PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782505}
7,2 13 028
ocen
7,2 10 1 13028
7,4 18
ocen krytyków
Kedi sekretne życie kotów
powrót do forum filmu Kedi - sekretne życie kotów

Rewelacyjny!

ocenił(a) film na 9

Przepiękne zdjęcia, świetna muzyka i niesamowite historie futrzanych bohaterów :)

ocenił(a) film na 8
ja_patyk

Gdzie można zobaczyć?

kto

na pokazach przedpremierowych, między innymi:
9 czerwca - Kino Muza w Poznaniu
13 czerwca - Kino FORUM w Białymstoku
21 czerwca - Kino Muranów w Warszawie
a od 28 lipca w regularnej dystrybucji

ocenił(a) film na 8
filmowyrebelrebel

tnx 4 info

ocenił(a) film na 7
filmowyrebelrebel

W Muranowie nic nie ma 21 czerwca...

Alex303

zapraszamy 6 lipca do Kina Luna :)

ocenił(a) film na 7
filmowyrebelrebel

Już sam wyczaiłem, ale dzięki! :-)

kto

Czy są jakies smutne sceny? Cierpiące koty? Zastanawiam się nad tym filmem, ale nie chcę złapać doła ;)

ocenił(a) film na 9
natroos

Nie ma drastycznych scen. Smutne w tym filmie jest to, że pokazuje problem bezdomności kotów.

ocenił(a) film na 8
Kvenhetja

Te koty nie sa bezdomne, lecz wolnożyjące. Na które czyhaja zasadzki, ale też maja swobodę. Smutne jest to(i nie tyczy sie to tylko Stambułu), ze rozrost miast, liczba samochodów itp. powoduje konieczność chronienia kotów w czterech scianach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ja_patyk

Jestem zachwycona. Prosty film, a piękny, ale piękno tkwi w prostocie (dlatego tak lubię historie opowiedziane przez Jarmuscha). Prócz kocich historii, zwróciłam uwagę na pewna duchowość tego filmu i przesłanie ukryte w niejednej wypowiedzi. Jeśli ktoś się nudził na tym filmie, to chyba utracił spora cząstkę uwaznosci. To tez opowieść o ludziach i o tym, jak bardzo potrzebna nam do życia (i zdrowia psychicznego) przyroda.

ocenił(a) film na 7
LaynaEs

Zgadzam się z powyższym. Podobało mi się, jak ludzie mieszkający obok miejsc bytowania tych kotów mieli rozkminione ich zachowania - musieli je z uwagą obserwować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones