PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 358
ocen
6,6 10 1 114358
6,7 26
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass
ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Calkowicie się z Toba zgadzam. Znakomita ekranizacja komiksu, pelna swietnego czarnego humoru, fantastycznych postaci, znakomitych sekwencji akcji, bardzo dobrych dialogow. I do tego wszystko z jajem i ikra. No rozrywka idealna. Brak slow :-)

lavrenzo84

szkoda wiele filmow tak ma jakis film ma 6 a zaluzyl na 8-9

tonieja_2

poprostu nie rozumieja przekazu

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

masz rację!

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

czy humor tej komedi to cos w stylu "seuperhero " "straszny film " ?

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Nie.

ocenił(a) film na 8
spilperg

Level wyżej od superhero.
Albo i kilka leveli...

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

w 100% zgadzam sie z tobą.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Bo ludzie miewają różne poczucie humoru. Dla mnie ten film jest genialy i śmieszny. Widziałam go już wiele razy i śmiałam się za każdym razem :)

ocenił(a) film na 10
aleera89

zgadzam sie w zupelnosci, ogladalam wielokrotnie, chyba ludzie, ktorzy daja takie oceny chyba w ogole nie maja poczucia humoru. uwielbiam ten film, kazda scena jest strzalem w 10 :)

ocenił(a) film na 10
amkowalczyk

Masz rację.
Każda scena jest strzałem w 10 ale niektóre osoby tego nie rozumieją.
Średnia ocena jest gorsza od gówna drogówki i innych przysłowiowych gówien.
Średnia ocena powinna być chociaż 8,0 8,5 albo i nawet 9,5.

ocenił(a) film na 10
spilperg

Masz racje.

spilperg

Tak jak np. scena w której 13 letnia Chloë z uśmiechem na twarzy odcina kończyny bandziorom.

lavrenzo84

Zaniżoną? Ma mocno zawyżoną. 1,5 to najwyższa ocena jaką powinien mieć ten wytwór filmopodobny.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

To pierwsza odpowiedź w tym temacie z którą się zgadzam choć tez nie do końca.

lavrenzo84

Bo ten film to jest totlana słabizna. Tylko te kilka-kilkanaście minut duetu Nicolas Cage - Chole Grace Moretz jest warta uwagi. W ogóle Chole Grace Moretz w tym filmie jest genialna i tylko dla niej warto ten film obejrzeć.

lavrenzo84

Film jest genialny,śmieszny,dużo akcji,ciekawa historia,po prostu majstersztyk,dawno się tak nie ubawiłem podczas seansu.

10/10

ocenił(a) film na 6
bobek90

genialny to jest "skazany na shwashank" " zielona mila" albo "requiem dla snu " . bez jaj z tym nadużywaniem słowa "genialny" w odniesieniu do tej produkcji .

ocenił(a) film na 10
maciekb80

dla mnie tez to film genialny i nie boje sie tego slowa !.Mowmy co chcemy ale Kick Ass wprowadzil duzy powiem swierzosci do kina akcji i komixu ;].Nie ma ten film wad.Poprostu jest to idealnie nakrecony film akcji z wielka dawka emocji i dramatu !.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

trochę zatęchły ten powiew no ale niech Ci będzie .

maciekb80

Genialny w swoim gatunku,jak napisałem wczśniej żaden film od dawna nie przykleił mnie do ekranu jak właśnie Kick-Ass

ocenił(a) film na 6
bobek90

widać jestes podatny na klej z drugiego tłoczenia skoro ten cię az tak przykleił.

maciekb80

Niby kto powiedzial, ze genialne sa Skazani na Shawshank, Zielona Mila czy Requiem... Chyba jak sie ma na koncie 100 obejrzanych filmow i porownuje sie do jakichs dziel typu Chlopaki nie placza...

ocenił(a) film na 7
jasiu15

"Niby kto powiedzial,ze genialne sa Skazani na Shawshank, Zielona Mila czy Requiem..."
Nie moglem sobie odmówić aby odpowiedzieć na twoje zapytanie.
To powiedział Chuck. Pasuje?

ocenił(a) film na 9
maciekb80

A dlaczego Shawshank, Zielona Mila i Requim jest genialna??? Oczywiście, lubię oba pierwsze podane filmy, ale też nie będę dodawać ich do "genialnych filmów". Może, że są najbardziej obejrzanymi filmami na Filmwebie i IMDB? A co oglądalność ma do oceny filmu? Może Avengers też są genialni? Po za tym, Kick-Ass 1, ma większą MetaScore niż Zielona Mila, a ja bym nazwał Zieloną Milą najlepszą z owych filmów wymienionych tutaj lel (Według mnie, ocena Metacritic jest bardziej ważniejsze, niż te głupie złote statuetki, które można w dzisiejszych czasach rozdawać prawie każdemu głupiemu), kurczę... Nawet Hot Fuzz ma więcej punków niż reszta :D

ocenił(a) film na 10
JimboYCS

Metacritic?
Wiesz, że oceny najpopularniejszych krytyków są najważniejsze.
Oceny innych krytyków nie są brane pod uwagę.

ocenił(a) film na 7
JimboYCS

Są genialni.

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Widzę, że ktoś tu poddał się całkowicie hypowi. Ludzie ranking filmwebu to klasyfikacja filmowej masówki. Większość obrazów jest skrojona dla przeciętnych popcornowiczów, którzy nie rozumieją kina. Kick-ass nie jest wielkopmnym kinem metafizyczmym tylko filmem akcji, więc oceniajmy go pod tym kątem.

ocenił(a) film na 4
lavrenzo84

Rewelacyjny? A co w nim rewelacyjnego? Łamaga w pidżamie dostaje łomot, Cage gra twarzą, jak w "The Wicker Man", a mała dziewczynka wycina w pień batalion gangsterów. Realizmu tyle, co w "Wojowniczych Żółwiach Ninja", chociaż nie przypominam sobie, aby tam jakiś dorosły bił dziecko. Może komiks jest rewelacyjny, nie czytałem. Film to film, powinien bronić się sam. Kick ass niczego nie skopał.

ocenił(a) film na 10
Piramidoglowy

W adaptacji komiksu doszukujesz się realizmu, gratuluję :)

ocenił(a) film na 9
meliotta

potwierdzam, oraz jak ja nie na widzę stwierdzenie, że film słaby bo nierealistyczny. W takim wypadku większość filmów jest słabych (król lew, Batman, incepcja, odyseja kosmiczna, park jurajski, odlot, itp.). a co do stwierdzenia "mała dziewczynka wycina w pień batalion gangsterów" jest realistyczne gdyby była szkolona w zabijaniu od małego. :)

ocenił(a) film na 10
Piramidoglowy

Dlaczego każdy film musi być realistyczny?

ocenił(a) film na 10
Piramidoglowy

Heavy Rain dałeś 1, ponieważ nie ma na PC...
Już wiem jaką osobą jesteś...

ocenił(a) film na 4
spilperg

Taką, która nie godzi się by dzielono graczy na lepszych i gorszych.

ocenił(a) film na 7
Piramidoglowy

Jeśli nie jest to tajemnicą ,to czy moglbys napisać czym się kierujesz dając ocenę 1-2 ,oraz tym filmom na 9-10 ?

ocenił(a) film na 4
kalifkol

Albo coś lubię albo nie lubię. Coś jest letnie tylko czasem. Nie będę się rozwodził nad każdym filmem.

użytkownik usunięty
Piramidoglowy

"Taką, która nie godzi się by dzielono graczy na lepszych i gorszych."

Ach, ty buntowniku. Co byśmy zrobili bez niedających się zmanipulować jednostek twojego pokroju?
Jesteś prawdziwym Che Guevarą XXI wieku.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

ja się nie dziwie, że tak niska ocena, cóż nie każdemu się może podobać, np. każdy kto nie trawi filmów super-bohaterskich to pewnie nie będzie trawił i tego filmu. :)

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

Nie mam zamiaru hejtować ,ale raczej ty powinieneś się obudzić. Naprawdę uważasz ze to arcydzieło kina ?????
I czy mógłbyś mi wytłumaczyć ,co wniósł ten film naprawdę tak genialnego do kinematografii ??

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Całkiem niezły. Z początku wydawał się kalką filmu o problemach amerykańskich nastolatków ( a przecież wszystkie mają problemy). Fajne kawałki muzyczne: "Sparks" ("To miasto jest za małe dla nas dwóch"), Joan Jett - "Bad Reputation" (jak w Shreku). Ciekawy film - oryginalny pomysł. K-A-2 już nie taki.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Zgadzam się, film jest na swój sposób genialny, gdyż jako KOMEDIA spisał się na 200%... Chcieliśmy z moim chłopakiem puścić to jako takie "zmieniające się obrazki" a tak naprawdę pialiśmy ze śmiechu. Humor na wysokim poziomie, być może fani żartów o kupie mogą czuć się zawiedzeni - ostatecznie to dla nich produkuje się większość komedii. Poza mnóstwem ciekawych pomysłów zwróciłam uwagę na świetnie zbudowaną akcję, nie pozostawiającą dłużyzn, oraz na wplecenie pomiędzy zwały absurdu całkiem poważnego wątku.

Nie można komedii mierzyć tymi samymi kategoriami co Poważne Filmy poruszające Ważne Tematy. Komedia to powinien być lekki a zarazem dobry film, który śmieszy jeszcze długo po obejrzeniu - taki właśnie jest "Kick-Ass". Czego tu więcej chcieć od komedii.

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Bo tutaj w wiekszosci oceniaja "polaczki" wana be krytyk cwierc inteligeci a druga polowa to gimbusy , razem to jakies 80% Filmwebu .Kolesie ktorzy w profilach maja napisane np : Lubie Kino Artystyczne nie przepadam za tandeta ... A potem wchodzisz na jego profil a tam glownie oceny od 1 - 5 i same filmy typu Avengers ,Spider Man itd . oczywiscie filmy ktore podobno oglada to 5% jego ocen a resta to to czego nie lubi .... Inaczej mowiac Masochista albo Debil.

ocenił(a) film na 7
Sabcio1234

" Inaczej mowiac Masochista albo Debil."
Dałeś dychę, mniemam więc ze wzniosłeś się na wyżyny ,pytanie tylko czy masochizmu czy tego drugiego.

ocenił(a) film na 10
kalifkol

Przeczytales to co napisalem?? Zacytuje Ci mojego ulubionego pisarza Marka Twaina .
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Ciekawi mnie czy pojoles aluzje ? Bo sensu mojej poprzedniej wypowiedzi zapewne nie ....

ocenił(a) film na 7
Sabcio1234

Ooo ,przeczytałem twój post,więc dziwie się ,ze nie wziąłeś cytatu swojego ulubionego pisarza do serca.
I tak z kolei ja uważam ,ze osoby które określają ten film jako arcydzieło są masochistami lub nie całkiem dojrzali,(celowo nie użyłem słowa debil).Przyznam ze film jest do obejrzenia,wizualnie mi podszedł ,ale jak mówią Indianie :dupy nie urywa.Oczywiście nota od 5 w dół to mieszanie K-A z błotem ,i tu wkraczają przez ciebie cytowani gimby i tzw ćwierćinteligenci.Może mylisz pojęcia ;ULUBIONY ,film do którego się często wraca , i ARCYDZIEŁO ,które jest pięknym obrazem,lecz w częstych dawkach czasami przestaje nim być, (choć mam cztery filmy które łączą ulubiony z arcydziełem).Wystarczy obiektywnie spojrzeć,a znajdziesz tą subtelną różnicę.
Podsumowując , Kick-Ass nie jest filmem z najwyższej półki ,ale może dawać radochę co niektórym.

ocenił(a) film na 10
kalifkol

Poraz kolejny pytam czy przeczytales moj post ??? Zgoogluj sobie czytanie ze zrozumieniem "Inteligecie" Co ciebie interesuje jak oceniam filmy w kategori ktora uwazam za ciekawa?? Ja nie oceniam filmow ktorych A: nie widzialem lub B: zupelnie mnie nie interesuja , nie biegam po forach Nimfomanki czy innych tego typu "dziel" i nie obrazam ludzi ktorym on sie podoba ... A ty przeczytaj mojego posta kilka razy to moze zrozumiesz .. Albo z toba jest jak to mowil Fred " Wiesz ze sie wyglupiles ale poprostu wstyd ci sie do tego przyznac"

ocenił(a) film na 7
Sabcio1234

A ja po raz kolejny ci odpowiem :czytałem twój post, (wypowiedziałem się kiedyś w podobnej formie , http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+z+Ziemi-2007-322665/discussion/Nie+dla+ inteligentnych...,2600750 ).
Mój post był po części odpowiedzią na twoje posegregowanie "polaczków "na filmwebie ,w sposób który mi się nie spodobał.
Powoli dochodzę do wniosku ze osoby które dały 10/10, to życiowi nieudacznicy,którzy zaczerpnęli troszkę inspiracji z tego filmu ,ale po prostu brakuje im ikry by wcielić w czyn swoje marzenia, (oczywiście nie tyczy się to wszystkich ),(a może by tak do policji iść ?).
Zeby rozwiać wszystkie wątpliwości ,moje wypowiedzi są dla tych którzy ocenili ten film jako arcydzieło. Nie należy porównywać bloku mieszkalnego -wieżowca do dajmy na ten przykład katedry Sagrada Familia ,czy tez Mode Gakuen Cocoon Tower.
Poza tym znudziło mnie trochę ta pisanina ,wiec jeśli dalej chcesz prowadzić dyskusje ,niechaj będzie merytoryczna,(założony temat).

ocenił(a) film na 10
kalifkol

I tu się kolego mylisz, filmy rozrywkowe też mogą być arcydziełami, to miano nie jest zarezerwowane dla pięknych, ambitnych, mądrych filmów. A "Kick-Ass" jest w swojej kategorii arcydziełem wybitnym :D

ocenił(a) film na 7
meliotta

W swojej kategorii czyli jakiej ? Rozwiń to jeśli możesz.

ocenił(a) film na 10
kalifkol

Komediowego kina akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones