PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796435}
5,5 29 534
oceny
5,5 10 1 29534
2,8 12
ocen krytyków
Kobieta sukcesu
powrót do forum filmu Kobieta sukcesu

Wydaje mi się, że Więdłocha, kiedyś była naturalniejsza. Teraz ma stały zestaw irytujących min, takich jak w zwiastunie.

ocenił(a) film na 4
m_no

To tez zależy w jakich filmach, choć wydaje mi się, że w Kobiecie zagrała bo potrzebowała pieniędzy czy coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 2
happyend_love

wcześniej grała w wybitnych, artystycznych projektach, więc niedziwne, że musiała w końcu sięgnąć po coś dla kasy...

ocenił(a) film na 4
Davout

To tak jak jej narzeczony ;) trzeba jakoś zarobić na kawałek chleba, na kredyt mieszkaniowy...

happyend_love

Średnio grywa... to fakt. ... w teatrze jej idzie lepiej yroche.

m_no

Jak każdy aktor ma na swoim koncie dobre i złe role, ale nie skreślam jej. Dziewczyna ma w sobie to "coś", co bardzo widać w tym filmie :) Miło się ogladało.

ocenił(a) film na 7
m_no

Wydaje mi się, że do komedii romantycznych wniosła lepszy warsztat i powiew świeżości. Mnie pasuje i nie uważam, że z jej grą coraz gorzej.

ocenił(a) film na 7
Maja_90

dokłaadnie, wprowadza odrobinę wyższej jakości do tego [czasami przaśnego] światka różnych polskich produkcji ;) Kobieta sukcesu też nie wydaje mi się najlepszą z jej ról, ale dziewczyna jak zawsze trzyma poziom, a ja osobiście jeszcze lubię te jej charakterystyczne piękne oczy (serio, każdy film z nią od razu jest dzięki temu lepszy xD)

ocenił(a) film na 7
m_no

Nie gra gorzej, może to kwestia tego, że dużo jej w komediach romantycznych? Podoba mi się w nich jednak bardziej niż inne aktorki ;)

m_no

Nie sądzę, ona zawsze gra dobrze i nie można jej nic zarzucić. Zresztą nie występuje tak często w filmach więc zawsze chętnie oglądam coś nowego.

ocenił(a) film na 7
m_no

Wiesz, w sumie zestaw min na komedię romantyczną jest z góry określony ;) Ale gra go dobrze.

m_no

Nadal jest naturalna, a w tego rodzaju filmach daje radę jak mało która koleżanka po fachu ;)

ocenił(a) film na 2
m_no

Wydaje mi się (mam nadzieję), że to była wpadka - z decyzją o tym filmie.. dialogi ... jakiś dramat... absurd gonił absurd... i nie chodzi o to, że to lekka komedia - tylko że to zły film, słaby scenariusz i dialogi. Pies "ratuje" film. Jest wiele przyjemniejszych komedii polskich

ocenił(a) film na 7
k_k83

Komedii romantycznych? Nie sądzę. Pies jest super, ale dialogi i scenariusz nie są masakryczne ;)

ocenił(a) film na 7
m_no

Nie gra gorzej, gra tak jak wymaga ten lekki gatunek - puszcza oko do widza, gra "od niechcenia", ale jednak zdobywa naszą sympatię.

Jendryn

Od niechcenia, a bilet do kina kosztuje. NJgorsza jej rola w serialu Komisarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones