PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796435}
5,5 29 549
ocen
5,5 10 1 29549
2,8 12
ocen krytyków
Kobieta sukcesu
powrót do forum filmu Kobieta sukcesu

Grają na luzie, nie są opatrzone (zwłaszcza ta druga) i robią dobre miny. Nie mam powodu ich hejtować tylko dlatego, że nie grają w ciężkim dramacie.

Maja_90

Nie wszyscy chcą oglądać zawsze dramatyczne historie, dlatego poszłam na ten film i się nie zawiodłam. Lekki, ciepły film dobry na wypad z kumpelą. Więdłocha i Gałązka fajnie się zgrały.

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

właśnie, mnie to się ta Kama podobała, zabawna ale bez przerysowania, naturalna taka :)

Maja_90

ja tam zawsze chętnie obejrzę film w którym gra Więdłocha. młoda i niebywale zdolna aktorka polskiej sceny. czekam, jak potoczą się jej dalsze losy zawodowe

Maja_90

to prawda, że komedie romantyczne rządzą się swoimi prawami ;) choć również będę bronić Więdłochy, bo ma talent dziewczyna

ocenił(a) film na 7
dominika_pajak_2

Też myślę, że do takich lekkich filmów ma talent, jak dotąd zawsze w komediach była dość mocnym punktem w obsadzie.

Maja_90

Dokładnie. Nie ma lepszych ani gorszych gatunków, a opinie tych wszystkich snobów, którzy tak wywyższają dramaty, a filmy innego typu uważają za gorszy sort, to można o kant stołu potłuc.

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Dziewczyny bardzo sympatyczne - uwierzyłam w ich przyjaźń ;)

Maja_90

Czy możecie mi powiedzieć jedną rzecz, bo weszłam spóźniona na film, i umknął mi przez to mi sam początek ;) w jaki sposób Mańka i Piotr się poznają, tzn o co chodzi z tym psem i czy znali się wcześniej?

znowuzaspalam

Ona jechała autem i prawie przejechała psa. Okazało się że ten pies należy do niego, zajęła się nim a później on go od niej odebrał :)

ocenił(a) film na 3
Maja_90

"Grają na luzie" - serio? Więdłocha i Roznerski stworzyli tak drewniany duet, że aż szkoda było patrzeć :)

mademka

Przecież to było zamierzone, że do siebie nie pasują :D

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Blondynki za często na ekranie nie widuję, a podoba mi się!

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Dodałbym jeszcze tę trzecią, czyli Foremniak. Miło było na nią popatrzeć - świetny warsztat i nieprzemijająca uroda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones