PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536242}

Król rozrywki

The Greatest Showman
7,6 60 896
ocen
7,6 10 1 60896
6,1 17
ocen krytyków
Król rozrywki
powrót do forum filmu Król rozrywki

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 10

Pamiętajcie, że to musical,a ten typ filmu rządzi się własnymi prawami. Niektóre osoby na widowni chyba były zdziwione :) Film świetny! Choreografia,oprawa muzyczna,gra aktorska bardzo mi się podobały. No i fabuła też jest ciekawa. Warto marzyć :)

ocenił(a) film na 9
a_g_85

Przepiękny... Byłem już 2 razy i chyba nie omieszkam iść 3:p

ocenił(a) film na 10
twist3r90r

Ja chyba też sie jeszcze raz wybiore :)

a_g_85

Mi też się podobał choć za musicalami nie przepadam. Ale dobre piosenki, ciekawa historia między nimi i dobre aktorstwo robią swoje.

a_g_85

Czy można zobaczyć ten film z dziećmi?

ocenił(a) film na 10
kasiabeier

Pod względem filmu, myślę, że tak,bo to jest ładny film,fajna muzyka. Nie wiem tylko czy dzieci zrozumieją całe przesłanie i czy przez to nie będą się nudzić.

ocenił(a) film na 7
a_g_85

e tam pleciesz, dzieci będą się dobrze bawiły tak jak córki P.T. Barnuma w filmie :D

ocenił(a) film na 10
Wojtini21

No tylko nie ma wersji dubbingowanej,przynajmniej u mnie w mieście, więc to jednak może być utrudnienie :) Pozdrawiam

a_g_85

Nie pomyślałam o tym, u nas też bez dubbingu. Dzieci nie mają tak podzielnej uwagi.Poza tym czytanie w kinie szybko ich zmęczy, jak sądzę. Zaczekam na DVD. Dziękuje za sugestie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones