PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

6,0 10 1 73750
4,4 16
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
Nie mogło być inaczej. Hiszpan Juan Antonio Bayona, człowiek, którego wielokrotnie podejrzewaliśmy o... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Park Jurajski" był niczym spełnienie naszych marzeń. Do dzisiaj nie spotkaliśmy się z równie dopracowanymi do perfekcji efektami specjalnymi, modelami stworzeń, czy z niezwykłym klimatem, którego nie dałoby się przyrównać z niczym innym... "Jurassic World" obudził nadzieje widzów na ponowny powrót do dzieciństwa, więc film J.A. Bayony wydawało się, że będzie tego ostatecznym zwieńczeniem. Niestety choć to przyjemne w oglądaniu widowisko, to jednak w ogóle nie udało się wykorzystać jego potencjału. I tak krok po kroku "Upadłe królestwo" staje się erupcją, która zakończyć się może tylko w jeden sposób – upadkiem. więcej
Scenarzyści tego filmu postanowili udowodnić, że potrafią napisać tak beznadziejny tekst, że nawet podziwianie wielkich jaszczurów nie ukoi bólu, przeszywającego mózg widza oglądającego ekranizację ich wypocin. więcej
Na szczęście "Jurassic World" Colina Trevorrowa zdołał odświeżyć serię, a nawet jej pomógł. Po tym sukcesie nie mogło być mowy o zarzuceniu projektu.  więcej
Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije, a twórcy nowej wariacji na temat potężnego „Parku Jurajskiego” na pewno nie zamówią go po lekturze większości recenzji, choć wiadomo, że nie zarzyna się samicy T-rexa znoszącej złote jaja. więcej