PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 570
ocen
5,0 10 1 86570
3,4 18
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Przyznaje, rozbawiło mnie to trochę

rasza9

Mnie generalnie jedynie podobają się te ich ksywy.

ocenił(a) film na 1
rasza9

Mnie rozbawi jak ten film skończy jak "Kac Wawa" i zmęczeni ludzie zaczną dawać 1 bez oglądania i będzie wielkie zdziwienie.

skt84

Nie wykluczone, że tak będzie. Vega kręci coraz gorsze filmy, więc być może będziemy mieć polskiego Uwe Bolla.

Santero34

nie obrazaj Uwe Bolla, bo on akurat nakrecil kilka dobrych filmow, w przeciwienstwie do Papryka...

El_Draque

to wymień mi chociaż jeden który zasługuje na plus.

Santero34

Rampage - trylogia, Darfur, Postal, Tunnel Rats, Assault on Wall Street,
znajdzie sie wiecej z pewnoscia, filmow Papryka ktore sa na wiecej niz 3 w zasadzie nie ma.

ocenił(a) film na 3
Santero34

Stoic - ten jest naprawdę na poziomie w odniesieniu do reszty.

skt84

1 bez oglądania - typowi podludzie. xD

Jozin

typowe trolle a nie typowi podludzie, bez przesady. Sfrustrowane śmieszki

ocenił(a) film na 1
Jozin

Cokolwiek powiecie, gdy dojdzie do akcji tego typu, każdy będzie miał gdzieś jak go nazywacie. Wystarczy, że ludzie zeszli do poziomu gdy za popcorn płacą więcej niż za bilet i przychodzą na 30 minut reklam by potem oglądać gniota na poziomie "kac wawy". Są tacy, którzy mówią "dość" tego typu produkcjom i czy wam się to podoba czy nie, balonik frustracji wreszcie pęka. No ileż można się czołgać w tej brei. Jakoś inne kraje potrafią robić filmy i nie, wcale nie chodzi tu o budżet. Skoro wam się podobał np. Botoks to nie zapomnijcie podciągnąć spodni gdy pan Vega z wami skończy, mało wymagający widzowie. Zresztą wystarczy wejść na profile i od razu widać, że amatorszczyzna.

skt84

Ja też czasem z góry przekreślam niektóre filmy, ale manifestuję to po prostu nie idąc do kina, a nie oceniając go bez oglądania. Ale jak teraz sobie o tym myślę to nie ma co się oburzać, każdy ma po prostu inny styl korzystanie z fw i nie ma co zmieniać ludzi na siłę, tylko warto mieć tego świadomość :)

skt84

Vega balansuje po pewnej granicy, zgadzam się.
Last minute - nie, nie, nie, chyba że w recenzji Masochisty
ale już jego kino mafijne? Obejrzałam bez bólu zębów, choć czasem o granicę się ocierał. Moim zdaniem to jednak klasyka polskiej popkultury XXI wieku - coś z kategorii disco polo, ale jednak z ambitniejszymi momentami :)

ocenił(a) film na 1
Penelope400

Zobaczysz, że za parę lat sam będziesz się bawić przy disco polo a o Vedze już dawno pozostanie jedynie smród. Zapowiadał się tak dobrze a teraz bez oglądania wiadomo jaki film zrobi, jakie będą w nim dialogi, jacy będą bohaterowie. Skoro z góry wiadomo, że padnie tam dowcip z brodą dłuższą niż najstarszy kawał Strasburgera to powiedz mi, jak tak przewidywalnej produkcji nie dać pały? Jest ona bardziej uzasadniona niż 10 od pajaca, który myśli, że "botoks" opiera się jakichś faktach. A czym się różnią "kobiety mafii" od poprzedniej części? Jest chociaż jedna rzecz, która różni te filmy?

ocenił(a) film na 2
skt84

hehehe :D dobrze napisane z tą muzyką, bo ja np. dziś słucham i doskonale bawię się przy hiciorach tzw. polskiego dance z lat 90, który w tedy to uchodził za kicz niczym disco polo. Nie mówiąc już o eurodance, wykukałem takie fajne radio eurodance90.fr gdzie puszczają naprawdę świetne perełki, jak ktoś lubi taką muzę.

Co do filmów Vegi to jedyne co mu wyszło to dwa ....setiale. Tak! Nie filmy a seriale.
1 - niezaprzeczalnie kultowy PitBull
2 - Służby Specjalne, ale tutaj to całość pociągnął Chabior.

84 w nicku to Twój rocznik? Jeśli tak to graba! też jestem 84 :-)

ocenił(a) film na 1
hbk06_qbas

Wszystko się zgadza, łącznie z rocznikiem ;-)

rasza9

ja to lubię Dygant w takich mocnych rolach jak u Vegi

ocenił(a) film na 6
rasza9

Myślę, że Dygant obok Warnke i może Lindy to będzie najlepsza rola w tym filmie. A i jeszcze Popławska, czyli nie byle jakie nazwiska ;)

Maja_90

moim zdaniem Warnkejednak zagra pierwsze skrzypce

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Dygant po Fali Zbrodni wypaliła się w filmach sensacyjnych, przynajmniej w moim odczuciu. Linda niestety swoje najlepsze role także ma za sobą. Jedynie w tym filmie postać Olgi mi przypadła do gustu.

ocenił(a) film na 2
jump4fun

Dygant chyba właśnie jedyna w tym CZYMŚ dała radę, dość nawiązywała do roli "Czarnej" z FZ. Resszta? Szkoda pisać.

ocenił(a) film na 6
rasza9

Powrót do przeszłości, Fran na emeryturze i po rozwodzie z Maksem, czy jak mu tam było ;) Po zwiastunie widać, że może być fajna rola!

Bella_88

Sądząc po zwiastunie Niania zostanie polskim Walterem White’m, hehe

ocenił(a) film na 6
Penelope400

No i została, i to w jakim stylu :D

ocenił(a) film na 6
rasza9

Polecam tym, którzy wychowali się na słodkiej Niani - teraz może i przeżyją szok, ale bardziej możliwościami aktorskimi Dygant, która pokazała, bynajmniej nie umalowane, pazurki ;)

ocenił(a) film na 4
rasza9

Dygant chyba najlepsza postać w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
monika_strzelecka_1f

Absolutnie się z tym zgadzam!

ocenił(a) film na 5
monika_strzelecka_1f

Najlepszy był Chabior :-)

ocenił(a) film na 4
niwrok_2015

Chabior jak zawsze bezkonkurencyjny!

rasza9

Jak można obejrzeć ten film?

Olaipatryk

Najłatwiej będzie oczami.
Nogami się nie uda.

rasza9

Zagrała karykaturę tworzonej niegdyś przez siebie postaci. Trochę to śmieszne, trochę smutne. A sam film to jak u Papryka zbiór luźnych scenek i gagów. Powiem szczerze, że mnie jego produkcje już męczą , szczególnie te same twarze w każdym filmie. Na plus Bołądź, Linda i może ktoś jeszcze.

użytkownik usunięty
rasza9

Genialny film, tyle słyszałem, że taki marny, że w końcu nie poszedłem do kina i uważam, że wasze gusta są inne i nie warto się sugerować. Film mocny, chwilami za bardzo, ale ciekawy.

ocenił(a) film na 8

Mam tak samo. Agnieszka skradła show. W jednej scenie jest opiekuńczą ciepłą nianią by za chwile w akcie zemsty strzelać z kałasza do gangusów wydzierając się. I to działa. Ona jest jak Nicolas Cage - trzeba pozwolić jej szaleć na ekranie

ocenił(a) film na 7
rasza9

Przecież ten cały film to jest komedia w czystej postaci.Więcej śmiechu niż sensacji.Przez co fajnie się oglądało :D