PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 649
ocen
6,6 10 1 102649
6,2 21
ocen krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli
Kulfonidas

Lepiej nikt by tego nie ujął. :)

Kulfonidas

Racja, niektórych klasyków się nie powinno już ruszać

Pawel4323

a czym ten film ma przypominać klasyka, oprócz tytułu? już oglądałeś? :D trailer pokazuje, że to ma być zupełnie co innego. luzu ludzie. wyjmijcie kij z du

czanki

ok, w takim razie powinni to nazwać inaczej, np Jambu-bu-bu czy cos w ten deseń....

czanki

No nie tylko tytuł się zgadza, ale jest gra tylko że konsola, a nie planszowa, przenoszą się gracze do gry, a nie gra wychodzi do nich, nie ma pionków tylko oni są pionkami,a raczej avatarami. Moim zdaniem jeżeli ktoś chcę zrobić remak z filmu który był dobry dla młodszego widza i zarazem dla straszego w oryginale, to powinni tego sie trzymać. A tu będzie film dla dzieciarni co nie potrafią bez konsoli i komputera żyć i dla całej gimbazy.

Jaszczur1985

a Ty kumasz różnicę między remakem a sequelem?

all is on

Uwierz że kumam, i tu mamy remake, ale jak już coś robić/przerabiać z dobrego filmu, to niech robią to dobrze, a nie by tylko tytuł pryciągnął ludzi do kina, a potem rozczarowanie.

Jaszczur1985

To ja chyba byłam na innym filmie, bo ten, który ja widziałam był sequelem. Zaczął się tam, gdzie skończyło się stare Jumanji i skończyło w XXI wieku. Ale może Ty byłeś na filmie i widziałeś coś innego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szarwas1979

Czy ja ciebie kiepie obrażam, ogladałem zwiastun i czytałem w sieci jak Dwayne Johnson wypowiadał się że to remake. Parę dni później przeczytałem że jednak jest to kontynuacja, mój błąd przyznaję. Co nie zmienia faktu że nie powinni tego ruszać, a wymyślec coś swojego. I jeszcze ten nasz polski dubbing masakra.

ocenił(a) film na 6
szarwas1979

Znawców czego ?? To jest inna gra a nie ewolucja gry..... niedouczony oszołomie.

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

Oglądałeś początek filmu czy już spałeś OSZOŁOMIE

ocenił(a) film na 6
szarwas1979

Nie widziałem filmu......odsyłam -------> WIKIPEDIA--------> EWOLUCJA........ najgorzej jak Baran próbuje komuś coś wytłumaczyć a sam nie wie co jest co :)

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

Wikipedia - super źródło sobie wybrałeś (każdy może sobie coś dopisać), brawo. Ewolucja - "polega na powstawaniu nowych, dziedzicznych cech przystosowawczych, nowych rodzajów, typów....." - no i czego tu nie rozumiesz przygłupie leśny .... szkoda słów dla takiego tępaka. Film fajny i koniec - niech się nie wypowiada ten co nie widział i myśli, że wszystko wie.

ocenił(a) film na 7
Jaszczur1985

Skoro to remake to jak wytłumaczysz chatkę w dżungli zbudowaną przez Alana Parrisha?

BaniaPFDQ

Mój błąd przyznaję, zły artykuł z wypowiedzią Dwayne Johnsona przeczytałem, jest to kontynuacja.

ocenił(a) film na 7
Jaszczur1985

Spoko :-) Zawsze lepiej najpierw zobaczyć film.

ocenił(a) film na 10
Jaszczur1985

Ta wersja jest o wiele lepsza i o wie lepiej się bawiłem niż na starej :)

ocenił(a) film na 7
czanki

racja

Pawel4323

A będzie (z biegiem czasu) jeszcze gorzej...

Kulfonidas

Popieram, tym bardziej po śmierci Robina Williamsa. Kasa kasą ale trzeba być człowiekiem a nie ścierką.

DziurawaMarysia

To samo sobie pomyślałem.

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

Do kina szedłem pełen obaw, bo naczytałem sie w Filmwebie tego i owego. Zupełnie tak jak fakt powszechnie znany, ze Metallica skończyła sie na Kill'em all. Tym większe było moje zdziwienie, ze okazuje sie, ze współczesne kino to nie tylko Marvele do kwadratu i jego różne kopie. Kino to nie tylko Star Wars i modne seriale w stylu Strsnger Things. Bawiłem sie super razem ze swoim ośmioletnim synkiem. Było śmiesznie, czasami przypomniał sie stary Indiana Jones. Po prostu lekka rodzinna rozrywka dająca duzo radości.

PawelBB

Byłem z dwoma dzieciakami (10 i 8 lat). Bawiliśmy się świetnie. Lekkie i przyjemne.

ocenił(a) film na 8
PawelBB

Ja tez uważam,ze świetny ....wciągnęło nas ( z 9 latkiem ) bardzo,aż żałowaliśmy,ze się skończył

ocenił(a) film na 10
DziurawaMarysia

Po tej wersji stiwerdzam ze stara się nudna ta jest o wiele lepsza :)

michalmakula

A ja stwierdziłem że za srogo oceniłem oryginał, na tym gniocie zaśmiałem się dosłownie aż raz.

ocenił(a) film na 3
Kulfonidas

Wystarczy po prostu nie oglądać tego filmu. Nikt, nikomu, nakręceniem tego filmu nie robi krzywdy, także polecam zluzować. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
oskar_fw

Też nie rozumiem tego buntu, zawsze jak ruszają coś starego ale bardzo dobrego i popularnego w internetach podnosi się niczym nie uzasadniony lament.
Kogo tak bardzo boli że producenci próbują wznowić ducha filmu do którego czujemy sentyment? TO TYLKO FILM.
Boli was to że ktoś próbuje zarobić pieniądze?
Bo to zbyt łatwe żeby lecieć na popularności klasyków do których chętnie wracam i ciekaw jestem dalszej historii/alternatywy,

Naprawdę jesteście tacy zawistni?

Nic dziwnego że w internetach śmieją się z zawistnych "polaczków cebulaczków".

Wstyd mi za was

dimian

To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z "polactwem cebulctwem", taki sam hejt jest i na anglojęzycznych stronach. Nie oceniam jego zasadności, tak tylko zwracam uwagę żeby wszystkiego nie sprowadzać do pseudo cech narodowych.

ocenił(a) film na 5
z8k

Masz rację, może w Japonii wewnętrznie nazywają się "Wiśniaki Japończaki".

dimian

"Kogo tak bardzo boli że producenci próbują wznowić ducha filmu do którego czujemy sentyment?" Serio jesteś tak naiwny i nie widzisz fali kiepskich remaków i braku nowych pomysłów?

ocenił(a) film na 5
_wilczur_

Widzę to jest dramat, ale co mi do tego? Jestem ich szefem, od tego zależy moje życie? Ja im nie płacę, może uda się im zrobić coś fajnego z filmów do których miałem sentyment i byłem ciekaw dalszej historii. Ludzie to tylko filmy.

dimian

dokladnie tak

dimian

,, może uda się im zrobić coś fajnego z filmów do których miałem sentymen''

Typie, ale ty jesteś naiwny

ocenił(a) film na 5
dunio_4

Rozwijasz myśl czy tylko hejtujesz, typie?

Twórcom czasem uda się zrobić coś fajnego, naiwnośc nie ma tu nic do rzeczy.

dimian

Coś fajnego, czyli mało ambitny klasyczny blockbuster gdzie film może się pochwalić tylko CGI? Czy my powinniśmy czegoś takiego oczekiwać? No chyba nie

Kulfonidas

jak widac latwiej zrobic remake niz samemu wymyslic fabule do filmu, a szkoda

ocenił(a) film na 8
mania19

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale nikt tu fabuły żadnej nie wymyśla, ani nie robi remake'u. Film jest na podstawie książki Allburga i raczej na niej będą się wzorować, a nie na filmie z 1995 (który btw. nie był wierną adaptacją).

lukasz050792

Nigdy nic nie wieadomo. A na podstawie ksiazki tez wygodnie zrobic film niz sobie wymyslic historie. Teraz to jest moda zeby robic filmy na podstawie ksiazek.

ocenił(a) film na 8
mania19

Filmy oparte o książki powstają od zawsze. Już na początku kiedy powstawały pierwsze filmy to często czerpano inspiracje z literatury. Także nazywanie tego modą jest lekkim nadużyciem, tym bardziej że zrobienie udanego filmu na podstawie książki to spory wyczyn. Ja tego filmu nie skreślam, bo po tym z 95 roku miałem lekko mieszane uczucia. Zapoznaj się z pierwowzorem, później się wypowiedz.

lukasz050792

Alez mnie zjechales :) o matko co ja teraz zrobie

ocenił(a) film na 8
mania19

Nie i nie miałem nawet takiego zamiaru :).

ocenił(a) film na 7
lukasz050792

brak czucia sarkazmu i ironii robi swoje :) Brawo dla Ciebie..

lukasz050792

spoko, olej temat. haters gonna hate

czanki

hejtuje to akurat bezsensownie autor watku czyli lukasz gwoli scislosci a nie osoby wytykajace mu ze film jest na podstawie ksiazki a nie rimejkiem jumanji z williamsem ;)

czanki

łojezu sorry, oczywiscie miales racje lukasz napisal o ksiazce a hejtowala mania, my bad, zamotalem sie ;)

miko1980

Gdzie ja cos hejtowalam?
Wyrazenie swojej opinii to hejt? LOL

mania19

skrot myslowy, dla mnie hejt = (m.in.) narzekactwo

miko1980

Hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones