PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 570
ocen
5,0 10 1 86570
3,4 18
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Też chciałbym zakryć twarz jakbym brał udział w takim "filmie"

ocenił(a) film na 2
LeSzifre

A tak z innej strony, dlaczego są dwie strony na ten sam film? :D

LeSzifre

Krzemieniecki to nawet nazwisko zmienił żeby go z tym nie powiązali XD

ocenił(a) film na 3
LeSzifre

Gówno roku się zapowiada. Może przebije Botoks. Na szczęście choćby mnie nawet kobiety mafii zaciągnęły do kina, nie przekonam się do tym.

LukaszJarosz25

No jak to. Przecież ten film jest oparty na faktach.... Vega spędzał rok z kobietami powiązanymi z mafią... To będzie kino najwyższej pułki z klasą i jednocześnie pokazujący "prawdziwy" świat mafii... :D

Santero34

Vega nawet wstąpił w szeregi tej mafii pod przykrywką w przebraniu kobiety by poznać największe ich sekrety. Ten film to będzie prawda i tylko prawda :D

ocenił(a) film na 6
Santero34

a którego wojska te pułki?

ocenił(a) film na 7
manowce

hahaha dobre :)) też lubię przytrolować indolencję ortograficzną ;)

ocenił(a) film na 2
LukaszJarosz25

Najbardziej ciekawi mnie dlaczego tylu ludzi na to jeszcze chodzi.....

LeSzifre

Bo to zajebiste filmy.

ocenił(a) film na 8
LeSzifre

A ja jestem ciekawa czemu weszłes w ten wątek i zawracasz sobie tym dupe

ocenił(a) film na 7
iguana0

Weszedł, bo mu się dźwi zatrzasły, a jak włanczał kompa to się mu zachaczył na tym jednym filmie i niemiał wyjścia już i oglondnął do końca. A drugom zakładkę miał otwartom na forum, to tak naraz oglondał i pisał.

ocenił(a) film na 7
LeSzifre

Powiem ci, dlaczego. Bo to działa. Przepis Vegi jest zawsze ten sam - nawet nie zadaje sobie trudu z dobraniem alternatywnego składu aktorskiego - skonstruować scenariusz tak, by pasował do realiów, a potem te realia podkoloryzować, by szokował obrazem, by uderzał w różne środowiska, z którym można się utożsamić lub sobie je z zewnątrz ocenić; wyczuwa koniunkturę na swój produkt i idzie za ciosem. Można jechać po jego filmach, ale nie można odmówić atrakcyjności opakowania oraz tego, że gwarantuje rozrywkę, choćby tę najniższych lotów. Ja szczególnym fanem nie jestem, ale owczym pędem nie będę wypisywał na temat filmów Vegi hejtów, bo tak jest w modzie.

ocenił(a) film na 10
xxadrianxx

Według mnie dobre kino. Świetny Lubaszenko i Bołądź.

ocenił(a) film na 2
LukaszJarosz25

Najgorsze jest, że taki "najlepszy film" według współczesnej społeczności to Polski film, z dialogami, które nie mogą być bez przekleństw, głupimi żartami czy omawianiem takich "współczesnych tematów" A to co się niektórym roi w łbie (Pan Vega) to już inny temat.

LukaszJarosz25

chyba najgorsze że cięzko te filmy odróżnic od siebie

ocenił(a) film na 1
LeSzifre

Jeśli rozważasz iść na to to ci NIE polecam

ocenił(a) film na 9
Gokussb

ocena 1 świadczy tylko i wyłacznie o Tobie, co przypominam Ci klasyfikuje film jako kategorii b, albo D puszczany na tv4 a to troche przesada

ocenił(a) film na 1
misiek_tj

skoro dałeś ocenę 9 dla tego czegoś nie mamy o czym wogóle gadać .

ocenił(a) film na 1
misiek_tj

Vegi filmy nie mają nawet alfabetycznej klasyfikacji poza wszelką skalą chłamu

ocenił(a) film na 7
LeSzifre

Przymij do wiadomości że w kominiarce występuje Bołądź i to kilka minut dla 1 napadu. Tak tylko nadmieniam bo widze że nie widziałeś filmu a gdyby koledzy poważniejsi chcieli z Tobą o nim pogadać to już wiesz co odpowiedzieć jeśli się będą spierać z Tobą na ten temat ;)

LeSzifre

Juz od kilku lat zauwazylam tendencje w ocenach filmow gdy glownymi bohaterkami sa kobiety , nie baby , jak ktos uzywa takiego slowa to chyba tkwi dalej w sredniowieczu . ale wracajac dla wiekszosci facetow aktorka w roli w komedi romantycznej jest ok , ale jak juz mamy inna role to nagle film jest be, swiat idzie do przodu a Polska gdzies w ciemnogrodzie razem z Rosja .
Tak jak w nowym Ghostbuster wystarczylo by jeden z bohaterow byl niezbyt inteligentnym facetem i juz obraza , kobiety sa glupiutkie ale faceci to nieee :) komedia super ale dla meskiej czesci to uwlaczanie meskiej godnosci :)

Odette_Ode

typowa baba - przeszkadza jej to słowo a sama nie potrafi użyć słowa mężczyzna

LeSzifre

Obejrzałem film. Nie było żadnej baby w kominiarce. Ani jednej.

LeSzifre

Zalosne

ocenił(a) film na 1
LeSzifre

ciekawi mnie czy te filmy Vegi się zwracają jakim idiotą trzeba być żeby za obejrzenie takiego gówna jeszcze płacić

LeSzifre

Ja też chodzę w kominiarce. Ale nie gram w słabych, albo bardzo słabych filmach. Nie gram w żadnych filmach. A kominiarka...? No cóż, nie każdy jest przystojny i młody. Straszę na ulicach, więc nie mam wyjścia. Muszę chodzić w kominiarce. Niestety. Ludzie mają naturalną tendencję do ufania i wspierania ludzi przystojnych. Ja do takich nie należę. Aby więc nie zrażać do siebie ludzi, ukrywam swoją twarz. Dzięki temu ludzie słuchają moich opinii, czytają moje komentarze na temat filmów.
pzdr
Cień

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Bardzo chciałbym, aby powstały ,,Kobiety mafii 3''. Film mógłby pokazywać współczesne czasy w Polsce, to byłby kolejny dobry film Vegi. Lubię Vegę, że pokazuję ciekawe sytuacje, jest na czasie, czasami przesadza, trochę koloryzuję, teksty w filmach czasami są za ostre, ale jego filmy trzymają poziom i chętnie je oglądam.

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Wciąż czekam na ,,Kobiety mafii 3''.

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Słyszałem, że jest też serial, czy są tam sceny dodatkowe?