PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 73 983
oceny
6,0 10 1 73983
4,4 16
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Kiedy pojawi się coś na temat tego filmu, bo wiadomo że będzie na 100% a jednak na razie cisza. Jak macie jakieś informacje to piszcie bo ja się filmu nie mogę doczekać.

ocenił(a) film na 7
MrNaczos

Temat do najnowszych newsów:
filmweb.pl/film/Untitled+Jurassic+World+Sequel-2018-758909/discussion/Naj%C5%9Bw ie%C5%BCsze+informacje,2745345

ocenił(a) film na 5
Cohonez

kurcze, boje się ze go schrznią. :(

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

schrzanią

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Ja jestem umiarkowanym optymistą.

ocenił(a) film na 5
Cohonez

jakie masz odczucia po jurassic world?

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Nierówny (fabularnie i pod względem efektów), ale dający frajdę film (końcówka bardzo mi się podobała). Generalnie widać, że powstał po zlepieniu pomysłów pojawiających się przez 12 lat. Liczę, że następca będzie lepszy.

ocenił(a) film na 5
Cohonez

też mam taką nadzieję. Ulubiona część parku jurajskiego?

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Z jakiegoś powodu mam sentyment do "Zaginionego Świata", ale w ogólnym rzucie "jedynka" i "dwójka" stoją u mnie na równych pozycjach.

ocenił(a) film na 5
Cohonez

mam podobne odzucia

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

a jaki rodzaj filmów lubisz najbardziej?

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

gatunek

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Z każdego po trochu. Najbardziej chyba kryminały i thrillery. Generalnie wszystkie z ciekawą historią. A do dinozaurów mam sentyment.

ocenił(a) film na 5
Cohonez

a znasz może serie filmów pt. obcy?

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Oczywiście.

ocenił(a) film na 5
Cohonez

i co o nich sądzisz? masz ulubioną część?

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

a może zrobisz zestawienie od najlepszej do najgorszej części ?

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

juz jest zwiastun juz dawno tego filmu 7 grudnia byl oficialny i zwiastun jest spektakularny niesamowity bedzie trudno wytrzymac do 8 czerwca 2018 roku bo wtedy film ma premiere w polsce ja tez czekam z niecierpliwoscia ko\cham dinozaury igladalem wszystkie zesci jurassic park a na jurassic world bylem 3 razy w kinie musze na to isc choc raz bedzie duzo animatroniki i film kosztowal podobno 260 milionów dolarów

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

przesuncie premiere filmu jurassic world upadle krolestwo na styczen 2018 bo ludzie nie moga sie doczekac ja juz niewytrzymuje

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

przesuncie premiera filmu jurassic world upadle krolestwo na styczen 2018 bo ludzie niemoga sie juz doczekać ja juz nie wytrzymuje -tlumaczenie po angielsku dla producentów filmu = translation in English for film producers
= shifting the premiere of the film jurassic world, the kingdom will collapse on January 2018 because people are looking forward to it, I can not stand it anymore

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

wieceie je zwiastujurassic world upadle krolestwo mial 8 milionów wyswietlen w mniej niz 24 godziny 12 milionów wyswietlen w 24 godziny do dzis 3 tygodnie od wypuszczenia zwiastuna 44 miliony wyswietlen

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

wiecie ze zwiastun jurassic world upadle krolestwo mial 8 milionów wyswietlen w mniej niz 24 godziny 12 milionow wyswietlen w 24 godziny do dzis 3 tygodnie od wypuszczenia zwiastuna 44 miliony wyswietlen zapowiada sie hit

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

Na chwilę obecną zwiastun filmu jurassic world upadłe królestwo oficjalny na 45 513 689 wyświetleń będzie hit jak niewiem jak niewiem ja koniecznie się wybieram do kina na ten film jurassic world upadłe królestwo już 8 czerwca 2018 w polskich kinach

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

Już jest dawno zwiastun od 7 grudnia 2017 zwiastun filmu jurassic world fallen kingdom oficjalny ma 45 713 142 wyświetleńia napewo dobije do 46 milionów wyświetleń oglądalność zwiastuna idzie jak burza dziś sam obejrzałem 1000 razy jak myślicie ile wyświetleń będzie miał zwiastun filmu jurassic world fallen kingdom do czerwca ja obstawiam że 95 mln wyświetleń jego poprzednik jurassic world z 2015 miał 85 mln wyświetleń ale to było 3 lata temu ciekawe ile będzie miał wyświetleń jurassic world fallen kingdom i ile zarobi film jurassic world zarobił 1,7 mrld dolarów ciekawe czy jurassic world fallen kingdom zarobi więcej jak obstawiam że zarobi 2,5 mrld dolarów

ocenił(a) film na 8
MrNaczos

Zwiastun filmu jurassic world fallen kingdom ma już 45 714 480 wyświetleń brakuje mu tylko 286 000 wyświetleń czyli 286 tys. wyświetleń do 46 mln wyświetleń

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones