PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775015}

Ja, Godard

Le Redoutable
6,5 1 952
oceny
6,5 10 1 1952
5,9 8
ocen krytyków
Ja, Godard
powrót do forum filmu Ja, Godard

Dobre kino.Film wciągnął nawet mnie,absolutnego laika w temacie Godarda.Podchodziłem do tego filmu jak pies do jeża,a to okazała się całkiem przyjemna historyjka.Nie wiem na ile ten film jest biograficzny,ale wytrzymać z tym facetem to dopiero była sztuka - gburowaty,zadufany,a momentami zwyczajnie chamski plus idiotyczne poglądy polityczne - taki jego obraz płynie z ekranu.Ogólnie nieżle,tak trochę ironicznie ukazane to pokolenie lewicowych zachodnich intelektualistów,ładnie mieli nasrane pod sufitem,gdyby na własnej skórze przeżyli "uroki" komuny,to by im się odechciało rewolucji.Co do samego filmu to jest on bardzo dobrze obsadzony i zagrany - główna męska rola świetna plus urocza Stacy Martin.Na plus również niezły subtelny humor oraz kilka świetnych scen - moja ulubiona,gdy wracają samochodem z Cannes,spotkanie z Bertoluccim w Italii i jego wystąpienie "dzisiejsi Żydzi są nazistami".Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones