ja się z tym zgadzam, lubię obie marki, ale jednak wyżej cenię sobie DC.

ocenił(a) film na 8
cruzo_Alex7

Z tą realistycznością to różnie bywa, ludzie są różni, jedni poważni a inni potrafiący zachować chumor nawet gdy są pod presją. Stąd się bierze czarny chumor.

Maximus_154

Powiem szczerze, że po ostatnich filmach DC i Marvela trochę zmieniłem swoją postawę i opinię. Marvel albo się rozkręcił albo po prostu przyzwyczaiłem się do ich poczucia humoru, bo takie filmy jak Doktor Strange, Ant-Man 2, Avengers 3, czy Spider-Man uważam za jedne z najlepszych produkcji wytwórni i mocno czekam na nowe filmy, a z kolei Liga Sprawiedliwych czy Wonder Woman od DC mocno mnie rozczarowały i sam nie wiem w jakim kierunku zmierza to uniwersum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones