PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660841}

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Captain Underpants: The First Epic Movie
5,3 5 685
ocen
5,3 10 1 5685
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
powrót do forum filmu Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

jak ktoś zauważył, zdjęcia mogłyby wskazywać na to, że animacja jest słaba. też miałem takie wrażenie zanim poszedłem do kina. ale powiem wam, ze przez cały film ani chwile się nie nudziłem. film jest rewelacyjny, super dowcipny, wszystkim polecam.

ocenił(a) film na 9
Bolo_5

Potwierdzam. Razem z trójką moich dzieci ubaw mieliśmy po pachy. Powiedziały, że chcą iść na ten film jeszcze raz. Lepszej rekomendacji nie trzeba. Polecam

ocenił(a) film na 1
LordWladek

Przecież to gniot jakich mało...nie oglądać! Fabuła jest tragiczna, postaci infantylne a dialogi robią lobotomię mózgu

ocenił(a) film na 6
Bolo_5

Po pierwszym seansie dałbym "8" bo wraz z synem ubawiliśmy się świetnie. Niestety pociecha chciała obejrzeć film jeszcze raz a potem po raz kolejny. Nie znajdowałem więcej smaczków czy kolejnych ukrytych gagów tylko żarty, które już znałem, więc śmiałem się dużo mniej niż poprzednio.

YouzeQ

I dlatego dałem 6 haha Kiedyś widziałem super thriller, do samego końca trzymał w napięciu. Obejrzałem go później jeszcze razi i wiecie co!? Nie polecam, przewidywalny ;)

ocenił(a) film na 6
Bzium_3

Masz sporo racji, jednak chyba głównym problemem jest to, że jestem zbyt "przeterminowany" jak na ten film.

Są filmy, które można oglądać wiele razy dostrzegając coś nowego, kolejne smaczki lub po prostu podziwiać kunszt twórców.

ocenił(a) film na 6
Bzium_3

thrillery po tak krotkiej przerwie raczej nie porwą Cię, obejrzyj po paru latach ponownie

MegaTM

Gościu, jaja se robiłem. Mądrzy ludzie chyba na to mówią ironia, sarkazm i ogólnie to zbijam pięć z YouzeQ. Pozdro mordo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones