PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660841}

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Captain Underpants: The First Epic Movie
5,3 5 697
ocen
5,3 10 1 5697
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
powrót do forum filmu Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Gadka typu "na pewno pokazali w zwiastunie to, co najlepsze" pasuje do każdej niemal produkcji i jeszcze"na pewno nie dorówna komiksowi", czy tam książce. Ludzie, kogo obchodzą wasze oczekiwania i co wam się wydaje, że będzie a co być powinno!? Ja powiem tak, że byłem z synem w wieku 8 lat, on bawił się bardzo dobrze, fabuła jest średnia, jakości animacji nie oceniam, bo się nie znam, ale dawno na żadnym filmie, animowanym czy nie, nie zdarzyło mi się wybuchnąć tyle razy głośnym śmiechem. To naprawdę rzadkość i bardzo to doceniam. Suma summarum daję mocny dobry, a osoby, które dały temu filmowi jedynkę wstały chyba tego dnia lewą nogą. Rozumiem, że się komuś nie podoba i nic mnie to nie obchodzi, ale żeby (1), to gruba przesada.

ocenił(a) film na 1
zbyja

Ten film jest po prostu żenująco słaby...3-4 to ocena maksymalna ale dzięki ludziom którzy dają jeden nie będzie średniej np. 7/10 a tyle to mają znacznie ale to znacznie lepsze produkcje np Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole albo seria Minionki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones