PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782505}
7,2 13 028
ocen
7,2 10 1 13028
7,4 18
ocen krytyków
Kedi sekretne życie kotów
powrót do forum filmu Kedi - sekretne życie kotów

duzo ładnych kotow, fajne ciekawe historie ludzi i kotow, widac, ze turcy kochaja koty, co mialam okazje zobaczyc na wycieczce w Turcji w hotelu bylo ich pelno, byly dokarmiane i wylegiwaly sie w najlepsze :)

kornelia1981

Dokładnie mam takie same odczucia, uwielbiam wszystko w temacie kotów, natomiast film nic zachwycającego. Dobre ujęcia, zbliżenia, muzyka, ale po 40 minutach już czekałam na koniec.

ocenił(a) film na 6
kornelia1981

tak... szału nie ma, niczego nowego o sekretnym życiu kotów nie dowiedziałam się (sama mam dwa adopciaki) żal tylko, że ludzie tak mało świadomi i pozwalają na wciąż nowe mioty, a potem jakby zaskoczeni: ojej! znowu maleńkie kotki w pudle ktoś zostawił! Stambuł taki sobie, miasto jak miasto. Jednym słowem - film taki sobie.

koNinka

Stambuł jak dla mnie super choć w filmie trochę za mało efektownie zaprezentowany, może ze względu na krytyczne podejście do nowoczesnych inwestycji (?), a może po prostu reżyser nie chciał skupiać się za dużo na najbardziej znanej i zabytkowej dzielnicy Stambułu z Hagią Sofią, Błękitnym Meczetem i Wielkim Bazarem. Świetne widoki na miasto zapewnia rejs po Bosforze. Polecam. I ciekawe zdjecia kotów też zrobiłem podczas wycieczki, również na terenie Hagii Sofii.

kornelia1981

a czy w filmie były ukazane jakieś smutne sceny np. śmierci kotków (chce iść z dzieckiem) ?

ocenił(a) film na 6
magdalenachagall

Nic z tych rzeczy. W jednej tylko scenie jest podejrzenie, że kociak nie żyje, ale okazuje się błędne i zwierzak wieziony jest do weterynarza. Choć nie jestem pewna czy dziecku w pełni przypadłby do gustu bo jest to jednak film troszkę melancholijny i próbujący skłonić do przemyśleń.

anetaa_a

dziękuję za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones