PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 656
ocen
6,6 10 1 102656
6,2 21
ocen krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli
AxxoN

To nie będzie remake czy reboot, tylko kontynuacja. Sądzę, że nie będzie postaci z poprzedniej części.

AxxoN

Jakoś nigdy nie lubiłem Williamsa. Tylko w jednym filmie wybił się mocno - to Bezsenność.
Dla mnie niedościgniona trójka aktorów dramatycznych to Pacino, De Niro i Hoffman. A w kategorii filmów "amerykańskich" rządzi Eastwood.

yeti019

A jakie filmy z Williamsem oglądałeś, może tylko te przeciętniaki, w których i tak jak dla mnie jest co najniej dobry ?

ocenił(a) film na 6
yeti019

Mało wyszukane te nazwiska . Takie oczywiste . Lubisz iść na łatwizne .

maciekb80

z jakiegoś powodu są najlepsi... po co szukać dziury w całym?

ocenił(a) film na 6
yeti019

Jak ktoś się pała kinem to leci oczywistymi dla kloszarda nazwiskami tylko podaje nazwiska bardziej wyszukane bo znane niszy .

ocenił(a) film na 6
maciekb80

to leci = to nie leci . Zapomniałem o " nie " w środku .

maciekb80

Sam jesteś pała, Maciuś. :-)

ocenił(a) film na 8
yeti019

No cóż, ja znacznie wyżej cenię Williamsa niż de Niro, który podszedł mi tylko w tym filmie, w którym Williams wypadł najsłabiej (w Bezsenności też nie powalił). Pacino to nigdy mi się w oczy mocno nie rzucił. A Hoffman zagrał rewelacyjnie tylko w Nocnym kowboju. No, ale masz prawo uważać tak, jak uważasz.

ocenił(a) film na 8
yeti019

Tyle, że Williams nie był aktorem dramatycznym.

lia_13

Kłóciłbym się z tym, a taka chociażby rola jak Fisher Kingu ?

ocenił(a) film na 8
chemas

W sumie masz rację. Mój błąd, bardzo spłyciłam swoją wypowiedzią ogromne emploi aktorskie RW. Ok, ale zestawiać go z DeNiro, Hoffmanem czy Pacino? Akurat w moim odczuciu ta trójka wypada blado przy Williamsie. Natomiast, nie zestawiałsbym ich razem, gdyż Williams to komediodramaty, podczas gdy pozostała trójka dramaty sensacyjne, obyczajowe (bardziej Pacino i Hoffman niż DeNiro). Mówię ogólnie. Cała trójka miała filmy daleko odstające od tego co napisałam, choćby DeNiro z komediami :)

lia_13

W sumie masz rację, tyle, że ta trójka miała bardzo spektakularne role. Mimo wszystko uważam WEilliamsa za jednego z lepszych aktorów dramatycznych

ocenił(a) film na 8
chemas

Wczoraj obejrzałam z napisami. Dubbingu nie trawię. Bardzo mi się podobał, tylko nie można go traktować jako remaku, to dwa zupełnie różne filmy :)

lia_13

okej, tak też podejdę do tego filmu

ocenił(a) film na 5
yeti019

...

ocenił(a) film na 9
AxxoN

Dwayne Johnson nie zastopuje Robiego. juz obmierzam wyśmienity film. POLECAM

AxxoN

nie powinni ruszać klasyków i psuć cały obraz dawnych lat. Coraz większą szmire robią, a to obcy,a to predator,a to terminator XD

AxxoN

Człowieka o wielu twarzach zastąpi człowiek o jednej twarzy.

Bilet95

Dobre :)

AxxoN

Pomyśl co by było gdyby naprawdę robili remake z taką obsadą. :) Aż się boje podchodzić do tej nowej części...

natan_

..a Dwayne oprócz tego że w nim gra, również był zangażowany w produkcje nowego Jumanji.

natan_

Jeżeli jeszcze nie oglądałeś to radze ci omijać szerokim łukiem, komedii w tym zero no chyba że bawią ci ''problemy'' nastolatków w dorosłych wcieleniach ):

buterfly

Dwayne mi działa na nerwy, drewniany aktor, to już wystarczy żeby sobie odpuścić Jumangi. Widziałem z nim "Powrót na tajemniczą wyspe", mam przeczucie że nowe Jumangi to ten sam poziom. Z ostatnich ciekawszych familijnych filmów polecam Mowgli Legenda dzungli.

natan_

Oj uważam że jest jeszcze gorzej cała film leci na lep na szyję jednak brakuje historii która by angażowała widza, dodatkowo pomysł aby nastolatków z ich poczuciem ''humoru'' dorosłych kompletnie nietrafiony ):

ocenił(a) film na 6
AxxoN

Jakoś film Jumanji z ''95 o wiele bardziej sie nie podobał widzom, a jumanji z tego roku wiekszości sie podobała patrzac po sredniej głosów ;) To nie hejt tylko moja opinia . Miłego dnia :)

Ciapekolafek

Przecież średnie są porównywalne: 6,9 i 7,1. Więc gdzie tu o wiele bardziej ?

ocenił(a) film na 6
chemas

No tak ale ja mówiłem ogolnie że film jumanji z 2017 bardziej przypadl do gustu. Tak samo ogladalem film z 95 roku to film z 17 roku bardziej mi sie podobal. Ale chyba roznica miedzy 6,9 a 7,1 to jest różnica ;)

Ciapekolafek

Okej rozumiem. No jednak różnica wielka nie jest

ocenił(a) film na 6
chemas

No tak zgadzam sie z toba :]

Ciapekolafek

Fajnie, też się zgadzam, dobrze jest jak dwóch normalnych ludzi się dogada :)

ocenił(a) film na 6
chemas

Ja jestem wyrozumiały każdy ma własną opinie :) Nie bede nikomu natarczywie wpychał że ten fiilm jest lepszy od tamtego ;P

Ciapekolafek

Dokładnie, tak jak piszesz

ocenił(a) film na 4
Ciapekolafek

Nie dla wszystkich miarą wartości filmu jest ocena na Filmwebie, nadawana przez zachwyconych popcornożerców. Ciekawe, czy coś z tej papki ocenionej jako arcydzieło będziesz pamiętał za dwa lata

ocenił(a) film na 6
ronin29

Nie wiem czy będe cos pamietał :D Jak cos to sie za dwa lata odezwe ;)

ocenił(a) film na 4
Ciapekolafek

Zatem oby jak najwięcej filmów, które można wspominac i po dwóch, i po dwudziestu latach

ocenił(a) film na 6
AxxoN

tzw. pot. film dla fanow ksw i passatów

AxxoN

Właśnie po latach odświeżyłam sobie Jumanji z 1995 roku i nic wybitnego w roli Robina Williamsa nie dostrzegłam. Jako Alan Parish w ogóle nie budził mojej sympatii, a wręcz mnie irytował. Ogólnie film nie przetrwał próby czasu, strasznie się zestarzał i to nie tylko z powodu efektów, które dziś wyglądają strasznie słabo i kiczowato, choćby w porównaniu ze starszym Jurassic Park, gdzie nadal dają radę. Kontynuacja podobała mi się znacznie bardziej, chociaż za 20 lat pewnie też się zestarzeje tak samo jak jedynka. W końcu żaden z tych filmów nie był wybitny. Proste, czysto rozrywkowe kino familijne. Zobaczyć na raz i zapomnieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones