PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 455
ocen
7,5 10 1 55455
5,4 7
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Czego się obawiacie w trzeciej części ? Bo ja tego:
1. Że Czkawka i Astrid będą mieć dziecko/dzieci (pewno potem wszystko będzie się kręcić wokół
bachora, a zresztą trudno będzie myśleć o Czkawce i Astrid jako ojcu i matce. Chociaż wydaję mi
się, że Czkawka w drugiej części spoczął na laurach i teraz to Astrid się bardziej do niego klei, niż
on do niej, więc może ten związek się nie rozwinie, na tyle, by, że tak powiem, doszło do dziecka.
Mogą się do siebie miziać, byle nic z tego nie było :P)
2. Boję się, iż Czkawka będzie mieć brodę. Bo wtedy już nie będzie się wyróżniać, będzie
wyglądać jak każdy inny wiking, a przecież Czkawka jest pewnym wyjątkiem wśród wikingów.
3. Widziałam, że dużo osób pisze, że w trzeciej części smoki mają odejść/zginąć/zniknąć. Tak
było w książce ? Skąd ten pomysł ? Bo się strasznie martwię. Kurcze, w końcu to film dla dzieci
(poniekąd). A zresztą, nawet jeśli nie, to i tak i duzi i mali będą płakać :( więc to będzie chyba
drugi najbardziej wzruszający film (po Titanicu).
A Wy czego się obawiacie w trzeciej części ?

Chantoria

Ja obawiam ze powtorza historie (oczywiscie zmieniona na potrzeby filmu) z Epoki Lodowcowej 3. Mam takie przeczuczie, chociaz z calego serca pragne zeby tak nie bylo :/

ocenił(a) film na 8
Nike04

że pod ziemią znajdą dinozaury ? Czy to że, Astrid będzie w ciąży przez cały film i pod koniec urodzi ?

Chantoria

To 2 xD

Chantoria

hmm przecie czkawka moze jak to powiedz strzydz brode bo golic watpie ze takie słowo tam jest ;p a i smoki prawdopodobnie maj a zniknac mam nadizeje ze tak nie bedzie

ocenił(a) film na 8
Radeks103

no, może się golić i mam nadzieję że będzie, bo w drugiej części były taki przystojny, a teraz to zepsują jakąś brodą XD.
Ale skąd informacja, że smoki znikną ? To było w książce ?

Chantoria

tak na koncu podobno a w filmie ma byc wyjasnione dlaczego smoków nie ma w naszych czasach ;p no i NIe mamrtw sie przecie mówioo ze Jak wytresowac smoka to jest Bajka na co NAJMNIEJ 3 częsci wiec mogą byc tez dalsze i smoków moze nie rozdzieląz ludzimi

Radeks103

autorzy potwierdzili że trójka to ostatnia część tego filmu i nie będzie następnych.

Chantoria

Ja mam obawę co do tego, że John Powell rzekomo wycofał się z komponowania muzyki do trójki, mam nadzieję, że się to nie potwierdzi.

tommeek

Soundtrack z pierwszej części był kapitalny, z dwójki tylko nieliczne utwory mnie "wzięły". Dzięki tej animacji John Powell stanął w moim rankingu obok Johna Williamsa, Jamesa Hornera, czy Hansa Zimmera, Tylera Batesa. Mam nadzieję że w trójce zrobi kapitalny soudtrack na ukoronowanie całej trylogii.

ocenił(a) film na 10
Chantoria

W 3 sezonie Jeźdźców Smoków mają znaleźć Nocną Furię, więc pewnie w 3 filmie Czkawka i Szczerbatek będą mieli dzieci i nie będą mieli czasu żeby latać ze sobą bo się będą opiekować dziećmi i nie wiem co dalej. Może okaże się że Nocne Furie są opiekuńcze i boją się o swoje dzieci i Szczerbatek odleci ze swoją wybranką z Berk.

DrNer0

No to zamieszałeś :) Poproszę o źródło.

WielkiMou

Widać że niema źródła ponieważ 3 sezon Jeźdźców Smoków dzieje się przed JSW 2

DrNer0

eeee, a może Czkawka okaże się homoseksualistą? Przynajmniej byłoby pewne, że dzieci nie będzie.

ocenił(a) film na 8
anonimowy_choleryk

nie, lepiej żeby nim nie był, bo by się taki przystojniak zmarnował :P. Może być z Astrid, tylko nie w łóżku XD

anonimowy_choleryk

.....o człowieku tu przerąbałes tak to ujme ;p nawet mi sie nie wasz tak myślec po 1 czkawka jest zakochanny w astrid i to od JWS 1 !! i nie wiadomo jeszcze jak to bedzie zależy to tylko od twórców

ocenił(a) film na 8
Radeks103

no właśnie, a zresztą w tym filmie już jest jeden homoseksualista

Chantoria

Kto? Gdzieś mi to umknęło.

anonimowy_choleryk

Reżyser mówił, że Pyskacz.

WielkiMou

poskarz nie jest gejem, bo w 2 mówił że się nie ożenił bo kobiety nie umieją gotować.

AssasinZgred

nie poskarz tylko pyskacz

AssasinZgred

Reżyser twierdzi inaczej, ale w końcu to my interpretujemy film ;)

AssasinZgred

I jeszcze powiedział ,, i jeszcze z jednego powodu'' z takim dziwnym głosem

Asida200

... i spojrzał wtedy znacząco na Czkawkę, więc ja to interpretuję tak, że bał się, że urodziłby mu się syn taki jak Czkawka (a wszyscy wiemy, jaką miał opinię w pierwszej części). Oczywiście można to interpretować po swojemu, ale moim zdaniem pierwotny zamysł właśnie był taki, nawet jeśli po premierze twórcy wymyślili sobie inny ukryty przekaz.

ocenił(a) film na 8
snowdog

Właśnie. Dopóki się nie dowiemy, każdy może to rozumieć inaczej :)

anonimowy_choleryk

No to tym mnie rozwaliłeś:)

ocenił(a) film na 10
anonimowy_choleryk

HAHAHAHAHA ROZWALIŁEŚ MNIE TYM XD

DrNer0

Najpierw trzeba czekać na 2 sezon na wiosne. Nie mogę się doczekać. I fajnie by było gdyby ta nocna furia to by była Nightshade 0.0

DrNer0

Szczerbatek nie umie latać

DrNer0

No ja Mam nadzieję że właśnie nie stanie jak mówisz. Pomyślmy logicznie z tym odleceniem z Berk. Przecież Szczerbatek to najlepszy przyjaciel Czkawki i go nie opuści. A jeszcze to że Szczerbatek nie może latać bez Czkawki. Nawet jeśli zrobi mu tą sztuczną lotkę to i tak może się coś stać z materiałem i nie będzie mógł latać.

Chantoria

Zobaczymy co się stanie. A jak myślicie kogo wybierze Szpadka czy Sączysmarka czy śledzika?
I mam pytanie. JAKI ZNOWU HOMOSEKSUALISTA JA ŻADNEGO NIE WIDZIAŁAM MOŻECIĘ MI POWIEDZIEĆ KTO TO JEST ?

ocenił(a) film na 8
PandaSylwia

Podobno Pyskacz jest homo, bo w filmie powiedział ,,I właśnie dlatego się nie ożeniłem. No, i jeszcze z jednego powodu", a w trzeciej części ma się podobno bardziej ujawnić...

Chantoria

Nie no nie mogę :D Naprawdę on jest homo?? Nie spodziewała bym się po nim tego O.O

ocenił(a) film na 8
PandaSylwia

Ja też nie wiedziałam, przeczytałam to w jakichś wiadomościach :).
No właśnie, wyglądał na tęgiego, normalnego wikinga.
A co do wyboru Szpadki...ja bym spróbowała z Czkawką, chociaż on by się pewnie nie dał odkleić od Astrid :P

Chantoria

A dasz mi link do tych wiadomości bo ja szukałam i nie wiedziałam nic na ten temat :D

PandaSylwia

Będę bezczelny i się wtrącę http://www.tvn24.pl/gej-w-bajce-dla-dzieci-pierwszy-taki-coming-out,430558,s.htm l

ocenił(a) film na 8
WielkiMou

Właśnie o tę wiadomość chodzi :)

Chantoria

Nie spodziewałabym się że w bajce dla dzieci ukarzę się homo. A jeżeli pyskach będzie się całować z jakimś facetem to co ma powiedzieć mojej szejścioletniej siostrze??

PandaSylwia

Jakoś wątpię, że pokażą takie sceny w tym filmie.

WielkiMou

No wiem ale nigdy nie wiadomo co pokażą XD

PandaSylwia

Bomdz momdry -oglomdaj tvn.

Chantoria

Był już gej w bajce. Mitch z 'ParaNormana'. Żadna nowość.

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Szpadka to siostra Mieczyka, bliźniacza zresztą.

Chantoria

Ja mam te same obawy .... ale to by było bez sensu jakby znowu jakaś osoba umarła.... ;x

Chantoria

Ja to bym chciała, żeby w następnej części nie sięgali bardzo daleko w przyszłość, (np. 10, 15 lat później) tylko już od razu pierwszy dzień bycia wodzem, że przykładowo, matka go budzi rano, ale nie chce mu się wstać to Szczerbatek wkracza do akcji. I tak codziennie, wczesne wstawanie, praca, sen. Powoli przestaje sobie radzić i przychodzi do kolegów do jakiejś knajpki (nie wiem, jak u nich to się nazywa) i tak jakby opowiada im jak sobie radzi, pijąc.. No nie wiem za bardzo co, to już mogliby sami wymyślić. Do tego jeszcze Astrid robi się strasznie nerwowa i nieznośna, nikt nie wie dlaczego. Między Szczerbatkiem, a Wichurą coś tam, coś tam, ale nie musi, mogą być tylko przyjaciółmi :D Do tego te nerwy u Astrid, powodują, że jak ktoś ją tylko wkurzy to od razu kopniak, albo coś, będzie agresywniejsza niż w 1 części. Sama ze sobą toczy również jakąś bitwę, nawet wobec Czkawki nie jest zbyt miła, ale koledzy każą mu ją ignorować, tłumacząc, że może ma gorsze dni. Czkawka oczywiście tak robi, ale nadal się martwi o dziewczynę, ale nie daje po sobie tego poznać. Astrid idzie do Babki, (chyba tak się ona nazywa) a ta przekazuje jej informację o tym, że jest w ciąży.. I ona zamiast się cieszyć to popada w lekką panikę. Stara się nic nikomu nie mówić. Ale po pewnym czasie matka Czkawki zauważa, że jest coś nie tak z Astrid, i po szczerej rozmowie i przekonaniach, żeby dziewczyna powiedziała prawdę, radzi powiedzieć Czkawce o tym. Nie mam jeszcze pomysłu, jak ona mu to powie, ale nie muszę wymyślać wszystkiego xD A i, że w ciąży nie będzie nosić takich 'ciężkich' ubrań tylko przewiewną, długą białą sukienkę, opaskę będzie miała i tak, ale czasem rozpuści włosy na wiatr, a czasem będzie miała swój warkocz. Dalej wiem co mogło by być, ale nie chce mi się pisać, pamiętam wszystko ze szczegółami, bo w zeszytach rysuję, właśnie tę historię :P

ocenił(a) film na 9
Kasiaumnasti

Gdy zaczęłam to czytać, od razu pomyślałam...czy to mi przypomina shreka?

Chantoria

Ja to się boję, że zrobią z tego wielkie romansidło. Fajny jest ten związek Astrid i Czkawki, ale nie żeby był na pierwszym planie. W końcu to głównie historia o Czkawce, Szczerbatku i ich przyjaźni.
Boję się też jakiejś kolejnej śmierci i odejścia/wyginięcia smoków. I tego, że będą tylko trzy części.
P.S. Serio?! Pyskacz gejem? Czy to nie przesada? Mam nadzieję, że to tylko fikcja autorska.

ocenił(a) film na 8
Persie_

No właśnie, oby ich związek nie poszedł za daleko. Ja też chcę więcej części, bo jeśli w trójce smoki mają odejść to niech w czwórce wrócą!
Pyskacz serio jest gejem, to nie fikcja tylko prawda, w trzeciej części ten wątek będzie bardziej rozwinięty.
P.S Przystojny avatar ;)

ocenił(a) film na 8
Persie_

Też mam nadzieję, że wątku miłosnego bardziej nie rozwiną i że nie będzie dziecka.I też się boję odejścia smoków, jak pisałam w temacie.
Tak, serio Pyskacz gejem XD. To było nawet w internetowych wiadomościach.
P.S. Przystojny avatar ;)

ocenił(a) film na 8
Chantoria

O_o. Co się stało, że dopiero teraz się mi pojawiła ta poprzednia wiadomość ??? No cóż, tak czy siak w obu treść jest mniej więcej taka sama :P

Chantoria

Czkawka będzie wyglądał tak samo jak w drugiej części, z jedyną różnicą, że będzie miał blizny na policzku i na brwi (takie jak od drapnięcia), będzie wyglądać również trochę starzej (rok, czy dwa) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones