PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807202}

Katyń – Ostatni świadek

The Last Witness
6,1 5 731
ocen
6,1 10 1 5731
3,5 4
oceny krytyków
Katyń – Ostatni świadek
powrót do forum filmu Katyń – Ostatni świadek

Według mnie to bardzo dobry zabieg, że ten film i fabuła (jak się zdaje) jest obok Katynia, dotyczy tego tematu, ale mam wrażenie, że niejako pośrednio. Mi to bardzo pasuje.

Henrikko

Katyń tylko w tle, ale w tytule musi być, by ktoś tym niskobudżetowym tworem się zainteresował :)
Wydarzenia w Katyniu to oś fabuły, a koślawa historyjka z dziennikarzem w tle ma tylko odwrócić uwagę widza, by ten nie wpadł na myśl, że to już było i ktoś chce zarobić na nośnym historycznym temacie nie robiąc nic autorskiego.

Henrikko

Przynajmniej nikt nie zarzuci, że jest to propolski film.

Henrikko

Nie rozumiem tej alergii na historyczne tematy, wcale nie jest to tak ograny temat. Pewnie większość osób kojarzy tylko Katyń Wajdy. A jeśli fajnie poprowadzą historie tego śledztwa to może być niezły thriller.

Henrikko

Też tak uważam. Poza tym za film są też odpowiedzialni Anglicy, co powoduje że jeszcze bardziej chce go zobaczyć.

Henrikko

Aja obejrzę ze względu na udział w produkcji zajebistego Hosta z Westworldu: Talulah Riley :D

ocenił(a) film na 7
Henrikko

Krótki wywiad, w którym p.Szkopiak opowiada dlaczego nekręcił film z Katyniem w tle:
https://www.youtube.com/watch?v=1s3J7SlEudM

ocenił(a) film na 9
Henrikko

Mnie ten główny wątek mocno wkręcił, więc wydaje mi się, że dobrze to poprowadzili

Henrikko

"Mi to.." ;-)))

ocenił(a) film na 6
Henrikko

Nie zgodzę się z tym co napisałeś: "Katyń tylko w tle". Thriller polityczny i cały czas mowa o Katyniu , wiele wyjaśnione i może wreszcie ci w większości tępi Angole cokolwiek chociaż się dowiedzieli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones