PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744749}
6,6 28 866
ocen
6,6 10 1 28866
4,4 9
ocen krytyków
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
powrót do forum filmu Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Czy tylko mi Penelope , chociaż jest piękna kobietą zupełnie nie pasowała do tej roli?

ocenił(a) film na 7
Mondello

Jak dla mnie dobrze pokazała temperament latynoskiej piękności, która ma wszystko, tylko spokoju w miłości brak ;)

ocenił(a) film na 7
Mondello

Chyba tylko Tobie nie pasowała ;) naprawdę, moim zdaniem doskonała do tej roli

Mondello

Tak. Tylko Tobie.

ocenił(a) film na 3
Mondello

Owszem. Chociaż dla mnie Penelope wcale piękna nie jest. Ma w sobie coś odrzucającego.

Mondello

Virginia Vallejo ma zupełnie inny typ urody, klasyczna ślicznotka, Penelope może i atrakcyjna ale śliczna z pewnością nie jest.

Mondello

Dla mnie najlepiej tę rolę zagrała Angie Cepeda.

ocenił(a) film na 6
Mondello

Ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale zgadzam się z lapka88 - Penelope ma w sobie coś odrzucającego. Jeżeli chodzi o role - nie pasuje tu w żaden sposób, przez nią nie mogłam się doczekać, żeby film się skończył. Strasznie mnie irytowała, nie grała wiarygodnie, a poza tym była źle ucharakteryzowana. I ten akcent! Nie rozumiem dlaczego film został nagrany/zagrany po angielsku, a nie po hiszpańsku? To też dużo mu odjęło, ale to tylko moja opinia....

Praky

Nagrany po hiszpańsku ujawniłby dopiero rażący, sepleniący hiszpański akcent obojga bohaterów, zamiast śpiewnego, kolumbijskiego - to by mu dopiero odjęło!

Mondello

Nie tylko "ci" (gramatyka się kłania)... To tak, jakby rolę Marylin Monroe powierzyć Maryli Rodowicz. Virginia Vallejo była piękną kobietą o regularnych rysach, co tak bestialsko w tym filmie spaprano, dając "hiszpańską piękność" z nochalem zachodzącym za górna wargę! I nie jest żadnym usprawiedliwieniem, że ładniejszej w Hiszpanii nie mieli (fakt - nie mają), bo mogli już lepiej wziąć do tej roli Bułgarkę - w ramach koprodukcji.To twórców tego filmu Vallejo powinna była pozwać, zamiast Netflix za "Narcos", gdzie zagrała ją wprawdzie też nieco brzydsza od niej kobieta (wiadomo - Brazylijka), ale przecież nie aż tak!

ocenił(a) film na 5
Franek_Spyrka

Używanie "mi" w środku zdania jest poprawne, zaś nie zaczynamy zdania od: mi się podobal czy nie podobał film. Mnie to bardzo razi, a poza tym jest niepoprawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones