PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732440}

Krucyfiks

The Crucifixion
4,9 18 515
ocen
4,9 10 1 18515
Krucyfiks
powrót do forum filmu Krucyfiks

Wcześniej nic nie słyszałem o Krucyfiksie, ale dzisiaj, będąc na sali kinowej kiedy puścili zwiastun do samego końca byłem pewien że to pierwszy zwiastun The Nun (kolejny, po Annabelle spin-off Obecności). Jest horror "oparty na faktach", motyw opętanej i tragicznie zmarłej zakonnicy, a nawet hasło "film producentów serii Annabelle i Obecność".

ocenił(a) film na 6
szmyrgiel

Ja tak samo ;)

szmyrgiel

ja również :-)

ocenił(a) film na 5
szmyrgiel

ja też ;)

szmyrgiel

Tez byłam pewna że to bedzie The Nun ;p

ocenił(a) film na 6
szmyrgiel

Miałem to samo. Widzę zwiastun i myślę sobie: oho, sztampa, schematy, niski poziom inwencji twórczej - James Wan powraca. Ale okazało się, że to nie "The Nun" :P

ocenił(a) film na 5
szmyrgiel

I ja też :(

szmyrgiel

A ja nie. Dziwni jacyś jesteście.

ocenił(a) film na 4
kokonut

dokładnie :) ja dziś tutaj dowiedziałem się o jakimś The Nun, ale jeśli będzie na takim poziomie jak Annabelle to raczej szkoda oczu :)

szmyrgiel

Po pierwszym zwiastunie zmyliła mnie kwestia "wspólnych twórców obecności i anabelle", stąd także byłam pewna że to The Nun.

Po krótkim searchingu okazało się (uff), że to nie to, i dobrze, bo Krucyfiks jest filmem przewidywalnym i słabym :( Temat opętania i egzorcyzmów od zawsze dobrze się sprzedawał, tu potencjał jednak jest zmarnowany, a wspólny mianownik tego filmu i filmów z serii o Lorrenach to chyba ekipa sprzątająca :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones