PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 029
ocen
6,8 10 1 100029
6,1 20
ocen krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Zdecydowanie najlepsza scena to ta, w której Merlin śpiewa Take Me Home, Country Roads, wiedząc, że za moment umrze. Ciarki na całym ciele, łezka uroniona. :/

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Zgadzam się, świetnie zaśpiewane, że się normalnie wzruszyłem. Dobrze że też taki prosty moment w filmie wystąpił prócz całej masy często przekombinowanych scen akcji.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

Piękna scena, ale po tym jak na początku wszyscy poumierali, to ta scena nie wywarła na mnie żadnego wrażenia

użytkownik usunięty
John_Shepard

Dla mnie najlepsza była pierwsza scena w taksówce - cały czas się zastanawiałam jak i ile oni to kręcili :)

ocenił(a) film na 10

akcja w taxi niezla :D

Normalnie na greenscreenie to kręcili. I na pewno nie w taksówce :P

Scena z Merlinem najlepsza <3

eweczka_spoko

scena z Merlinem była zabawna a za razem smutna

ta scena od razu skojarzyła mi się z tą z deadpoola :D

ocenił(a) film na 7

Tak, scena w taksówce była naprawdę dobra, jeśli nie najlepsza z całego filmu :D

krecili tyle ile gosc siedział prze kompem i to montowal :D

ocenił(a) film na 8

Polecam obejrzeć kulisy: https://www.youtube.com/watch?v=aEQVqnOxipQ&t=660s
Jednak kręcili normalnie większość rzeczy, nawet taxi ;)

ocenił(a) film na 8

scena rodem z matrixa

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Jak co : https://www.youtube.com/watch?v=sOTkBpqeg4g

John_Shepard

fajna scena i fajna piosenka

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Dla mnie rewelacyjna scena. Marka Stronga uwielbiam. Siedziałam i czekałam na to, co na bank się stanie, ale miałam nadzieję, że jednak nie...

użytkownik usunięty
MartynaMi

"co kropelka sklei sklei..." :) Spokojnie - powróci :)

ocenił(a) film na 8

Mimo absurdu takiego powrotu (chociaż film lubi absurdy ;)) to ja się ucieszę. Bardzo lubię Marka Stronga! :)

ocenił(a) film na 7

Taką też mam nadzieję :)

John_Shepard

Oprawa sceny rzeczywiście generowała ciarki, jednak nie zmienia to faktu, że sposób uśmiercenia całkowicie bezsensowny:
- z uwagi na umiejętności Kingsmanów, 5 strażników stanowiło dla 2 osób pryszcz. Wcale nie musiał ich wabić do siebie, wybuch i tak zaalarmował bazę. Kingsmani mogli zająć się strażnikami i dać spokojnie czas na rozbrojenie bomby.
- takie techniczny geniusz, taktyk, szkoleniowiec, ekspert pilotażu i uzbrojenia nie wpadł na to, by tę minę.... rozbroić?

immobilizer1500

Dokładnie, [spojler] śmierć Merlina wymuszona... i to zbyt. Mógł nawet całą akcję przestać w tej dżungli... no ale cóż, wtedy nie byłoby tej świetnej sceny [/spojler].

ocenił(a) film na 7
John_Shepard

Wciąż ta w kościele :) A z dwójki sam początek (taksówka) a śmierć Merlina też była fajna ze względu na muzę, chociaż zgadzam się, że ciut naciągana. Ale w życiu bym nie przypomniał sobie tego numeru, gdyby nie ten film, więc super.

ocenił(a) film na 7
Vinnie Chu

aha, i jeszcze jak Elton ratuje Firtha

ocenił(a) film na 7
John_Shepard

Wszystkie z Eltonem.

fabio

Szczególnie kiedy robi za skandynawską księżniczkę :D

John_Shepard

Oj tak, genialna scena, świetnie zaśpiewana, coś naprawdę na wysokim poziomie, wzruszyłem się, nie ukrywam tego, a teraz słucham w kółko.

ocenił(a) film na 8
mariouszek

Alpejski dom starców .

John_Shepard

Prezydent USA: "Wlasnie wygralismy wojne z narkotykami"

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Wg mnie najlepsze jest wyleczenie Harry'ego. Od momentu olśnienia Eggsy'ego w saloonie.Dramaturgia, efekt, realizacja, motylki... rulez!

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Odzyskanie pamięci Harry'ego. Od momentu, w którym Eggsy'ego olśniewa w saloonie. Dramaturgia, emocje, świetna realizacja!

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Sorry, że dwa razy to samo :)

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

No zdecydowanie potrójna końcowa walka z Pedro Pascalem zrealizowane to wszystko jeszcze bylo po mistrzowsku na jednym ujęciu ( przynajmniej tak to wyglądało ) xD Mistrzostwo!!!!

mordarg

Ano właśnie, doszukiwałem się jakichś zbliżeń na plecy, czy czegokolwiek, gdzie kamera spuszcza z oka wszystkich uczestników bijatyki i ciężko się przyczepić o zauważalny montaż :D.

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Scena : kiedy Eggsy patrzy na tyłek w namiocie.
Najlepszy tekst ,gdy dziadek mówi :Od trzech tygodni się tak dobrze nie wysrałem.

John_Shepard

Scena, w której Merlin śpiewa - genialna, ale moje ulubione to wszystkie z Eltonem Johnem :D

ocenił(a) film na 8
John_Shepard

Kapitalna scena

ocenił(a) film na 7
John_Shepard

Zdecydowanie Country Roads wygrały cały film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones