Jurassic World: Upadłe królestwo (2018)

Jurassic World: Fallen Kingdom

2 godz. 8 min.
  • Znowu Claire Dearing będzie biegać po dżungli w szpilkach?

78
    36odpowiedzi
    ost.
    • Juz nie bedzie. Podobno sobie zastrzegla w kontrakcie, ze nigdy wiecej szpilek.

• I dobrze :)

• haha :) ej, no, to było bardzo zabawne :)

• Ciekawe ,że sobie zastrzegała coś na co sama nalegała ,bowiem latanie ciągle w szpilkach przez całe JW to jej pomysł

• Może po fali krytyki jaka się przetoczyła odnośnie jej biegania w szpilkach poszła po rozum do głowy.

• kobieta zmienną jest

• teraz bedzie biegac w glanach :D

• Nie tym razem w kroksach i bialych skarpetkach!
      Ewentualnie "Kubota"

• Co? Znowu jakiś idiotyczny wątek na filmwebie?

• Żeby to pierwszy taki...

• Pewnie piszmy tylko o życiu pod ambitnymi dramatami dla wąskiego grona odbiorców.

• Byłam pewna, że zdejmie te szpilki jako pierwsze kiedy Owen zwrócił jej uwagę, ale no cóż... Kobieta z klasą, nie ważne czy to spotkanie biznesowe, randka, czy może... bieg z racą żeby wywabić t-rexa z zagrody. Ta dama ma nogi ze stali! Brawa dla tej pani!

• Dana Scully chyba przez wszystkie odcinki Archiwum biegała w kozakach na monstrualnym obcasie, po schodach, betonie, błocie, piachu, ziemi:P

• Heh, to było rzeczywiście śmieszne, ale i słodkie zarazem. Bryce pokazała w poprzedniej części jak piękną i seksowną jest kobietą. Jedna z najładniejszych obecnie grających naturalnie rudowłosych aktorek.

• "Grających naturalnie" ? Hahahaha ona jest totalnym drewnem o jednej minie... No chyba, że o "naturalnie dużych Ci chodzi...

• Zanim parskniesz śmiechem jak niedorozwój, to przeczytaj ze zrozumieniem. 'Naturalnie rudowłosych aktorek' - chodzi oczywiście o naturalnie rude aktorki, rozumiesz, takie co mają naturalnie rude włosy. Co do gry aktorskiej to też się odczep, gra tak samo jak większość obecnych młodych aktorek. Jak się nie podoba Bryce, to po co oglądasz z nią filmy; ona raczej nie ma za dużego grona fanów, by od razu wyżywać się na forum na niej.

• Obrońca się znalazł... ;) Mam poprosić dystrybutora, aby ją wyciął z filmu? ;) Poza tym, gdy ktoś gra, to się daną osobę ocenia za wykonaną (lub nie) pracę. PS stosuj interpunkcję...

• A wyobraz sobie biegac po lesie, ulicy, rozwalonych butelkach, szkle itd z golymi nogami. To uwierz mi kazdy wolalby biegac w szpilkach niz boso. Bo nikt nawet na ulice nie wychodzi boso zeby sobie nogi nie rozwalic a co dopiero po lesie itd. A napewno wtedy nie bylo czasu zeby sobie leciec do szatni i zmienic buty. Wiec nie rozumie glupiej gadki ludzi.

• Mnie też szpilki też nie raziły. Przede wszystkim były zgodne z charakterem i stylem postaci, ona była businesswoman, a myśliwym. Do tego nie były wysokie, więc spokojnie można w takich szybko i bez problemu biegać, wiem z autopsji :) Dla mnie gdyby ubrali ją w mokasyny czy trampki byłoby większym problemem, niz niskie wygodne szpilki. Na boska zgadzam się w zupełności byłoby słabo..

• Problemem nie były same szpilki, tylko fakt, że wysokość tych obcasów się zmieniała zależnie od ujęcia.

• jeśli chodzi o ujęcia w dżungli, to zawsze można to sobie wyjaśnić tym, że raz zapadała się mniej, raz bardziej w glebę w tych szpilkach ;) Asfaltu nie wyjaśnię... wybacz ;)

• Naprawdę ktoś zauważył, że jej wysokość obcasów się zmieniała? O.o

• W Transformers 3 było podobnie. No co ja poradzę, że jestem złośliwą i spostrzegawczą kobietą?

• Lec sobie teraz tak jak stoisz do sklepu albo na spacer boso. To zrobisz 2 kroki i zaraz rozwalisz sobie stope. Czlowiek nadepnie w, domu na klocek to sie idzie za przeproszeniem ze*rac a nadepnij na kamien albo szklo i to z rozbiegu. To ja dziekuje, wolalabym w tych szpilkach popie*dzielac.

• Patrząc na zwiastun i zdjęcia wygląda jak zlepek wszystkiego co już było od początku serii (wliczając Jurassic Park): dino w deszczu, dino w budynku, niesforne dzieciaki, ekipa od łapania (skwaszeni najemnicy) i samo łapanie w celu wywiezienia, szklane kulki-jeździki, naukowcy źli i dobrzy, ganianie po dżungli (oś prawie każdego filmu), no i walka dwóch mięsnych dinów (zdaje się że tym razem T-rex wygrał z Karnotaurem, czyżby rewanż?.. a może to był Spinozaur w trójce? :-) whatever...).

• Teraz dinozaur jest tak uprzejmy, że zanim wejdzie do mieszkania to puka... ;) W tym filmie absurd goni absurd...

• Niektórzy oceniają film subiektywnie, a niektórzy obiektywnie.

• "obiektywne ocenianie"? Say what?

• Jak to? Przecież zapukał PO wejściu! ;)

• I oczywiście dubbing Polski.Tomasz Kot i Karolak już czekają pewnie.