PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6878}

Król Lew

The Lion King
8,2 573 164
oceny
8,2 10 1 573164
8,2 31
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

bajka wszechczasow

ocenił(a) film na 10

dzisiejsze komputerowe seriale z kina nawet sie nie umywaja

mlecz

Dokładnie :)

mlecz

Czy ja wiem....Kraina lodu,Jak wytresować smoka 2 , Te filmy są na podobnym poziomie.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

W żadnym razie... Mistrz jest bardzo daleko z przodu.

WielkiMou

Raczej nie...

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

A która może się równać z "Królem Lwem" ?

WielkiMou

Król Lew,Kraina Lodów,Jak stresować smoka 2 ,1.Shrek,Madagascar,Rybki z Ferajny,Potwory vs Obcy,Auta,Toy Story,No i oczywiście DOM.Oglądałem,Ten film w niektórych momentach przewyższa smoki. Jenifer Lopez, i Rihana XD. Muzyka była wspaniała :p

ErvinRommel

A teraz kup mi gruszkę z Tesco.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Shrek, Madagaskar, Rybki z Ferajny, Auta ? Ty sobie żarty robisz ?

WielkiMou

Nie.
To są klasyki same w sobie, zarobkami biją lwa na głowę.
Shreka dostałem jak miałem 5 lat....Nie zapomnę tej bajkowej bajki .
Nie miałaś dzieciństwa.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Zarobek nie jest żadnym wyznacznikiem wartości filmu, a to Król Lew jest jednym z najbardziej dochodowych. Shrek to film kreatywyny, ale poza świetnym humorem jest pusty i nudny. Po prostu przeciętniak. Jeśli już to nie "miałeś", ale zapewniam, że miałem dzieciństwo.

WielkiMou

W takim razie reszta filmów to kawałek propagandy :P

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

To żaden argument.

WielkiMou

Wiem... Bo to przecież twoje argumenty.

ErvinRommel

Zasnął? Czy gułak?

ErvinRommel

cóż... twój wiek i okres w jakim dorastałeś wyjaśnia wszystko... nie ma sensu prowadzić dyskusji, która donikąd nas zaprowadzi

ocenił(a) film na 10
tolerancja91

A czy zawsze jak ktoś głośno powie że coś mu się podoba najbardziej inni muszą krzyczeć że nie ma racji?? I Melcz ma rację i Rommel ma racje. Ważne jest tylko to co się komu podoba. Mi się podoba i oryginalny Król Lew i pierwszy Shreck i pierwsza Epoka I Jak Wytresować Smoka cz. 1 i również Zwierzogród. I ja też mam rację że wszystkie te filmy są świetne. Dlaczego ? Bo mi się podobają bo mogą a Wam też mogą a nie muszą. Ludzie zluzujcie poślady i przestańcie mówić że moja racja jest mojsza niż twojsza.

ocenił(a) film na 9
WielkiMou

Z "Królem Lwem" mogą się równać tylko "Fantazja", "Piotruś Pan", "Piękna i Bestia", "Tajemnica IZBY", "WALL-E" i "Odlot". Z filmów animowanych, oczywiście.

Trojden

Z oczywistością to to niema nic wspólnego.

ocenił(a) film na 9
ErvinRommel

Jak to nie ma? Zaprzeczasz, że podane filmy są animowane?

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Człowieku informuję,że zgłosiłem Twoje konto do usunięcia.Dlaczego?Twój avatar.

Berith7777

Dziękuje,i oznajmiam, że administracja Filmwebu nie jest aż tak głupia,jak Ty.

ErvinRommel

Kraina Lodu? Przepraszam, ale tu chyba zaszła pomyłka. Zresztą... de gustibus non est disputandum. W moim odczuciu nawet, gdyby tytuł tego "dzieła" brzmiał "Kraina Loda", nie obrazowałoby to dostatecznie jak bardzo zostaliśmy (za przeproszeniem) wydymani tym filmem...

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

K.. k..k.. Kraina Lodu?! O.O
Hahahaha! Wybacz mi mój śmiech, ale... ekhem.. Kraina Lodu to na prawdę bardzo przeciętny film, którym zachwycają się małe dziewczynki.
Król Lew to opowieść dla wszystkich. Posiadający piękny przekaz. Zrobiony z sercem i miłością.
Nie dyskutuję tutaj o gustach, ale o sprawach technicznych i takich, który każdy człowiek zauważyć potrafi.
Morałem, muzyką, kreską, fabułą - Król Lew bije na głowę Kraine Lodu.

ocenił(a) film na 8
ErvinRommel

Poza "Zwierzogrodem" żadna animacja nie zbliżyła się jakościowo do Króla Lwa .

ocenił(a) film na 10
Iselor

Zgodzę się. "Zwierzogród" to jak na razie dla mnie najlepsza animacja 3D.

Iselor

"Zanim ruszył czas" (1988) ma ten sam poziom co "Król lew". Jednak magia była, gdy oglądało się to na VHS te 30 lat temu. Serial "Pradawny ląd" to porażka i bezeceństwo, to samo jak przekręcenie imion bohaterów, ze Stopka (Littlefood) na Liliput, Pirte na Pteruś, Sara na Cera, itd.).

ErvinRommel

Kraina Lodu czy Jak wytresować smoka są przereklamowane. Gdyby nie reklamy i zabawki, każdy miałby to za przeciętne produkcje, jakich powstaje przy użyciu komputerów wiele. W Krainie Lodu wyszła im tylko piosenka.

ErvinRommel

Kraina Lodu czy Jak wytresować smoka są przereklamowane. Gdyby nie reklamy i zabawki, każdy miałby to za przeciętne produkcje, jakich powstaje przy użyciu komputerów wiele. W Krainie Lodu wyszła im tylko piosenka.

ocenił(a) film na 7
mlecz

Bajka "wszech czasów" będąca plagiatem anime "Kimba - biały lew" i mangi o tym samym tytule.
Są wiele lepsze animacje - japońskie :v

ocenił(a) film na 10
Itamiis

''Są wiele lepsze animacje - japońskie '
Np seria dragon ball

ocenił(a) film na 8
mlecz

Hahah. Ja byłem w 2014 roku na Gangu Wiewióra. Rany nudna ta bajka była jak nie wiem co. To już wolę sobie obejżeć taką animację co Król lew czy inne stare pochodzenia nie tylko amerykańskiego, ale też radzieckiego, których można obejrzeć ich dużo w internecie.

ocenił(a) film na 6
mlecz

Moim zdaniem to Universalny Balto jest lepszy od Disneyowskiego Króla Lwa :)

ocenił(a) film na 10
skinu01

Jesteś z nowego rocznika i dlatego masz taki pogląd

ocenił(a) film na 10
mlecz

to jest najlepsza animacja w moim życiu, ciekawe co będzie w nowym filmie

mlecz

Ponadczasowa wersja. Ostatnia wersja bardzo słaba

ocenił(a) film na 9
mlecz

bajki 3d to kupa. Disney w grobie się przewraca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones