PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 602
oceny
5,0 10 1 86602
3,3 20
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Trochę dziwny jest ten opis fabuły, Linda znowu jako szef Grupy Mokotowskiej, Dygant jako tajemnicza Niania(pewnie o nazwisku Kwiecień, bo Maj już był) i Stramowski i Oświeciński jako członkowie zarządu (mafii/scenarzysty). Niezawodne Warnke i Bołądź z poprzedniej części, które znów mają przyciągnąć kobiety do kin. To teraz typujmy aktora do roli komisarza, kogoś stojącego po drugiej stronie barykady, kto chcę temu procederowi przeciwdziałać.

Hmm, może Czeczot, Chabior albo Tomasz Ka... znaczy Kot. Niemal na pewno Vega nie wyciągnie żadnego nowego królika z kapelusza, tylko same znane twarze z Trylogii Pitbulla i/lub Botoksu albo Ciacha.

A wy kogo typujecie w tej antagonistycznej roli mającego stanowić przeciwieństwo głównych bohaterów??

MBIITF

Nie zdziwie sie jak jakiegos policjanta zagra Szyc, czy jakis Adamczyk.... Pan Vega za szybko robi filmy... Mnie do gustu tylko przypadl pierwszy pitbull, serial pitbull (niesamowity) oraz pitbull nowe porzadki. Natomiast niebezpieczne kobiety to juz byla komedia kryminalna niz jako film kryminalny.. na botoskie nie bylem i nie mam zamiaru isc do kina po obejrzeniu zwiatunow , oraz przeczytaniu mnostwa opinii, ktore wnioskowaly, ze film jest bardzo zly. Poczekam az bedzie w internecie i z ciekawosci zobacze chyba, ze wczesniej wypatrze nie za drogiego wydania na dvd... Wracajac do odpowiedz mam nadzieje , ze sie myle.. coz smietanka aktorow ta sama cp w jego ostatnich filmach. Inno rezyserzy np. pan Smarzowski czy pan Scorsese rowniez zatrudniaja aktorow, z ktorymi pracowali poprzednio. Mnie to nie przeszkadza. Licze na ta produkcje, ze to nie bedzie kolejny chlam jakim byly kobiety... Czekajmy na pierwszy zwiastun.

sztohas

Różnica między Smarzowskim i Scorsese jest taka, że u nich tylko część głównej obsady to stali aktorzy i też nie współpracują z nimi w każdym filmie, a tylko biorą tego co może się nada do tego i tego filmu.

sztohas

nie zapomnij o służbach specjalnych to możliwe ze najlepszy film który zrobił

sztohas

Szkoda że Linda nie zagra w nowym pitbullu bo nie chciał... zamiast tego gra u vegi w tym filmie, który obejrzę (jak wielu pewnie) tylko ze względu na Bogusława.

lolexX123

Kogo by miał zagrać? Babcie zastrzelił Majami, a udawanie, że po 2008 nie było żadnego Pitbulla, co wielu by sobie życzyło, jest bez sensu :)

ocenił(a) film na 2
robpatrick

W punkt!!!
Też nie kumam po co Władek składał propozycje Lindzie, skoro jego postać została zastrzelona w Nowych Porządkach.
Chyba że to całe pierdo-lamento, to jest taki zabieg medialny, aby był szum wokół filmu.

ocenił(a) film na 6
MBIITF

Linda nie był tutaj szefem grupy mokotowskiej. Grupa Mokotowska weszła tam dopiero później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones