PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774963}

Kochankowie jednego dnia

L'amant d'un jour
5,7 643
oceny
5,7 10 1 643
6,7 3
oceny krytyków
Kochankowie jednego dnia
powrót do forum filmu Kochankowie jednego dnia

Pierwszy raz z Garrelem

ocenił(a) film na 7

To mój pierwszy film Garrela, mam nadzieję, że nie ostatni. Film kadrowo zachwyca. Gorzej z fabułą, szczególnie na początku. Im dalej, tym dialogi są bardziej rozbudowane i ciekawe. Muzyka mi się nie podobała. Kojarzyła mi się z banalnym serialem. I po części też tak odbieram ten film. Jest banalny, ale prawdziwy. Gdyby nie piękne, fotograficzne kadry, pewnie bym dała o wiele niższa ocenę. Jednak to bardzo mocny i ważny punkt tego filmu. Miłość i rozstania są ukazane bardzo realnie, szczególnie jeśli chodzi o kobiety. Garrel wprowadza bardzo dużo dramatyzmu, co może chwilami wydawać się nawet śmieszne. Lecz jeśli głębiej wejdziemy w postaci i w samych siebie, przypomnimy sobie nasze zakochania i reakcje, zdamy sobie sprawę, że jest to cholernie prawdziwe. Dlatego Garrel tak bardzo obnaża nas samych w tym filmie. Myślę, że każdy kiedyś tak przeżywał swoje rozstania z ukochanym człowiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones