PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788923}
7,4 68 445
ocen
7,4 10 1 68445
7,3 41
ocen krytyków
Jestem najlepsza. Ja, Tonya
powrót do forum filmu Jestem najlepsza. Ja, Tonya
ocenił(a) film na 8

Obie były świetne. Margot raczej nie da rady, ale Allison jak najbardziej.

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Margot i Allison mają nominacje! ;)

ocenił(a) film na 8
HelenaDepp

I bardzo fajnie, bo zasłużyły. Allison raczej zgarnie statuetkę, a Margot pewnie przegra z Frances McDormand, która też była fantastyczna :)

ocenił(a) film na 8
HelenaDepp

P.S. A tak poza tym to fajny awatar, z moją ulubioną aktorką i liczę, że kiedyś też będzie się cieszyć ze swojego Oscara a ja razem z nią :D

użytkownik usunięty
FankaKinomanka

Ja też bym się ucieszył gdyby Michelle dostała statuetkę.Co do Margot to może przegrać z Frances ale lepiej z nią niech przegra niż ze Streep albo Ronan.

ocenił(a) film na 8

Czy czasami Ronan za młoda na Oscara nie jest?

użytkownik usunięty
HelenaDepp

Znam młodsze co dostały(Anna Paquin, Tatum O'Neil, Patty Duke) :) Chociaż to były role drugoplanowe ale fakt faktem były młodsze od Ronan.

ocenił(a) film na 8

Akademia lubi czasem sprawić niespodziankę więc nigdy nie wiadomo, jednakże stawiam na Frances.

użytkownik usunięty
HelenaDepp

Nie.
Wiek nie powinien mieć znaczenia przy przyznawaniu nagród :)

ocenił(a) film na 10

oczywiście że nie, tyle że rola Ronan akurat oscarowa nie jest. dobra, ale to nie oscarowy format :) osobiście życzę Oscara Margot, jej rola to mistrzostwo :)

użytkownik usunięty
nomiko

No tak samo uważam. Ronan była świetna, ale to nie jest Oscarowa rola.

użytkownik usunięty
HelenaDepp

Też się ciesze ;)

użytkownik usunięty
HelenaDepp

No i moje życzenie się spełniło, szkoda że w połowie :(.

ocenił(a) film na 8

Moje tez :-( Miałam skakać z radości, a tutaj tylko kogoś obleję szampanem....

użytkownik usunięty
HelenaDepp

Możesz mnie oblać :D

ocenił(a) film na 8

Powiedziałam Mamie, że gdy Gary wygra Oscara, to ją obleję szampanem ;D A gdyby było więcej szansy na wygraną Margot, to bym jeszcze coś wymyśliła... np. wyjście jeszcze co najmniej 3 razy na Tonyę... ;)

użytkownik usunięty
HelenaDepp

Pożyjemy zobaczymy, Margot być może zagra kolejną rolę na miarę Tonyi i odejdzie z podium ze statuetką ;)Pomarzyć zawsze można :D

Obstawiam nominacje za role Królowej Elżbiety

ocenił(a) film na 8
MikeyS

Ja miałam takie same mniemania! Oby zagrała jak Blanchett, ale nie powtórzyła porażki Akademii.

użytkownik usunięty
MikeyS

To trzeba zobaczyć, zresztą jej rywalkę będzie grała rywalka z gali Oscarów, Saoirse Ronan.

Niestety. W tym roku na 120% Oscara dla pierwszoplanowej aktorski zgarnie Frances McDormand za rolę w "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri".

użytkownik usunięty
Wojtini21

Zobaczymy, tak czy inaczej bardziej zasłużyła na niego teraz niż wtedy kiedy zdobyła statuetkę.

Wielu aktorów nie otrzymało Oscara, bo akurat w tym roku kiedy zabłysnęli, ktoś inny zabłysnął jeszcze bardziej. A potem dostają za jakąś średnią rolę ("bo się w końcu należy"). To trochę smutne, ale o ile Margot i Allison zagrały na 99/100 to Frances McDormand dała 100/100.

użytkownik usunięty
Wojtini21

W 1997 r akurat Frances dostała Oscara na wyrost, choć dobrze zagrała to przy Emily Watson wypadła średnio ale cóż niezbadane są wyroki Akademii. W tym fakt zagrała najlepiej, Margot niewiele jej ustępuje a Allison raczej wyjdzie z podium ze statuetką.

ocenił(a) film na 8
Wojtini21

I Frances zgarnęła...

Jak najbardziej, ale jeszcze bardziej na Oscara zasługuje montaż.

Allison jest w tym filmie genialna. Doskonale pamiętam ten skandal. Obejrzałam na ten temat pierdyliard dokumentów, wywiadów, film telewizyjny. Wydawałoby się, że już wszystko zostało powiedziane i więcej wycisnąć się nie da, a tymczasem jestem pod wielkim wrażeniem. Allison w każdej niemal scenie daje czadu. Zupełnie inne podejście do tematu niż wszystko co widzieliśmy do tej pory.
Sama Tonya Harding miała olbrzymi potencjał, ale nigdy nie była najlepszą łyżwiarką świata, była dobra, miała potencjał, ale potrójny axel to za mało by być mistrzynią nawet będąc lodową księżniczką, do której Tonyi zawsze było daleko. Sam film polecam z całą mocą,

Bez sensu, ze w glownej roli obsadzono tak niepodobna do Harding aktorke, gdy mozna bylo zaangazowac Dominique Swain.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones