Król rozrywki (2017)

The Greatest Showman

1 godz. 45 min.
  • krolrozrywkitoarcydzielo

Zakochałam się

krolrozrywkitoarcydzielo

Założyłam tu konto specjalnie, żeby dać 10 gwiazdek. To jest najcudowniejszy film jaki widziałam. Zakochałam się

49
    12odpowiedzi
    ost.
    • Stolarcfc

Nie dziwię Ci się wcale, również się zakochałem, chociaż paradoksalnie to w ogóle nie jest moj typ filmu i historii. Natomiast oprawa muzyczna i rola HJ są tak wspaniałe, że do kina pójdę na pewno jeszcze raz, a płyta z soundtrackiem będzie gdzieś na honorowym miejscu :)

• HelenaDepp
        HelenaDepp

A płyta z soundtracków już w sprzedaży ;) Też kocham ten film, warto było czekać te 10 lat!

• HelenaDepp
          HelenaDepp

*soundtrackiem

• Systematic
        Systematic

wlasnie poszedlem na ten film z dziewczyna na rankde zeby nie ogladac specjalnie go wybralem a okazalo sie ze mnie bardziej zaciekawil niz sama dziewczyna ;D

• Adam_M_17

Mi też się bardzo podobał, polecam obejrzeć "Nędzników&qu ot; jeśli jeszcze ktoś nie widział :P ;)

• HelenaDepp
        HelenaDepp

O tak, "Nędznicy" są bardzo dobrą produkcją, Hugh naprawdę umie śpiewać :*

• krzyywyy
          krzyywyy

Hugh jest barytonem i niestety w "Nędznikach" mocno słychać jak bardzo partie tenorowe są poza jego skalą. Ten film to jedynie dobra adaptacja znakomitego musicalu, a Jackman, choć aktorem jest świetnym, nie może dorównać C. Wilkinsonowi wcielając się w Valjeana.

• kameleonrises
      kameleonrises

Polecam La La Land oraz Whiplash!

• wsliwinska7

to chyba mało widziałaś

• jedu93
        jedu93

ojoj ale jesteś "2cool 4that" T_T

• wsliwinska7
          wsliwinska7

tylko człowiek który nie widział w życiu dobrego filmu powie że ten jest dobry :]

• Systematic

hah to samo ;p