PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 611
ocen
6,6 10 1 102611
6,2 21
ocen krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli

Polecam

ocenił(a) film na 9

Film naprawdę dobry bardziej komedia, ale długo się tak nie bawiłem, serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 8
Eryk_RIko

Zgadzam się, idąc do kina nie sądziłem, że dostanę coś tak dobrego. Wyszła im świetna kontynuacja, z zajebistym pomysłem i mnóstwem zabawnych scen i dialogów. Jack Black <3

ocenił(a) film na 9
Eryk_RIko

jak dla mnie ten murzyn co targał graty Johnsonowi był niezły :D te jego miny i teksty hehe, dubbing wreszcie jakiś w miarę spoko, bo ostatnio strasznie mi przeszkadzał w filmie, szczególnie na ostatniej części Piratów z Karaibów

ocenił(a) film na 8
Eryk_RIko

Przez pierwsze 30min płakałem ze śmiechu, komedia na maksa ze względu na dialogi, nie zwracałem w ogóle uwagi na słabe efekty, sceny walki, kolesi na motorach itp..film mnie zaskoczył 8/10.

Eryk_RIko

Mam takie same zdanie :).
Początek mnie trochę zdziwił, ponieważ gra Jumanji zawsze kojarzyła mi się z grą planszową ale uważam, że im dalej tym bardziej upewniłam się, że gra na konsole to był świetny wybór. Odpowiednio dobrani aktorzy, w szczególności Black :) Uśmiałam się.

ocenił(a) film na 7
KarMach_1985

początek drętwy, ale potem bawiłem się bardzo dobrze ;) I the Rock zagrał wg mnie wyśmienicie, takiego zachuchanego kujona xD

ocenił(a) film na 7
Eryk_RIko

również miło spędziłem czas

ocenił(a) film na 5
Eryk_RIko

Żeby temu filmowi dać 9, to trzeba być chorym na umyśle chyba. Nie był fatalny ale to typowy średniak . Nie rozumiem jak mogą się podobać tak bardzo takie drętwe żarty, i efekty godne pożałowania. Równie dobrze dla mnie mogliby strzelać laserami, skakać do góry na kilometr, czy mieć różdżki jak w Harrym Potterze, nic nie może zdziwić ani zachwycić w takim filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones