PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 285
ocen
6,6 10 1 114285
6,6 26
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass
ocenił(a) film na 1
jarrro

Kpisz?

zytab

1/10? Chyba kpisz. A przedmówca ma jak najbardziej rację.

ocenił(a) film na 1
Witcher

Niestety nie. Film (oczywiście dla mnie) porażająco beznadziejny. Prymitywny, głupi, i nudny.

ocenił(a) film na 8
zytab

Ktoś kto daję jakiemukolwiek filmowi z chociaż jakąś fabułą i ścieżką dźwiękową 1/10 nie jest partnerem do dyskusji.

zytab

Głupie to Ty tematy zakładasz, to o Ewolucji Planety Małp jest mistrzowskie: Gra aktorska i obsada-Nurtuje mnie jedno pytanie, jak oni nauczyli te małpy gry aktorskiej? I czy to nie było dla nich
męczące? Coś mi się wydaje, że to jednak wszystko było sztuczne. :/ http://www.filmweb.pl/film/Ewolucja+planety+ma%C5%82p-2014-644064/discussion/Gra +aktorska+i+obsada,2536826

ocenił(a) film na 10
Witcher

Oczywiscie!

jarrro

Zgadzam się na całej linii, film był kapitalny. Wybieracie się na drugą część?

ocenił(a) film na 10
labaloo

Nie polecam drugą część!

labaloo

dwójka niestety wypada blado

ocenił(a) film na 10
jarrro

Uwielbiam styl w jakim Kick-Ass pakuje się w kłopoty. To jest majstersztyk! Ta siła maski i kostiumu, która już prawie nie daje rady zagłuszyć zdrowego rozsądku krzyczącego :"SYA!!!" (save your ass) by po chwili jakimś cudem znów stanąć wyprostowanym w pokoju pełnym gangsterów i odpowiedzieć na zaczepne szefa mafii: "Bo co mi zrobisz? -Połamię ci nogi!".

Jest wielu genialnych aktorów którzy mogliby to zagrać, ale w tym dniu w tym wszechświecie ta gwiazda świeciła tylko dla Aaron Taylor-Johnson'a i to jest rola jego życia. Szkoda naprawdę szkoda, że film miał tak słabą kampanię reklamową. Bo jeśli chodzi o adaptację komiksów ten film to walec - rozjeżdża wszystko.

Jeśli tylko ktoś może żyć bez 3D i ton animacji komputerowych w podobnych produkcjach musi zobaczyć ten film.

vicovaro25

Gdyby to był Facebook lajknęłabym Ci ten post.

ocenił(a) film na 10
jarrro

Racja! A Hit Girl była wzruszająco zaj...ta!!!

ocenił(a) film na 4
jarrro

Bardzo bardzo tandetne, ale chyba taki był cel tego filmu, jak dla mnie nie komedia, nic zabawnego nawet przez moment, ale raczej dramat.

ocenił(a) film na 3
jarrro

o ku_wa żartujesz? =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones