PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 73 990
ocen
6,0 10 1 73990
4,4 16
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Zapraszam wszystkich, wpisywać się - jak wasze wrażenia i opinie po seansie.

marek36_filmweb

Właśnie się obudziłem po wieczornym premierowym maratonie i muszę przyznać że warto się wybrać do kina.
Claire przez 7 lat od zamknięcia wyspy nabiera charakteru i tym razem już wie jak rozmawiać z Owenem ;)
Ludzka chciwość i głupota ponownie sprawcami dużej części nieszczęść, aż przestałem lubić kapitana Stottlmeyera, a to chyba pierwszy raz jak widziałem go na dużym ekranie..

ocenił(a) film na 5
marek36_filmweb

Ja wybieram się jutro ,;)

ocenił(a) film na 8
marek36_filmweb

Wrażenia raczej pozytywne. Acz chyba będę musiał ten film "przetrawić". Niektóre sceny Imho nie pasowały do filmy z tej serii,czasem wydawało mi się,że pomyliłem filmy. Aczkolwiek było trochę fajnych nawiązań do poprzednich części. Ogółem ok.

ocenił(a) film na 7
marek36_filmweb

Dobre kino akcji-przygody: dinozaury dopracowane perfekcyjnie, efekty specjalne na miarę 2018 roku, kuleje logika i fabuła, lecz poza tym dobrze.

Bardzo chciałbym obejrzeć film z uniwersum Jurassic World w mrocznym klimacie. W ciężkim sosie z pogranicza dramatu-thrillera oraz horroru. Dotychczasowe części były dobrymi przygodówkami, natomiast z chęcią zobaczyłbym film o dinozaurach w zupełnie innej scenerii.

ocenił(a) film na 5
Jaskier16

Popieram

ocenił(a) film na 4
marek36_filmweb

Bezsensowna sieczka z dinozaurami w tle. Kino dla bezmózgich gówniarzy. I żeby nie było - uwielbiam wszystkie JP a i JW przełknąłem. Psują tą serię tak jak zepsuli Terminatora.

ocenił(a) film na 10
marek36_filmweb

Tym razem na końcu filmu widzimy nie T- rexa na tle Isla Nublar a Velociraptora Blue na tle północnej Kalifornii - Moja ulubiona cześć jurassic World/Park. Film został zrobiony w dobrym stylu, tak jak by dla mnie. 10/10

ocenił(a) film na 10
marek36_filmweb

Wzruszylem się, między innymi scena z ginącym brachiozaurem na koniec Nublar :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones