PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791800}

Jeszcze nie koniec

Jusqu'à la garde
7,1 3 493
oceny
7,1 10 1 3493
6,7 9
ocen krytyków
Jeszcze nie koniec
powrót do forum filmu Jeszcze nie koniec

test ciążowy

ocenił(a) film na 8

wyszłam z kina oddychając szybciej, niesamowicie zadowolona i przestraszona na raz - ale mam jedno pytanie, po co była tam scena z testem ciążowym? czy ja czegoś nie zrozumiałam? a może nie zauważyłam?

eeeaaaa

Też się nad tym zastanawiam, psuje to trochę odbiór całości.

ocenił(a) film na 10
eeeaaaa

Brak dalszego rozwinięcia wątku podkreśla moim zdaniem fakt samodzielności córki. Dzieci samodzielnie radzą sobie z problemami, podobnie syn nie chciał dopuścić do konfrontacji rodziców. Oboje przejmują rolę dorosłych i opiekują się rodzicami. Widać to było też na twarzy córki w scenie ‚koncertu’, wiedziała, że za chwile może ‚coś’ się wydarzyć.

ocenił(a) film na 7
eeeaaaa

Udało mi się rozmawiać na Tofifescie z samym rezyserem i tlumaczyl to tak, ze nastolatki, ktore wychowuja sie w domu pelnym przemocy czesto czuja potrzebe usamodzielnienia sie i szybkiego wyfruniecia z gniazda - stad symboliczna scena zostawienia kluczy w sali, zgaszenia swiatla i ruszenia w nowa droge - juz jako zony, matki i zalozycielki nowej rodziny

ocenił(a) film na 8
eeeaaaa

Do tego symboliczna piosenka, którą Josephie śpiewała "Proud Mary" zespołu Creedence Clearwater Revival.
Jeden z coverów śpiewała Tina i Ike Turner- a ich historia jest podszyta podobnymi wątkami, które są w filmie.

ocenił(a) film na 8
eeeaaaa

Ludzie powyżej piszą całkiem fajne interpretacje, ale w sumie nikt nie odpowiedział wprost na pytanie

ocenił(a) film na 8
Gabosh

Otóż córka zapadła w ciąży i postanowiła wyjechać z chłopakiem. Pożegnała się z rodziną prawdopodobnie listem, który pozostawiła na sali imprezowej, po tym jak skończyli sprzątać.

ocenił(a) film na 9
Gabosh

Zapadła w ciążę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones