PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788923}
7,4 10 1 68435
7,3 41
ocen krytyków
Jestem najlepsza. Ja, Tonya
Aż nieprzyzwoicie zaczynać recenzję podobnie wyświechtanym sucharem, ale w tym konkretnym przypadku... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Tym, co odróżnia film Craiga Gillespie od standardowej biografii, jest nie tylko wiarygodność w opowiadaniu historii i pełnokrwistość postaci, ale przede wszystkim zmienność jego nastroju. więcej
Mimo tak lekkiego podejścia do tematu, biografia Harding pozostaje efektywną wiwisekcją swojej bohaterki. Zaskakuje w niej przede wszystkim szczerość opowiadanej historii, jej naturalność i stronienie od jakichkolwiek prób idealizacji Toni, czasem wręcz celowe działania odwrotne. więcej
Biografia Toni Harding jest filmem angażującym i wciągającym, pomimo wszelkich wątpliwości dotyczących postawy głównej bohaterki. Czyż nie takie dzieła, które nie podają nam gotowych odpowiedzi, lecz wprowadzają w labirynty pytań o charakterze moralnym, można zaliczyć do produkcji z górnej półki? więcej
Tonya Harding (Margot Robbie) to młoda i ambitna łyżwiarka figurowa, której życie prywatne to istny rollercoaster. Od dzieciństwa młoda kobieta musi mierzyć się z toksyczną matką (Allison Janney), która nigdy nie przepuści okazji, żeby wyżyć się na swojej córce. Sytuacja się nie zmienia, kiedy Tonya wychodzi za mąż, gdyż jej mąż (Sebastian Stan) okazuje się nieudacznikiem i damskim bokserem. To właśnie przez męża życie bohaterki komplikuje się, gdy ten wikła się w sprawę ataku na łyżwiarkę Nancy Kerrigan (Caitlin Carver). więcej