PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 703
oceny
6,5 10 1 158703
5,3 24
oceny krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Świetny!

ocenił(a) film na 10

Świetny film oddający hołd pierwszej części JP!

ocenił(a) film na 9
filmowy03817

Tak, prawie każde ujęcie do czegoś nawiązuje. I to nie tylko do pierwszej części JP, ale ogółem do uniwersum Jurassic Park, wliczając gry, komiksy i nawet inne filmy z gatunku dino-drama.

ocenił(a) film na 10
Raptosaur

Wg mnie tylko do pierwszej części JP.

filmowy03817

Szkielet Spinozaura niszczony przez T-Rexa to nawiązanie do JP3.

ocenił(a) film na 10
bartoszcyc8

Jeżeli chodzi o nawiązania to ten film nawiązuje do każdej części.

filmowy03817

Powyżej napisałeś, że wg ciebie tylko do pierwszej części.

ocenił(a) film na 10
bartoszcyc8

Źle zrozumiałem Raptosaura

filmowy03817

Według mnie tylko niezły - Zabrakło mi animatorki i klimatu w stylu horroru, ale wierzę że w ''Upadłym Królestwie'' dzięki reżyserowi to właśnie zobaczę .

ocenił(a) film na 8
buterfly

"Zabrakło mi animatorki i klimatu w stylu horroru" Dokładnie już te fragmenty w zwiastunach jak konik z cieniem, na którym widać gębę pełną ostrych zębów czy surferzy na morzu w którym pływa zwierzę znacznie gorźniejsze od rekina wystarczą mi, aby stwierdzić, że część piata będzie o wiele lepszym filmem niż czwórka.

rusekolsztyn

Dokładnie scena z dinozaurem w morzu daje nadzieje że w końcu zaatakuje ludzi .

ocenił(a) film na 8
buterfly

A widzę, że też jesteś z tej mizantropijnej grupy fanów, co oglądają Jurassic Park, aby popatrzeć jak te majestatyczne stworzenia tych parszywych ludzi wpieprzają. Donald Gennarro na sraczu albo Dieter Stark zagryziony przez kompsoganty. Nie znam fanów Parku Jurajskiego, którzy nie uwielbialiby tych dwóch scen.
https://www.youtube.com/watch?v=OpoUHLfb2C8
https://www.youtube.com/watch?v=eJiG07kz3Ws

rusekolsztyn

Te dwie sceny pokazują jak ''Jurassic Park'' świetnie łączył gatunki ;) - Pierwsza w stylu komediowym, druga też dzięki muzyce już w stylu bardziej thrillera .

Co do już ''Upadłego Królestwa'' to cieszę się że J.A Bayona został reżyserem, bo on właśnie umiejętnie potrafi łączyć gatunki .

ocenił(a) film na 9
filmowy03817

swietny film ale zamało animatroniki dlatego moja ocena to 9 bylem w kinie na jurassic world a twoja 10 troche przesadziles zeby dac 10 temu filmowi teraz czekam na jurassic world upadłe królestwo bedzie podobno duzo animatroniki i to lubie czyli robotów kukiel dinozaurów w odpowiedzi dla filmowy03817

ocenił(a) film na 8
Rafal350a

Konkretnie to 6 dinozaurów jest zdalnie sterowana. Tyranozaurzyca, Blue, nowa hybryda zwana Indoraptorem, stegozaur, Stygimoloch i triceratops.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones