PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 73 750
ocen
6,0 10 1 73750
4,4 16
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Juan Antonio Bayona musiał bardzo dobrze zaimponować Spilbergowi i Colinowi skoro wybrali go do produkcji nowego Jurassic World, a coś mi sie wydaję że sam Steven Spilberg za tym stoi. Filmy J.A Bayona jak dla mnie są świetne, bardzo trzymające w napięciu a nawet i napewno dla każdego wzruszające, myślę że to bardzo dobry znak. Nowy Jurassic World będzie najprawdopodobniej bardzo straszny co już sam nam Bayona zapewnił a zarazem wydaję mi sie że dramatyczny i wzruszający dzieki czemu film ten może być prawdziwym sukcesem, coś na poziomie Avatara, Titanica czy pierwszym Jurassic Park albo i lepiej ;) Dużym brakiem dla wszystkich może być tylko nieobecności Sama Neilla czy Jeffa Goldbluma ale nie jest to oficjalne, kto wie czym nas zaskoczą. Jurassic World 2 będzie ponoć miał bardzo dużo wspolnego z pierwszą częścią, kontynuacja pierwszej a zarazem czwartej części.

ocenił(a) film na 7
marek36_filmweb

A to Spielberg musi wydać jakąś zgode na utworzenie filmu z tej serii ? Skoro tak to ciekaw jestem dlaczego sam nie utworzył 3 części, może mielibysmy dobry film a tak same crapy bo nikt nie nakreci tego tak jak Spielberg. Swoją drogą po co tworzyć kontynuacje skoro poprzednia część była słaba, sequele są z reguły gorsze od oryginału więć pewnie będziemy mieli jeszcze slabszy film.

ocenił(a) film na 7
Robson293

Spielberg jest producentem serii, ale nie lubi reżyserować kontynuacji swoich filmów.
Już przy The Lost World miał dość, dlatego zmienił zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones