PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774868}

Kobiety mojego życia

Les fantômes d'Ismaël
4,7 657
ocen
4,7 10 1 657
Kobiety mojego życia
powrót do forum filmu Kobiety mojego życia

Pierwszy film w tym roku, który da się oglądać.

DaveDovah1993

Nie rozumiem coraz częsciej pojawiającego się zdania : ocena mocno zaniżona. Brzmi to jakby filmweb magicznie manipulował przy ocenach i je zaniżał.

Ocena jest to średnia ocen użytkownikówm, którzy ocenili ten film. Jeśli ktoś ocenił na 2 to jego zdaniem film zasługuje na 2. Co to znaczy ocena mocno zaniżona? Tobie się film podobał i dałeś 7 a komuś innemu nie i dał 2 więc o co chodzi że ocena zaniżona? Chodzi ci o to że ty masz racje i twoja ocena jest ok ale te oceny użytkowników co im się film nie podobał to są nieadekwatne?

Ocena jest średnią ocen wszystkich użytkowników więc jest miarodajna a twoje zdanie ocena jest zaniżona jest tak głupie, że kłuje w oczy

ocenił(a) film na 3
BartasBartas

Iiii tam. Czepianie się. "Ocena mocno zaniżona" to zazwyczaj egocentryczny sygnał "nie macie racji, ja mam rację". Żadne to kwestionowanie matematyki ani tym bardziej wstęp do teorii spiskowej na temat filmwebu. Możesz sobie pisać, że to głupie i że się nie powinno, ale tak się mówi. A forum jest o filmie? O filmie. Ocena mocno zawyżona, film jest beznadziejnie pretensjonalnym i wydumanym, sztucznym tworem o niewiadomoczym. Tym co wiedzą i tak nie uwierzę. Najbardziej bolą dialogi i tu bym się raczej czepiał języka. Obejrzałem cały bo lubię patrzeć na obie panie, ale to co im kazał scenariusz grać przerosłoby każdego. Złe francuskie kino uwielbia wpadać w nieznośną histerię i to jest akurat ten przypadek.

darrowred

Racja.

Lepiej powielać i utrwalać błędy bo przecież tak się mówi.

ocenił(a) film na 3
BartasBartas

A powiedziałem tak? Nie powiedziałem, że lepiej. Że przypisywanej przez Ciebie treści prawdopodobnie nie ma w równoważniku zdania, do którego się odnosisz. Tyle mówię jedynie. I ponieważ rozumiem, że nie wszystkich śmieszy to samo, a bywa że to co jednych śmieszy innych denerwuje, zmieniam "ocena mocno zawyżona" na "wydaje mi się, że oceniacie ten film jednak trochę za wysoko" ;).

ocenił(a) film na 6
DaveDovah1993

Fakt, za niska. Przeszkadza skomplikowana fabuła, trudno ją zrozumieć. Gra Mathieu Amalrica przesadnie ekspresyjna, przez połowę filmu ten aktor wrzeszczy i gestykuluje... Ogromnym plusem za to kreacja Marion Cotillard no i fakt, że w tym filmie prezentuje się w całej okazałości :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones